Предупреждение Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем компьютере: Принять

GLO® 2 GPS+GLONASS Imtuvas

010-02184-01
95.00
В наличии
+
Отложить

Suteikite savo įrenginiams geriausios kokybės GPS signalą su šiuo kompaktišku ir patogiu naudoti imtuvu. Su GLO®2 gausite ne tik geriausią signalo kokybę su integruotais GPS ir GLONASS imtuvais, tačiau ir galėsite susieti savo įrenginius su belaide Bluetooth® sąsają, tad galėsite stebėti savo tikslią poziciją, nesvarbu kokį įrenginį naudojate.

Užtikrintas tikslumas su GPS + GLONASS

GLO®2 priima signalus iš GPS ir GLONASS palydovų, taip jis gali priimti iki 24 daugiau palydovų, negu įprastas įrenginys turintis tik GPS imtuvą. O tai reiškia, kad GLO®2 aptiks jūsų vietovę iki 20 procentų greičiau ir išliks susietas, net ir judant dideliu greičiu. GLO®2 atnaujina jūsų buvimo informaciją net 10 kartų per sekundę - tai net 10 kartų daugiau nei įprastas įrenginys su GPS.

Lengva sąsaja

Susiekite savo GLO®2 su savo mobiliais įrenginiais, naudodami belaidę Bluetooth® technologiją. Susiejus jūsų įrenginį su GLO®2, vos per kelias akimirkas gausite tikslią GPS informaciją į savo įrenginį, o su 12 valandų darbo laiku, galėsite stebėti savo poziciją visą dieną. GLO®2 galėsite lengvai įkrauti su komplektacijoje esančiu USB laidu ir automobiliniu 12/24V įkrovėju. Papildomai įsigyjami diskeliai leis tvirtai laikyti GLO®2 įrenginį ant priekinio automobilio skydelio, taip priimant geriausią GPS signalą.

Сообщения не найдены

Ваше мнение важно для нас

Оставьте отзыв об этом продукте

Написать отзыв
Возможно, вас это заинтересует