Предупреждение Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем компьютере: Принять

Гидравлически управляемый автопилот Lowrance

Visai naujas-patikimas ir daugumai prieinamas finansiškai autopiloto paketas Lowrance High Definition,  skirtas (HDS)modeliams  teikti automatinio vairavimo su hidraulinės sistemos pasukimu valdyti pakabinamiems varikliams.  Pilot featuring Lowrance SmartSteer ™ matysite ir valdysite  viska  iš savo HDS GEN2 arba HDS Gen2 Touch monitorių. galesite nukreipti į antraštė, kelionės maršruto tašką arba visą maršrutą.

Viskas ko jums reikia yra šitam komplekte. Jis skirtas valdyti motorlaivius su pakabinamu varikliu. Šis šaunus produktas leidžia Jums sutelkti dėmesį į žvejybą, išlaikant Jumis pasirinkta valties greitį ir kriptį. Kai prijungsite jį prie HDS GEN2 arba Gen2 Touch, juo galima valdyti Jūsų laivą nukreipiant  į tarpinį tašką arba planuojant  ilgą maršrutą. Galite pasirinkite pasisukimus arba tiesiog palaikyti pastovią kryptį .Lowrance SmartSteer ™ vartotojo sąsaja leidžia jums lengvai matyti ir valdyti  kontrole tiesiai iš Jūsų  HDS ekrano.

Lowrance  autopilotas rekomenduojamas valtims arba kateriams iki 30 pėdų ilgio su vienu varikliu.

Hidraulinės-Steer sistemos rinkinys apima viską sujungti esamą hidraulinio vairo vadovas Helm siurblį:Siurblys yra 0.8L grįžtamas hidraulinis siurblys, skirtas susieti su Seastar vairo Hidraulinė montavimo komplektas, yra suderinama su seastar vadovas Helm siurbliai

PAGRINDINIAI YPATUMAI

Galėsite valdykite savo motorlaivius su pakabinamu varikliu  iš savo HDS Gen2 ekrano. 
Naujas Lowrance SmartSteer ™ sąsaja suteikia kontrolę ir hidraulinės Vairavimas motorlaivius su pakabinamu varikliu, taip pat MotorGuide Xi5 tiksliai elektros Mini velkamosiomis variklį. 
"Vienas-touch" maršrutas kūrimas iš surinktų takų. Nesunkiai pakartokite el kelią automatinio pasukimo modelius.
Rekomenduojama vieno pakabinamo variklioir iki  30 pėdų ilgio laivams.
VRF (virtualus Vairo Atsiliepimai) - supaprastina bandomąjį montavimą - panaikinant per vairo padėties jutiklio poreikį
. Lengvas nustatymas - paprastas įdiegimas iš pirmo karto.Paprasta įdiegti, plug-and-lizdine jungtimi - be sudėtingų terminalo laidų jungčių.
Palaikoma Lowrance Service programos

2 metų garantija

Отзывы не найдены

Возможно, вас это заинтересует
  • Хиты продаж
  • Самые популярные
Быстрая и качественная доставка

Подготовка товара на местном складе начинается сразу после получения заказа

Качественные услуги и обслуживание

Мы предлагаем только те товары и услуги, в качестве которых мы уверены

Покупка в рассрочку

Мы также предлагаем товары для покупки через MOKILIZINGAS или SB LIZINGAS