Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

LEATHERMAN įrankis MUT EOD

Parašyti atsiliepimą
034-850132

„Leatherman“ – tai įrankiai puikiai tinkantys bet kokiems darbams, nuotykiams ar kasdieninėms užduotims. Tai įrankiai tinkantys turistui, žvejui, medžiotojui ar aktyviai leidžiančiam laisvalaikį žmogui. Šie multifunkciniai įrankiai yra kompaktiški, patogūs, turintys visas būtiniausias savybes, gaminami iš nerūdijančio plieno ir siūlomi už itin gerą kainą.

Leatherman MUT EOD (Explosive Ordnance Disposal) – išminuotojams skirtas daugiafunkcinis įrankis. Turint MUT EOD, kritinėse situacijose nereikės papildomai jaudintis – viskas ko reikia bus lengvai pasiekiama vienoje vietoje. Nuo replių pritaikytų detonatorių užspaudimui, stambaus peilio ir žnyplių laidų kirpimui, iki priemonių ginklo priežiūrai – viskas patogiai sudėta į vieną įrankį.
Leatherman MUT sudaro:
Peilis dalinai dantyta geležte (420HC plienas)
Smailios replės pritaikytos detonatorių užspaudimui
Keičiamos žnyplės vielos kirpimui (154CM plienas)
Žnyplės laidų kirpimui
Pjūklas
Plaktukas
Keičiamas pjaunantis kablys
Įrankis ginklo sklendės patraukimui
Keičiamas C4 (plastikinių sprogmenų) smaigas
Keičiamas anglies nuosėdų gramdymo įrankis
Adapteriai valymo virbams ir šepetėliams
Butelių atidarytuvas
Atsuktuvas su keičiamomis galvutėmis
Trys atsuktuvo galvutės
 

MUT EOD –įrankis atitinkantis aukščiausius reikalavimus ir pritaikytas specifinėms užduotims, kuris patenkins išrankiausią pirkėją.

 

Pagaminta JAV.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios