Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Pirštinės Geoff Anderson TechnicalMerino

Parašyti atsiliepimą
5708058023945
29.00
užsakoma
+

96 % itin plona merino vilna. Šilumos, šviesos ir drėgmės pernešimas. Mūsų vilna sugeria ir išskiria daugiau nei 10 kartų daugiau drėgmės nei sintetiniai pluoštai. Idealus pasirinkimas žvejybai.

 

Jūsų rankos ne tik išlieka karštos net ir šlapios, bet ir suteikiama didelė judėjimo laisvė. Mūsų TechnicalMerino pluoštas reguliuoja temperatūrą, todėl pirštines galima naudoti nuo rudens iki pavasario.

 

Delne yra guminiai taškeliai, kurie užtikrina tvirtą meškerės sukibimą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jie nesugeria kvapų.

 

 

Apskritai apie TechnicalMerino

Mūsų novatoriški „TechnicalMerino“ audinių mišiniai palaiko vėsą, sausumą, gaivumą ir komfortą – net ir intensyvios veiklos lauke metu.

Kadangi mūsų „TechnicalMerino“ audiniai nekeičiami jokiomis cheminėmis medžiagomis, jų veikimas yra nuolatinis. Laikui bėgant jis neišplaus. 

 

Puikus hidrofobinių ir hidrofilinių pluoštų balansas leidžia bet kokiam drėgmės pertekliui natūraliai išgaruoti, todėl drėgmė pašalinama iš odos ir išleidžiama į orą. 

 

Mėgaukitės natūraliomis itin plonos vilnos savybėmis ir mėgaukitės pridėtos perdirbamos sintetikos tvirtumu ir našumu.

 

Kokybę užtikrina Woolmark®, Oeko-Tex® ir ISO 9001 sertifikatai.

Nėra atsiliepimų