Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SUUNTO 5 PEAK, Ridge sand

Parašyti atsiliepimą
SS050727000
299.00
Sandėlyje
Ridge sand
+
GamintojasSuunto Lęšio medžiagaPlastikas Pralaidumas vandeniui30 Metrų Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 120–200 mm

SUUNTO 5 PEAK RIDGE SAND MULTICOLOR išmanusis sportinis laikrodisSuunto 5 Peak padeda jums žengti pirmąjį žingsnį ir judėti toliau. Šis kompaktiškas GPS laikrodis suteikia jums lengvai naudojamas sporto ir lauko funkcijas, puikų baterijos veikimo laiką ir muzikos valdymą. Jis stebi jūsų miegą ir kasdienę savijautą. Pagaminta Suomijoje. Sukurta tam, kad išliktumėte aktyvūs.
 
Lightweight and durable

 
Saugiai tyrinėkite ir naršykite
 
Suplanuokite savo kitą nuotykį naudodami 3D žemėlapius ir maršruto rekomendacijas iš Suunto bendruomenės. Laikykitės kelio su „turn-by-turn“ navigacija ir saugiai tyrinėkite gamtą su saulėtekio, saulėlydžio ir saugos funkcijomis.
 
Easy to stay active and recover

 
Treniruotės su mėgstama muzika ir programėlėmis
 
Keliaukite ir lengvai valdykite muziką keliaudami, kad gautumėte papildomą postūmį. Pasirinkite iš daugiau nei 80 pritaikomų sporto režimų, analizuokite savo treniruotes Suunto programėlėje arba prisijunkite prie mėgstamų paslaugų iš mūsų 200 partnerių.
 
Experience new places

 
Palaikykite gerą savijautą
 
Lengvai stebėkite savo žingsnius bei kalorijas ir sekite savo fizinės būklės lygį. Gaukite visapusišką savo savijautos supratimą naudodami miego, streso ir kūno išteklių duomenis.
 
Find your rhythm

 

SUUNTO 5 PEAK svarbiausi rodikliai
 
Lengvas ir patvarus

 
Sveria tik 39 gramus. Atsparus vandeniui ir patvarus bet kokiu oru, patogus dėvėti dieną ir naktį. Puikus baterijos tarnavimo laikas su GPS sekimu iki 100 valandų „Tour“ režimu.
 
Lengva išlikti aktyviam ir atsigauti
 
Daugiau nei 80 sporto režimų, adaptyvios treniruočių gairės ir aktyvumo stebėjimas motyvuoja judėti. Miego, streso ir atsigavimo stebėjimas užtikrina, kad tinkamai atsistatytumėte.
 
Raskite savo ritmą
 
Naudodami muzikos valdymą ant riešo, galite reguliuoti garsą, pristabdyti ir praleisti takelius. Prijunkite ausines prie telefono ir pirmyn!
 
Patirkite naujas vietas
 
Maršruto rekomendacijos ir 3D šilumos žemėlapiai Suunto programėlėje įkvepia tyrinėti ir nutraukti pabodusią rutiną.
 
Maršruto navigacija sporto metu
 
Su integruotu GPS ir „turn-by-turn“ navigacija niekada nepasiklysite. Pasirinktas maršrutas automatiškai matomas žemėlapio rodinyje treniruotės metu, kai įjungta GPS funkcija.
 
Saulėtekių ir saulėlydžių medžioklė

Saulėtekio ir saulėlydžio žadintuvai padeda planuoti savo veiklą lauke. Kelkitės anksčiau nei patekės saulė arba pasirūpinkite, kad saugiai grįžtumėte namo iki sutemų.

 

PARAMETRAI

 • GPS : Taip
 • BATERIJOS TRUKMĖ ĮJUNGUS GPS : 20h / 40h / 100h
 • STIKLIUKAS : Plastikinis
 • KORPUSAS : Nerūdijantis plienas
 • APŠVIETIMAS : LED
 • SUDERINAMUMAS : Suunto App
 • ATSPARUMAS VANDENIUI : 30m
 • APYRANKĖ : Silikoninė
 • SVORIS : 39 g
 • ŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : nuo riešo
Išmaniojo laikrodžio savybės
Lęšio medžiaga
Plastikas
Pralaidumas vandeniui
30 Metrų
Spalvotas ekranas
Taip
Tinka riešams
Apimtis 120–200 mm
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
 • Naujienos
 • Populiariausios