Geoff Anderson WizWool 210 mėlynos spalvos

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
5708058026533
140.00 
Sandėlyje
+

Įvadas

Svarbu, kad būtų šilta ir patogu. Štai kodėl pristatome kūno žemėlapių sudarymą. Ištyrėme, kaip veikia kūnas, kai gipsai ir (arba) mankštinatės apskritai, ir ko reikia skirtingoms kūno dalims. Remdamiesi išvadomis, sukūrėme „WizWool 210“ iš dviejų kartu veikiančių audinių, pritaikytų lauko veiklai.

„WizWool 210“ skirta pagerinti drėgmės pernešimo nuo odos komfortą ir tuo pačiu suteikti lengvą izoliaciją.

„WizWool 210“ gali būti naudojamas kaip 1 ir 2 sluoksnis.

 

WizWool 210 yra ypač minkštas, kvėpuojantis, kvapą mažinantis merino vilnos drabužis, kurio išorė yra labai patvari sintetinė medžiaga.

Funkcionalus bazinis sluoksnis, pagamintas iš sveikiausių pluoštų, kuris suteikia švelnesnį kontaktą su oda ir leidžia unikaliai perduoti prakaitą ir šilumą.

Plokščios siūlės konstrukcija sumažina tūrį ir dirginimą sluoksniuojant.

 

Audiniai

„WizWool 210“ sudaro 2 audiniai: 1. „Polartec Powergrid“ audiniai: geometrinė konstrukcija, skirta sukurti tikslinius lietimo taškus su patentuotu dviejų komponentų dizainu.

Paviršius sugeria prakaito garus ir perduoda juos į išorę, kad būtų efektyviai išgarintas.

Tinklelio konstrukcija taip pat sukuria atvirus kanalus, kurie žymiai pagerina kvėpavimą.

 

2. SportWool hibridinis audinys. Pagaminta Danijos audinių tiekėjo Thygesen & Birk. Vienas iš nedaugelio gamintojų, kuriančių Sportwool. Unikalus ir individualus produktas, pagrįstas „The Woolmark Company“ ir jų „Sportwool“ prekės ženklu. „Sportwool“ suteikia stebėtinai švelnų pojūtį šalia odos. Sportwool užtikrina subalansuotą izoliaciją. Atsparus kvapui, patvarus ir sušlapęs išlaiko šilumą. Tamprus audinys priglus prie kūno ir išskirs drėgmę, tuo pačiu padidindamas patvarumą ir atsparumą.

 

Naudokite

Šie neįtikėtinai prabangūs apatiniai sugeria drėgmę, ištraukia ją į išorinį paviršių ir paskirsto, kad greitai išgaruotų. „WizWool“ yra „būtina turėti“ ir ji tikrai leis jums patogiai ir šiltai, nepaisant oro sąlygų.

Idealus bazinis sluoksnis bridiniams ir žvejų striukėms.


Dydžių vadovas – kaip sužinoti savo išmatavimus

 

Geriausia, ką galite padaryti, tai pasiimti vienas iš savo gerai priglundančių kelnių, švarkų, marškinių ar panašių dalykų ir išmatuoti tiesiai ant drabužių. Tokiu būdu tai lengviau ir tiksliau, nei atlikti matavimus ant kūno.

 


a = kaklas (marškiniai)

b = krūtinė

c = juosmuo

d = klubas

e = Vidinė siūlė

f = nugaros centras

g = rankovėWizWool 210 viršus

  S M L XL XXL XXXL
Centrinė nugara (f) 67 68 72 73 76 77
Krūtinė (b) 100 104 108 112 116 120
Rankovė (g) 76 79 82 84 88 91
Juosmuo (c) 96 100 104 108 112 116
Dydis
S

Nėra atsiliepimų