Garmin vivofit jr. 3 Disney Princess

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02441-12
89.00
Sandėlyje
vívofit jr. 3 Disney Princess
+
 
 
 

NUOTYKIAI JAU LAUKIA

„vívofit jr. 3“ – tai daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams. Tai ir interaktyvi patirtis, nes vaiko aktyvumas atrakina įdomius „Disney“ princesių nuotykius programoje. 

Šis patvarus fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys yra atsparus vandeniui – tai idealu stebuklingiems jūsų vaiko nuotykiams. Nereikės stabdyti smagių žaidimų baterijai įkrauti. Lengvai pakeičiama baterija veikia iki 1 metų. Jūsų vaikas bus pasiruošęs visiems karališkiems įvykiams – su spalviniu ekranu ir įvairiais ciferblatais. Naudodamiesi programa1 tėvai gali valdyti užduotis ir savo mažajai princesei skirti apdovanojimus. Kokios linksmybės laukia jūsų vaiko? Aktyvi veikla atrakina „Disney“ princesių nuotykius, žaidimus ir piktogramas. Stebėkite žingsnius, miegą ir kasdienį aktyvumą2. Tai tarsi burtai.

Susipažinkite su stebuklingu pasauliu.

AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS

Jums padedant, vaikas galės pasitikti naujus nuotykius ir tyrinėti stebuklingas karalystes kartu su Ariele, Bela, Žasmina, Mulan ir Auksaplauke.

BAKSTELĖJIMŲ IŠŠŪKIO ŽAIDIMAS

60 minučių fizinės veiklos per dieną ne tik atrakina nuotykį – kuo daugiau aktyvumo minučių vaikas užregistruos, tuo didesnė bus galimybė žaisti bakstelėjimų iššūkio žaidimą, kuris privers širdį plakti greičiau.

KOLEKCIONUOJAMI BRANGAKMENIAI

Pasiekęs kasdienio fizinio aktyvumo tikslus, jūsų vaikas bus apdovanotas spalvingais brangakmeniais. Naudodamas brangakmenius jis galės atidengti naujas nuotykių žemėlapio sritis – ir net savo karalystę.

SMAGŪS FAKTAI APIE FIZINĮ PASIRENGIMĄ

Aktyvumas gerai kiekvienai princesei – ir kiekvienam vaikui. Programa „“1 padeda vaikams lavinti raumenis faktais apie fizinį pasirengimą, leisiančiais sužinoti daugiau apie mankštą.

Daugiau pramogų ant jūsų vaiko riešo.

SKAIČIUOJAMO LAIKO VEIKLOS

Naujos skaičiuojamo laiko veiklos suteikia vaikams galimybę stebėti savo žingsnius ir apytikslį atstumą žaidžiant parke, futbolo treniruotėje ir kitur. Vėliau galima peržiūrėti išsaugotas veiklas programoje „Garmin Jr.“1.

SPALVINIS EKRANAS

Spalviniame ekrane vaikai viską matys net ir šviesiomis saulėtomis dienomis. O jūs galėsite padėti pritaikyti įtaisą naujais ciferblatais – galima rinktis bet kurią iš 12 „Disney“ princesių.

ICE VALDIKLIS (KRITINIU ATVEJU)

Geriau visada būti pasiruošusiems. ICE valdiklyje įveskite informaciją apie vaiko skubios pagalbos kontaktus, kad prireikus juos būtų galima greitai pasiekti.

Pagalbos ranka tėvams.

AKTYVUMO STEBĖJIMAS

Programoje „Garmin jr.“ tėvai gali peržiūrėti veiklą, pareigas, miegą, paskirtų užduočių atlikimą ir ne tik – tereikia sinchronizuoti su suderinamais įrenginiais.

UŽDUOTYS IR APDOVANOJIMAI

Skirkite užduotis programoje1, tada įvertinkite pasiekimus virtualiomis monetomis. Už šias programoje naudojamas monetas jūsų vaikai galės išpirkti sutartą apdovanojimą.

DRAUGIŠKI PRIMINIMAI

Jums paskyrus užduotis ir nustačius įspėjimus, jūsų vaiko įrenginyje atsiras piktograma, informuojanti, ką reikia padaryti. Galima nustatyti, kad priminimai būtų kartojami kas savaitę ar net kasdien.

ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI

Dalyvaudami „Toe-to-Toe™“ žingsnių iššūkiuose vaikai gali sinchronizuoti veiklą su šalia esančiais draugais ir varžytis skaičiuojamo laiko žingsnių rungtynėse. Tėvai taip pat galės prisijungti naudodamiesi „Toe-to-Toe“ programa ir suderinamu dėvimuoju „Garmin“ įrenginiu.

LIKITE AKTYVŪS DRAUGE

Sukurkite ryšį su vaiko draugais programoje „Garmin Connect™“ ir bendraukite su kitomis šeimomis programoje „Garmin jr.“1. Bendraukite ir varžykitės kassavaitiniuose kelių šeimų žingsnių iššūkiuose.

VAIKO REŽIMAS

Įjunkite vaiko režimą programoje „Garmin jr.“1 ir suteikite savo vaikui ribotą prieigą, kad jis galėtų stebėti ir pažymėti savo atliktas užduotis bei matyti naujausią užduotį programos nuotykyje.

Bendra

DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS Reguliuojamo ilgio dirželiai 130–175 mm riešui (vaikams nuo 4 metų). „vívofit jr. 3“ dirželiai suderinami
SPALVINIS EKRANAS Taip 
RODYMO DYDIS 14,11 x 14,11 mm
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 112 x 112 pikselių
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, 64 spalvų, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 25 g
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 1 metų (1 x CR2025, keičiama naudotojo)
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 7 skaičiuojamos trukmės veiklos, 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA Taip
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS Taip  
ŽADINTUVAS Taip  
LAIKMATIS Taip  
CHRONOMETRAS Taip  

Sveikatos stebėjimas

MIEGAS Taip (Movement-based)

Jutikliai

AKSELEROMETRAS Taip  

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS Taip  
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS Taip 

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

60 MINUČIŲ VEIKLOS TIKSLAS Taip  
UŽDUOTYS Taip  
ATLYGINIMAI (MONETOS) Taip  
UŽDUOČIŲ LAIKMAČIAI (2, 5, 10, 15, 20 IR 30 MINUČIŲ) Taip  
GARSINIAI PERSPĖJIMAI Taip  
PRIMINIMO PERSPĖJIMAI Taip  
ATRAKINKITE NAUJŲ ŽINGSNIŲ PIKTOGRAMAS Taip  
„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIAI Taip  
EKSTREMALIOS SITUACIJOS ATVEJU (I.C.E.) Taip  
 
Reikia atsisiųsti programą „“ į suderinamą tėvų išmanųjį telefoną, susietą su „vívofit jr. 3“.
Veiklos stebėjimo tikslumas.
Išmanusis įrenginys nepridedamas.
Modelis
vívofit jr. 3 Disney Princess

Nėra atsiliepimų