Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

GPS seklys LK913

Parašyti atsiliepimą
LK913
46.00
Sandėlyje
+

GPS sekimo įrenginys žmonėms, kroviniams, transportui

Šis vandeniui atsparus GPS sekimo įrenginys veikia 2G GSM tinkle. Su jo pagaba glėsite nuotoliniu būdu surasti ir stebėti visus objektus, kurie jį turės.Sekimo įrenginiui reikalinga aktyvuota bet kurio mobilaus ryšio operatoriaus SIM kortelė. Programavimas ir komandų siuntimas atliekamas paprastu telefonu siunčiant SMS komandas.  Sekimas ir stebėjimas per mobilią programėlę arba tiesiog paskambinant abonentui. SIM kortelės PIN kodas turi būti nuimtas.

Pagrindinės funkcijos:

1. GPS + LBS dvigubas padėties nustatymo būdas
Jei GPS signalas yra pakankamas, įrenginys bus randamas GPS palydovo pagalba, jei ne, prietaisą aptiks per LBS. Veikiant GPS režimu tikslumas yra 5–10 metrų, LBS režime ~100 metrų.

2. Stebėjimas realiuoju laiku
Galite realiuoju laiku stebėti įrenginį „Google Maps“ per mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir kompiuterį, o mažiausias duomenų atnaujinimo intervalas yra 10 sekundžių.

3. Istorijos maršruto atkūrimas
Mobiliosios programėlės pagalba galite matyti įrenginio judėjimo duomenis iki 6 mėnesių.

4. Ilgas budėjimo laikas
1500 mAh ličio jonų akumuliatorius budėjimo režimu gali veikti iki 25 dienų.

5. Atsparumas IP65
Atsparuimo vandeniui lygis IP65, jis atsparus lietui ir trumpalaikiam panardinimui.

6. Nuotolinis balso monitorius
Pirmiausia nusiųskite „Monitor + Password“ komandą į įrenginį, tada jis persijungs į monitoriaus režimą,
Jeigu skambinsite į įrenginio SIM numerį, jis automatiškai priims jūsų skambutį ir galėsite girdėti garsą aplink įrenginį!

7. Greičio viršijimo pranešimas
Šis pranešimo signalas veikia tik esant nepertraukiamo padėties nustatymo režimui. Kai judėjimo greitis viršija jūsų nustatytą greitį, jis išsiųs pranešimą "greičio aliarmas!" į administratoriaus numerį.

8. Geo tvora

Sukurkite geografinę "virtualią tvorą", kad stebėtojas galėtų apriboti įrenginio judėjimą nustatytoje zonoje. Įrenginys išsiųs aliarmo informaciją į APP ir interneto serverį, kai jis išeis iš šios zonos ribų.

9. Miego režimas akumuliatoriui taupyti
Miego režimas pagal laiką: atlikus šį nustatymą, seklys po pažadinimo veiks tik 5 minutes ir po to grįš į miego režimą. GPS išsijungs, o GSM veiks mažo vartojimo režimu. SMS, skambutis gali pažadinti sekiklį.
Miego režimas po smūgio jutiklio: atlikus šį nustatymą, jei 5 minučių nebus šoko, seklys veiks režime „miegas šoko režimu“, GPS išsijungs, GSM veiks nedaug. Vibracija, SMS žinutė, skambutis gali pažadinti sekiklį.

Specifikacija:

* Dydis: 55x36x21mm
* Svoris: 58g
* Tinklas: 2G GSM / GPRS
* Juosta: 850/900/1800/1900Mhz
* GPS lustų rinkinys: „u-blox UBX-G7020“
* GPS jautrumas: -159dBm
* GPS tikslumas: 5m
* Įkrovimo srovė 5V-1A
* Baterija: įkraunama 3,7 V 1500 mAh ličio jonų baterija
* Budėjimo laikas: iki 25 dienų

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios