Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Geoff Anderson WizWool 150 mėlynos spalvos

Parašyti atsiliepimą
5708058026410
89.00
užsakoma
+

Įvadas

Svarbu, kad būtų šilta ir patogu. Štai kodėl pristatome kūno žemėlapių sudarymą. Ištyrėme, kaip veikia kūnas, kai gipsai ir (arba) mankštinatės apskritai, ir ko reikia skirtingoms kūno dalims. Remdamiesi išvadomis, sukūrėme „WizWool“ iš trijų kartu veikiančių audinių, pritaikytų lauko veiklai.

„WizWool 150“ skirta pagerinti drėgmės pernešimo nuo odos komfortą.

Kartu su mūsų tarpiniais sluoksniais jis padeda reguliuoti jūsų kūno temperatūrą, neatsižvelgiant į oro tipą.

 

WizWool 150 yra minkštas, kvėpuojantis, kvapą mažinantis merino vilnos drabužis, kurio išorė yra labai patvari sintetinė medžiaga.

Funkcionalus bazinis sluoksnis, pagamintas iš sveikiausių pluoštų, kuris suteikia švelnesnį kontaktą su oda ir leidžia unikaliai perduoti prakaitą ir šilumą.

Plokščios siūlės konstrukcija sumažina tūrį ir dirginimą sluoksniuojant. „WizWool 150“ yra šalia odos esantis sluoksnis, skirtas lengvai valdyti drėgmę sustojus ir išvykus.

 

Audiniai 

„WizWool 150“ yra 3 audiniai:

 

 

1. Polartec Powergrid audiniai:

Geometrinė konstrukcija, skirta sukurti tikslinius lietimo taškus su patentuota dviejų komponentų konstrukcija.

Paviršius sugeria prakaito garus ir perduoda juos į išorę, kad būtų efektyviai išgarintas. Tinklelio konstrukcija taip pat sukuria atvirus kanalus, kurie žymiai pagerina kvėpavimą.

 

2 . Polartec® Power Wool™:

Revoliucinis dviejų komponentų megztas audinys, kuriame derinami geriausi tiek natūralūs, tiek sintetiniai pluoštai, be maišymo.

Pramonės standartas maišant vilną ir sintetinius siūlus dažnai trukdo pasiekti geresnes kiekvienos medžiagos savybes. Pažangi „Power Wool™“ mezgimo konstrukcija kiekvienam atskiram pluoštui suteikia galimybę išnaudoti didžiausią potencialą. Šis hibridinis dizainas pagamintas iš minkšto, kvapą mažinančio merino vilnos pagrindo ir itin patvarios sintetinės išorės.

 

Geriausias iš abiejų temų!

 

3. Itališkas merino mišinys:

Suteikia klasikinį komfortą šalia odos, šilumą ir pralaidumą. Patogus, atsparus kvapams, ilgaamžis ir išlaiko šilumą šlapias. Sintetinė dalis padidina ilgaamžiškumą ir neleidžia vilnai susitraukti.

Pažangi sintetika ant išorinio Polartec® Power Wool™ paviršiaus pašalina drėgmę, padidindama ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Merino vilnos n. „Power Wools“ patentuotas dviejų komponentų mezginys optimizuoja pagrindinio sluoksnio veikimą įvairesnėmis sąlygomis ir įvairesnėmis veiklos lygiais.

 

Naudokite

Šis neįtikėtinai prabangus apatinis trikotažas sugeria drėgmę, ištraukia ją į išorinį paviršių ir paskirsto, kad greitai išgaruotų.

„WizWool“ yra „būtina turėti“ ir ji tikrai jausis patogiai nepaisant oro sąlygų. Idealus bazinis sluoksnis bridiniams ir žvejų striukėms. 

 

Dydis
S

Nėra atsiliepimų