LIZARD.LT - svarbi informacija

MotorGuide Xi3 elektrinis variklis gėlam vandeniui 70Lbs FW 24V GPS 54''

2.418.00 
išparduota
MotorGuide Xi3 elektrinis variklis 70Lbs FW 24V GPS 54''
  • Peržiūrėti visus variantus

MotorGuide Xi3 elektrinis variklis gėlam vandeniui 70Lbs FW 24V GPS 54'', 940700030 - prekės aprašymas

Motorguide Xi3

MotorGuide Xi3 ar Xi5 elektrinis inkaravimo variklis vis labiau tampa neatsiejamas pagalbininkas žūklėje. MotorGuide gamintojai orientuojasi į tikslų valties, laivo valdymą, kad būtų pasiekta maksimali žvejų koncentracija tik į žūklę. Jau įrodyta, kad MotorGuide varikliai yra itin patvarūs bei lengvai naudojami. 

Pagrindiniai skirtumai tarp Xi3 ir Xi5 modelių.

Xi3 elektrinių variklių modeliai yra mažesni, lengvesni bei tylesni nei Xi5 varikliai.

Xi3 MotorGuide elektrinis variklis turi naujesnę ir tikslesnę integruotą GPS sistemą.

Xi3 serijos varikliuose nėra komplekte kojinio pulto.

Xi5 modeliai pritaikyti kontroliuoti didesnius laivus ar inkaruoti kur yra didesnis bangavimas ar vėjas. Dėl šių priežasčių yra platus galios pasirinkimas nuo 55lbs iki 105lbs,  bei maitinimo nuo 12V iki 36V

Nuleisti į vandenį, nustatyti ir susikoncentruoti tik į žvejybą

MotorGuide Xi3 elektrinių variklių modeliai turi daugybė privalumų, kodėl verta pasirinkti būtent šį gamintoją. Pradedant nuo to, jog MotorGuide Xi3 serijos varikliai yra valdomi bevieliu ryšiu – nuotoliniu pulteliu. Tai reiškia, kad GPS inkaravimo variklį galima valdyti net esant kitame valties, laivo gale. Elektriniai GPS varikliai pasižymi tuo, jog yra 40% tylesni už konkurentus. MotorGuide varikliai yra itin tikslūs bei pagaminti iš aukščiausios kokybės dėtalių. Su apsaugos sistema MotorGuide Xi3 variklio nuleidimas ir ištraukimas iš vandens bus paprastas ir saugus. Platus elektrinių GPS variklių pasirinkimas pagal laivą ar poreikius. Galimi modeliai kurių varomoji jėga yra nuo 55 iki 70 LBS, bei 12 ir 24 voltų galios. Visi MotorGuide Xi3 serijos elektriniai varikliai kurie turi Pinpoint GPS sistemą yra suderinami su Lowrance, Simrad echolotais. 

Pinpoint GPS - Nes tikslumas svarbiausia

MotorGuide Xi3 ir Xi5 serijos elektriniai varikliai su optimalia Pinpoint GPS technologija leidžiančia pasiekti kitą lygį. Pinpoint GPS turi integruotą imtuvą ir du skaitmeninius kompasus kurie užtikrina tikslumą ir patikimumą. Ši sistema yra tikslesnė iki 3 kartų nei pas konkurentus. MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos varikliai su Pinpoint GPS sistema užtikrina paprastą valdymą, leidžia komunikuoti su Lowrance ar Simrad echolotais bei paverčia žvejybą daug malonesne.

MotorGuide Inkaravimas norimoje vietoje galima užfiksuoti GPS kordinates ir likti toje vietoje kurioje buvo nustatytas “inkaravimas”.

MotorGuide Paslinkimas kai esate inkaravimo rėžime pasinaudokite paslinkimo funkcija pasitraukti laivą į bet kurią pusę kiek norite kartų.

MotorGuide Kryptinis fiksavimas pasirinkę valties / laivo krypties poziciją (Heading Lock)  Pinpoint GPS padės jums išlikti tiesioje linijoje pagal kompasą, kol neišjungsite šios MotorGuide funkcijos.

MotorGuide Maršruto įrašymas/atkartojimas įrašinės ir saugos 8 maršrutus iki 8 kilometrų ilgio, sugrįš iš bet kurios vietos ir pakartos išsaugotą maršrutą.

MotorGuide Autopiloto kontrolė kol vyksta kryptinis fiksavimas ar maršruto atkartojimas autopilotas išlaikys pastovų valties / laivo greitį.

MotorGuide PINPOINT ® GPS + LOWRANCE®. Paprastas laivo valdymas prisijungus Lowrance echolotą

Prisijungus MotorGuide Xi3 ar Xi5 serijos variklį su Pinpoint ® GPS bei Lowrance®, technologijų pagalba galima lengvai padidinti Pinpoint® GPS funkcionalumą ir kurti naujas žvejybos strategijas.

Jokių keliavimo taškų limitų kuriuos galima išsaugoti, kurie padeda nukeliauti į jūsų mėgiamą vietą, MotorGuide Xi3 ar Xi5 - be limitų!

Suprogramuoja jūsų mėgiamus plaukimo maršrutus, nustato jūsų greitį, žvejyba tampa profesionalesnė.

Nukreipia pagal gylio ir struktūros ypatybes naudojant realaus laiko duomenis.

Skaitmeniniai MotorGuide pranašumai

Sklandus bei tikslus greičio reguliavimas (nuo 0% iki 100%) bei prailgintas beterijos veikimo laikas (iki 5 kartų ilgiau). Šios dvi priežastys lemia, kad žvejai renkasi būtent su šia DPM (Skaitmeninės Jėgos Valdymo technologija) MotorGuide Xi5 ar Xi3 variklius. Taip pat yra išmani variklio apsauga plaukiant sudėtingomis sąlygomis.

Šio modelio informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide Xi3-70FW 54" GPS

Galia (lbs)

70

Įtampa (V)

24

Kojos ilgis (cm)

137

Pinpoint GPS

Yra

Valdymo tipas

Skaitmeninis

Kojinis pultas

Nėra

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Gėlam

Tvirtinimo vieta laive

Priekis

Garantija (mėn)

24

Nėra atsiliepimų