Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Geoff Anderson Teddy mėlynos spalvos

Parašyti atsiliepimą
5708058026205
179.00
užsakoma
Mėlyna
+

Įvadas:

Jei norite padidinti savo žvejybos drabužių tvarumą, turime stilių, kurie padės jums tai padaryti. 360 gr. Polartec® ThermalPro® Shearling vilna su aukšto poliaus konstrukcija. 

Teddy yra sukurtas taip, kad būtų labai patogus. Funkcionalus kasdienis, atpalaiduojantis gobtuvas. 

Teddy yra Polartec® perdirbimo technologijų dalis ir peržengia audinių mokslo ir ekologinės inžinerijos ribas.

Teddy yra ypač kvėpuojantis ir reguliuoja šerdies šilumą dėl pakeltos pluošto struktūros. 

Plokščios elastinės siūlės, neįtikėtinai minkštos liesti, tačiau itin patvarios. 

Stiprūs YKK® užtrauktukai. Užtrauktukas sumažina odos sudirginimą. Rentex® apykaklė atspari ražienų susidėvėjimui.

 

Kišenės:

Meškiukas turi 3 kišenes. Viena kišenė ant krūtinės ir dvi kišenės su užtrauktuku šonuose suteikia pakankamai vietos mažesniems daiktams. YKK® automatiškai užsifiksuojantis užtrauktukas saugiai laiko užtrauktuką savo vietoje, kad jis neslystų. Visos kišenės sukurtos taip, kad būtų atsparios sūriam vandeniui ir smulkioms medžiagoms, su kuriomis susiduriame žvejojant smėlyje ir purvinose vietose.

 

Audinys :

Aukšta pluošto palėpė sulaiko šiltą orą ir užtikrina efektyvią izoliaciją. Hidrofobiniai Polartec® pluoštai atstumia vandenį, todėl džiūsta greičiau. Tai užtikrina didesnę šilumą ir komfortą.

Įvairios mezgimo technikos sukuria unikalias paviršiaus struktūras neprarandant našumo. Pritaikyta išvaizda ir pojūtis suteikia šilumą ir komfortą.

Unikalios apdailos technikos užtikrina, kad kiekviena mezginio konstrukcija atrodytų tinkamai. Techninės pluošto kompozicijos palaiko minkštą tekstūrą ir oro kišenes termoreguliacijai ir kvėpavimui. 

Megztas iš aukščiausios kokybės perdirbto poliesterio siūlų, Teddy yra jaukus, elastingas ir stilingas.

Ne visi kirpimai yra sukurti vienodai. Žemos kokybės kirpimo vilna gali susitraukti, blukti ir neigiamai paveikti jūsų drabužio išvaizdą ir veikimą. Su autentišku Polartec® Shearling pamatysite ir pajusite skirtumą.

Polartec® yra pasaulyje novatoriškų ir tvarių tekstilės sprendimų lyderis.

 

Naudoti :

Ši neįtikėtinai minkšta vilna puikiai tinka viršutiniams drabužiams vėsiu ir gražiu oru arba po išoriniu apvalkalu, kad būtų papildoma šiluma šaltu ir drėgnu oru.

Teddy užtikrina aukštą šilumos lygį ir gebėjimą kvėpuoti, be to, jis tikrai sušildys jus šaltesniais mėnesiais. Taip pat idealus bazinis sluoksnis važinėtis ir žvejų striukes. 

Dydis
S
Spalva
Mėlyna

Nėra atsiliepimų