Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

MotorGuide R3 elektrinis variklis 45Lbs 36" DIGITAL

Parašyti atsiliepimą
940100180
457.00
išparduota
MotorGuide R3 elektrinis variklis 45Lbs 36" DIGITAL
  • Peržiūrėti visus variantus
R3 gėlo vandens elektriniai varikliai

MotorGuide R3 serijos elektriniai varikliai su 12 voltų maitinimu, bei pasirinkimu tarp 40 - 55 lbs galingumo. Greičio valdymo rankena kuri turi 5 pavaras į priekį bei 2 atgal bei skaitmeninė rankena reguliuojant greitį nuo 0-100%. Iš aliuminio lydinio pagaminta konstrukcija ir kitos nerūdijančio plieno dalys užtikrina MotorGuide variklių patikimumą bei tvirtumą. R3 serijos elektriniai varikliai yra galingi bei tylūs, kas leidžia maksimaliai priartėti prie žuvies jos neišbaidant.

Digital valdymas

DIGITAL - skaitmeninis valdymas t.y. nuo 0% iki 100% proc didinamas greitis.

PowerMax technologija: MotorGuide PowerMax sistema kuri neleidžia perkaisti varikliui, bei palengvina veikimą plaukiant maksimaliu galingumu. Šie patobulinimai garantuoja variklių ilgą tarnavimo laiką. MotorGuide su PowerMax sistema pirmauja tarp kitų analogiškų variklių ir leidžia turėti variklį kuris pasižymi dideliu greičiu, bei mažu akumuliatoriaus iškrovimu.

Nuleidimas/ įtraukimas / fiksavimas: MotorGuide variklis lengvai ištraukiamas iš vandens ar įleidžiamas į jį. Bei, paprastas užveržimas prie tranco.

Greičio reguliavimas: R3 variklių valdymas yra itin lengvas su tvirta, išsitraukiančia rankena, kuri reguliuojasi pagal ilgį.

 

 

Šio modelio informacija

Pavadinimas, modelis

MotorGuide R3-45lbs DIGITAL 36”

Galia (lbs)

45

Įtampa (V)

12

Kojos ilgis (cm)

91

Valdymo tipas

Rankinis

Gėlam/Jūros sūriam vandeniui

Gėlam

Tvirtinimo vieta laive

Trancas

Garantija (mėn)

24 


Nėra atsiliepimų