LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vivofit jr. 3 Digi Camo

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02441-00
89.00 
užsakoma
vívofit jr. 3 Digi Camo
+

Garmin vivofit jr. 3 Digi Camo, 010-02441-00 - prekės aprašymas

 
 

TYRINĖKITE PASAULĮ

„vívofit jr. 3“ – tai daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams. Tai ir interaktyvi patirtis, nes vaiko aktyvumas atrakina lavinamuosius visą pasaulį aprėpiančius nuotykius programoje1.

Šis patvarus fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys yra atsparus vandeniui – o tai idealu jūsų vaiko nuotykiams visame pasaulyje. Kroviklio imti nereikės. Lengvai pakeičiama baterija veikia iki 1 metų. Jūsų vaikas bus pasiruošęs viskam – su spalviniu ekranu ir įvairiais ciferblatais. Naudodamiesi programa1 tėvai gali valdyti užduotis ir mažajam keliautojui po pasaulį skirti apdovanojimus. Kokias naujas vietas ištyrinės jūsų vaikas? Aktyvi veikla atrakina lavinamuosius nuotykius, žaidimus ir piktogramas. Kad ir kur jūsų vaikas nukeliaus, galėsite stebėti jo žingsnius, miegą ir kasdienį aktyvumą2.
 

Pažinkite pasaulio stebuklus.

AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS

Su jumis kaip savo kelionių palydovu jūsų vaikas atras lavinamųjų nuotykių, sužinos apie garsius paveldo objektus ir atskleis paslaptis tyrinėdamas visą pasaulį – nuo senovės Graikijos iki Everesto.

VIKTORINOS IR ŽAIDIMAI

60 minučių fizinės veiklos per dieną ne tik atrakina nuotykį – kuo daugiau aktyvumo minučių vaikas užregistruos, tuo didesnė bus galimybė dalyvauti viktorinose, išmokti fizinio pasirengimo pratimų ir žaisti bakstelėjimų iššūkio bei atitikimo žaidimuose.

KOLEKCIONUOJAMI BRANGAKMENIAI

Pasiekęs kasdienio fizinio aktyvumo tikslus, jūsų vaikas bus apdovanotas specialiais spalvingais brangakmeniais. Naudodamas šiuos brangakmenius, jis galės atversti paveikslėlius albume su visų savo nuotykių prisiminimais.

FIZINIO PASIRENGIMO KORTELĖS

Padedamas savo kelionių palydovų, jūsų vaikas išmoks pagrindinių pratimų fizinio pasirengimo treniruočių kortelėse, įskaitant šuoliukus tiesiant rankas ir kojas į šonus, šuns nuleista galva pozą, kojų lenkimą į priekį pakaitomis, stovint ant delnų ir kojų pirštų ir ne tik.

Daugiau pramogų ant jūsų vaiko riešo.

SKAIČIUOJAMOS TRUKMĖS VEIKLOS

Naujos skaičiuojamos trukmės veiklos suteikia vaikams galimybę stebėti žingsnių skaičių ir apytikslį atstumą žaidžiant parke, futbolo treniruotėje ir kitur. Išsaugotas veiklas vėliau galima peržiūrėti programoje „“1.

SPALVINIS EKRANAS

Spalviniame ekrane vaikai viską matys net ir šviesiomis saulėtomis dienomis. O jūs galėsite padėti pritaikyti įtaisą smagiais ciferblatais.

ICE VALDIKLIS (KRITINIU ATVEJU)

Geriau visada būti pasiruošusiems. ICE valdiklyje įveskite informaciją apie vaiko skubios pagalbos kontaktus, kad prireikus juos būtų galima greitai pasiekti.

Pagalbos ranka tėvams.

AKTYVUMO STEBĖJIMAS

Programoje „Garmin jr.“ tėvai gali peržiūrėti veiklą, pareigas, miegą, paskirtų užduočių atlikimą ir ne tik – tereikia sinchronizuoti su suderinamais įrenginiais.

UŽDUOTYS IR APDOVANOJIMAI

Skirkite užduotis programoje1, tada įvertinkite pasiekimus virtualiomis monetomis. Už šias programoje naudojamas monetas jūsų vaikai galės išpirkti sutartą apdovanojimą.

DRAUGIŠKI PRIMINIMAI

Jums paskyrus užduotis ir nustačius įspėjimus, jūsų vaiko įrenginyje atsiras piktograma, informuojanti, ką reikia padaryti. Galima nustatyti, kad priminimai būtų kartojami kas savaitę ar net kasdien.

ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI

Dalyvaudami „Toe-to-Toe™“ žingsnių iššūkiuose vaikai gali sinchronizuoti veiklą su šalia esančiais draugais ir varžytis skaičiuojamo laiko žingsnių rungtynėse. Tėvai taip pat galės prisijungti naudodamiesi „Toe-to-Toe“ programa ir suderinamu dėvimuoju „Garmin“ įrenginiu.

LIKITE AKTYVŪS DRAUGE

Sukurkite ryšį su vaiko draugais programoje „Garmin Connect™“ ir bendraukite su kitomis šeimomis programoje „Garmin jr.“1. Bendraukite ir varžykitės kassavaitiniuose kelių šeimų žingsnių iššūkiuose.

VAIKO REŽIMAS

Įjunkite vaiko režimą programoje „Garmin jr.“1 ir suteikite savo vaikui ribotą prieigą, kad jis galėtų stebėti ir pažymėti savo atliktas užduotis bei matyti naujausią užduotį programos nuotykyje.

Nauji nuotykiai su „vívofit jr. 3“ dirželiais.

 

Bendra

DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS Reguliuojamo ilgio dirželiai 130–175 mm riešui (vaikams nuo 4 metų). „vívofit jr. 3“ dirželiai suderinami
SPALVINIS EKRANAS Taip 
RODYMO DYDIS 14,11 x 14,11 mm
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 112 x 112 pikselių
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, 64 spalvų, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 25 g
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 1 metų (1 x CR2025, keičiama naudotojo)
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 7 skaičiuojamos trukmės veiklos, 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA Taip
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS Taip  
ŽADINTUVAS Taip  
LAIKMATIS Taip  
CHRONOMETRAS Taip  

Sveikatos stebėjimas

MIEGAS Taip  

Jutikliai

AKSELEROMETRAS Taip  

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS Taip  
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS Taip   

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

60 MINUČIŲ VEIKLOS TIKSLAS Taip  
UŽDUOTYS Taip  
ATLYGINIMAI (MONETOS) Taip  
UŽDUOČIŲ LAIKMAČIAI (2, 5, 10, 15, 20 IR 30 MINUČIŲ) Taip  
GARSINIAI PERSPĖJIMAI Taip  
PRIMINIMO PERSPĖJIMAI Taip  
ATRAKINKITE NAUJŲ ŽINGSNIŲ PIKTOGRAMAS Taip  
„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIAI Taip  
EKSTREMALIOS SITUACIJOS ATVEJU (I.C.E.) Taip  
 
1 Reikia atsisiųsti programą „“ į suderinamą tėvų išmanųjį telefoną, susietą su „vívofit jr. 3“.
Išmanusis įrenginys nepridedamas.

Nėra atsiliepimų