Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Humminbird Helix 7 CHIRP MEGA SI GPS G3N echolotas

Parašyti atsiliepimą
411080-1M
949.00
Sandėlyje
+

HELIX 7 CHIRP MEGA SI GPS G3N echolotas – trečios kartos modelis. Naujos funkcijos: MEGA Side Imaging ir MEGA Down Imaging. Taip pat Dual Spectrum CHIRP Sonar, galimybė jungti prie vidinio tinklo Ethernet, Bluetooth, AutoChart Live, GPS antena ir Humminbird Basemap. Ultra platus 7” ekranas patogiam darbui.

 • Echoloto valdymas: „Master HELIX“ valdymas vienu mygtuko paspaudimu. Iš anksto paruoštus ekrano vaizdus galite pasiekti naudodami patogią meniu sistemą, tereikia paspausti vieną jau užprogramuotą mygtuką ir gausite reikalingą funkcijų ir vaizdų konfigūraciją,tai leidžia sutaupyti daug laiko ir pastangų.
 • MEGA Side Imaging +: kaip niekada anksčiau pamatykite žemiau esantį pasaulį, naudodamiesi krištolo skaidrumo „Side Imaging“ vaizdu, matydami iki 60 metrų dugno iš abiejų savo valties pusių. Aptiksite daugiau žuvų ir dugno struktūrų, turėdami 20% daugiau detalumo ir 60% daugiau nuotolio nei ankstesniame MEGA Side Imaging echolote.
 • MEGA Down Imaging +: gaukite dar nematytą povandeninį aiškumą, naudodamiesi „Down Imaging“ aprėptimi iki 60 metrų po valtimi. Aptiksite daugiau žuvų ir struktūrų, turėdami 20% daugiau detalumo ir 60% daugiau gylio nei ankstesniame MEGA Down Imaging echolote.
 • Dual Spectrum CHIRP sonaras: prieš užmetant masalą žinokite, kas ten po jūsų valtimi. Labai detalios žuvų arkos ir aiškus sugno struktūros vaizdas . „Dual Spectrum“, kurį palaiko patentuotas „Low-Q CHIRP“ daviklis, siūlo du paieškos būdus; „Wide Mode“ - maksimali aprėptis ir „Narrow Mode“ - fokusavimas į menkiausias detales. Tereikia išsirinkti tinkamą pagal norus.
 • Vidinis GPS ir Navionics ar Zero Lines žemėlapių kortelės (įsigyjama atskirai) leidžia naudotis visomis navigacijos galimybėmis, batimetriniais žemėlapiais ir dar daugiau.
 • AutoChart Live: sukurkite savo žvejybos vietų žemėlapius realiuoju laiku, naudodamiesi patentuotomis „Humminbird® LakeMaster®“ funkcijomis. Žemėlapio gylio kontūrai, dugno kietumas ir augalija- viskas fiksuojama ir įrašinėjama. Standartiškai echolotas turi 8 valandų integruoto įrašymo laiko, o su „AutoChart Zero Line“ SD kortele žemėlapius kurti galite praktiškai neribotai.
 • Suderinamas vieno laivo tinklas: daugelis Humminbird modelių sklandžiai integruojasi ir bendrauja su „Minn Kota“ ir „Cannon“ produktais, kad visur būtų galima atrasti daugiau naudingų funkcijų ir galimybių. Praleiskite daugiau laiko ant vandens naudodamiesi išskirtinėmis valties valdymo ir žuvų gaudymo „One-Boat Network“ funkcijomis.
 • Ethernet tinklas: didelės spartos „Ethernet“ tinklas suteikia galimybę sukurti galingą, profesionalaus lygio žvejybos sistemą. Lengvai prijunkite kelis žuvų ieškiklius arba atnaujinkite tokias papildomas technologijas kaip „Minn Kota i-Pilot Link“ ir „Humminbird CHIRP Radar“.
 • Bluetooth: valdykite echolotą tiesiai iš „Humminbird“ ekrano, naudodamiesi belaidžiu ryšiu su suderinamais „Talon“ ir „Raptor“ sekliaisiais inkarais, taip pat „Cannon Optimum“ downrigeriais. Belaidis programinės įrangos atnaujinimas iš „Humminbird FishSmart“ programos ir išmaniojo telefono pranešimų rodymas Humminbird ekrane.
 • Integruotas NMEA 2000 tinklas: prijunkite priedą „NMEA 2000“ prie savo echoloto, kad gautumėte dar daugiau informacijos; nuo valties eksploatavimo iki oro ir vandens sąlygų - viską supraskite naudodamiesi „NMEA 2000“ tinklu.

Komplekte yra monitorius, daviklis ir tvirtinimo detalės, maitinimo laidas, monitoriaus tvirtinimo laikiklis.

2 metų garantija.

 

CHIRP sonaras (Compressed High Intensity Radar Pulse) po ilgu ir sudėtingu pavadinimu slypi technologija, kuri naudodama platesnio dažnio ir intensyvumo impulsus vietoje pavienių sukuria tokį impulsų stulpą, kuris leidžia daug tiksliau nustatyti ir atskirti oblektus, išvengti nereikalingo triukšmo, tiksliau nustatyti dugno kietumą ir paviršiaus struktūrą. Detalumas išlieka naudojant didesniuose gyliuose ir plaukiant didesniu greičiu. 

MAKSIMALUS DETALUMAS MAKSIMALI APRĖPTIS
SIAURASIS REŽIMAS PLATUSIS REŽIMAS
Pasirinkite šį režimą žvejodami giliau
arba norėdami aptikti pavienes žuvis, žuvis pasislėpusias
kliuviniuose arba prisispaudusias prie dugno.
Pasirinkite šį režimą vertikaliam
džigui arba ieškodami žuvies seklesniuose vandenyse.

 

Dugno, esančio jums tiesiai po valtimi, skanavimo funkcija MEGA Down Imaging® ir tris kartus galingesnis dažnis palyginus su standartine Down imaging® leidžia jums mėgautis vaizdo švarumu ir detalumu, o naujausia MEGA Down Imaging+™ suteikia galimybę matyti dar 20% daugiau detalių iki 60m gyliuose.

 

MEGA Side Imaging® tai šoninio skanavimo funkcija, kada galingi siauri spinduliai megahercų stiprumo dažniu skanuoja dugną į kairę ir į dešine 180 laipsnių kampu ir pateikia jums itin ryškaus ir detalaus vaizdo išklotinę ekrane. Su naujausia MEGA Side Imaging + ® funkcija jūs gausite dar 20% daugiau detalumo ir apžvalgos plotas padidės iki 120m į kiekvieną pusę. 

MEGA Side Imaging + ® pagalba galėsite tiksliai ir dideliame plote matyti visus dugno struktūros elementus, dugno reljiefą, jo kietumą ir žinoma žuvis. Norimus elementus, kursoriaus pagalba galima pasižymėti ir savo zemėlapyje matyti jų tikslia buvimo vietą, galima prisiartinti ekraną ir atidžiau apžiūrėti įdomiausias dugno vietas.

Mega 360 Imaging funkcija leidžia matyti dugno vaizdą po valtimi 360 laipsnių kampu. Apšvalgos ploto spindulys - 37,5m. Vaidzas ne statiškas, nuolat kinta, informacija nuolat atsinaujina, ši funkcija ledžia nepastebėtiems priartėti prie žuvies. Reikalingas 360 Imaging sonaras- perkamas atskirai.

 

i-PILOT Link funkcija leidžia jūsų Humminbird echolotą susieti su Minnkota GPS varikliu, echoloto pagalba jį valdyti, užduoti plaukimo taškus, linijas, maršrutus.

 

AutoChart Live funkcija leidžia realiu laiku kurti batimetrinius, dugno kietumo ar struktūrinius žemėlapius. Be AutoChart Zero line kortelės, į vidinę atmintį galima įrašyti iki 8 val. trukmės įrašo, su kortele- įrašai neriboti. Žemėlapių linijos, gyliai, skirtingi kietumai žymimi skirtingomis spalvomis, labai patogiai ir greitai galima surasti jums reikalingą.

 

Ne mažiau svarbi yra ir AutoChart Live funkcija- socialinis žemėlapis, tai yra laisvai prieinamas žemėlapis Humminbird svetainėje, iš kurio, užsiregistravus galima atsisiųsti jums reikalingus žemėlapius, kuriais pasidalijo kiti Humminbird naudotojai.

Išsamiai kaip veikia ši funkcija galite sužinoti šiame video: https://youtu.be/hxPAchHbt4w

 

Ekranas 7" 800H x 480V Color TFT 16-Bit
Sonaras Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging, MEGA Side Imaging
CHIRPdažniai Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)
Sonaro dažniai 50/83/200/455 kHz
Sonaro darbinis gylis 366 metrai
CHIRP - Imaging-dažniai 455 kHz (440-500 kHz), MEGA SI (1075-1150 kHz)
Down Imaging darbinis gylis 146 metrai (455 kHz), 23metrai (MEGA)
Side Imaging aprėptis 76 metrai (MEGA), 146 metrai
Valdymas klaviatūra
Atminties kortelės lizdas vienai Micro SD kortelei
Galia, maitinimas 800 mA, 10.8-20 VDC
Galingumas Peak-to-Peak | RMS 4000 Watts | 500 Watts
Ekrano fotografavimas Taip
Sonar signalų įrašymas Taip
Tvirtinimo būdas Gimbal
Išmatavimai Plotis 267.72 mm, aukštis 147.32 mm, gylis 91.44 mm
Sonaro tipas XNT 9 HW MSI 150 T, tvirtinamas laivo gale
GPS Chartplotting Taip
GPS Receiver Įmontuotas vidinis
GPS Trackplotting Taip
Kelio taškai, maršrutai, takai/taškai 2,750, 45, 50/20,000
360 Imaging prijungimas Taip
Žemėlapių naudojimas Įdiegtas Humminbird Basemap, gali naudoti Humminbird Zero Line ir Navionics žemėlapius
Minn Kota i-Pilot Link prijungimas Taip
Minn Kota Talon Shallow Water Anchor prijungimas Taip
Radaro prijungimas Taip
5-Port Ethernet jungiklio prijungimas Taip
AIS autopiloto prijungimas galimas papildomai
Heading Sensor GPS prijungimas Taip
NMEA2000 galimas papildomai
Taikinio atskyrimas 2.5"
Programinės įrangos atnaujinimas Taip
X-Press Menu Sistema Taip
Pasirenkami skaitmeniniai rodmenys Taip
Pasirenkami ekrano rodiniai Taip
Temperatūra įmontuotas sensorius, temperatūros aliarmas, temperatūros grafikas

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
 • Naujienos
 • Populiariausios