RAM Planšetės tvirtinimas

117.00 
Sandėlyje
+

FUNKCIJOS

  • Spyruoklinis „X“ dizainas su guminiais dangteliais pasižymi puikia laikymo galia, neslepiant planšetinio kompiuterio; tinka daugumai 12" planšetinių kompiuterių
  • Lengvai pasiekiamos rankenėlės, esančios galinėje laikiklio dalyje, leidžia greitai atleisti planšetinį kompiuterį
  • Pagaminta iš milteliniu būdu dengto jūrinio aliuminio, nerūdijančio plieno komponentų ir didelio stiprumo kompozito, užtikrinančio patvarumą ir patikimumą sudėtingiausioje aplinkoje. 

APŽVALGA

Universalus RAM® X-Grip® laikiklis, skirtas 12 colių planšetiniams kompiuteriams, turi X dizainą, kuris išsiplečia ir susitraukia, kad puikiai tiktų jūsų įrenginiui – net jei jis yra dėkle. Komplekte yra lengvai pasiekiamos rankenėlės, esančios galinėje lopšys, skirtas greitai atlaisvinti planšetinį kompiuterį. Nesvarbu, su kokia dvigubo lizdo svirtimi ir tvirtinimo pagrindu suporuosite RAM® X-Grip®, RAM® rutulio ir lizdo technologija leidžia beveik be galo reguliuoti, kad būtų pasiektas idealus žiūrėjimo kampas. prailgina telefono tarnavimo laiką, nes slopina smūgius ir vibracijas. Ši RAM® X-Grip® laikiklio versija yra suderinama su planšetiniais kompiuteriais, kurie atitiks toliau nurodytus matmenis. Svarbu patikrinti įrenginio matmenis su dėklu, rankove , arba odą nustatant bendrą dydį.

ĮSKAIČIUOTA TECHNINĖ ĮRANGA

Montavimo įranga
(4) #8-32 x 1/2" lakštinio metalo varžtai
(2) #8-32 x 5/8" lakštinio metalo varžtai

LAIKIKLIŲ MATMENYS

Maksimalus aukštis: 26 cm (naudojant papildomas atramas)
Plotis: 18,5–22,3 cm
Maksimalus gylis: 22 mm

skylių RAŠTAS

(3) 4 skylių AMPS: 30 x 38 mm
75 x 75 mm VESA

MEDŽIAGOS

Didelio stiprumo kompozitas 

Nėra atsiliepimų