LIZARD.LT - svarbi informacija

LOWRANCE radijo stotelė Link-5

LOWRANCE radijo stotelė Link-5, - prekės aprašymas

Jūrinė Link -5 VHF radio stotelė yra kompaktiška , įperkama ir atspari vandeniai. Atitinka naujausius tarptautinius atitikties standartus ,Link- 5 suteikia aukščiausią patikimumą ir efektyvumą , neprilygstamą saugumą ir komunikacija ant vandens, bet kurioje pasaulio vietoje .

Link -5 siūlo geriausia savo klasės mikrofoną su šešiais valdymo klavišais , plius įmontuotą garsiakalbį , kuris užtikrina aiškų garsą , kad būtų lengva išgirsti - net su variklio triukšmu valtyje .

Saugumas yra visada svarbiausia. LOWRANCE sukurta Link -5 aiškiai ir paprastai naudoti D klasės DSC operacijas . Link- 5 savybės efektyvus , itin didelės rankenėlės pagalba lengvaigalima keisti kanalą , meniu valdymą ir nustatymo kontrolę. 1 x 1.8 ( 2,6 x 4,6 cm) LCD ekranas su reguliuojamu apšvietimu . Tarptautiniai jūrų kanalai ,sistema suteikia lengvą prieigą prie visų DSC funkcijų. LOWRANCE Link- 5 savybės, labai didelis 16 kanalas raktas, skirtas apimtis ir šliuksėti rankenėlės , orų raktai , pasirenkami Dual ir TriWatch režimai , vietos ir toli funkcijas , ir trijų vartotojo programuojami ( "Favorites " ) kanalai .

Įrengtas atminties saugojimas , iki 10 nelaimės skambučių ir 20 atskirų DSC skambučių. DSC valdymo mygtukai yra ( prioritetas ) 16 /9 WX , 3CH / + / - greitai besikeičiant kanalams. Kvietimas, išėjimas, nuskaityti ir meniu. Papildomos sistemos funkcijos rotacinį garsumo valdiklis su maitinimo įjungimu / išjungimu , visi kanalo prioritetas ir atminties kanalų skenavimas , 20 vartotojo programuojami pavadinimai su MMSI , 10 oro kanalai su 1050 Hz tonas įspėjimo ir antrą imtuvo atvykstantiems DSC pranešimų kanale 70 .

Galima pasirinkti 25/1-watt galingumą. Suderinama su NMEA 0183.

Sužinokite daugiau apie:

http://www.lowrance.com/en-US/Products/VHF-AIS/Link-5-DSC-VHF-en-us.aspx

 

 

Nėra atsiliepimų