Предупреждение Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем компьютере: Принять

Garmin vívofit jr. 3 Disney Princess

010-02441-12
89.00
В наличии
vívofit jr. 3 Disney Princess
+
Отложить
  • Список вариантов товара
 

NUOTYKIAI JAU LAUKIA

„vívofit jr. 3“ – tai daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams. Tai ir interaktyvi patirtis, nes vaiko aktyvumas atrakina įdomius „Disney“ princesių nuotykius programoje.

Šis patvarus fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys yra atsparus vandeniui – tai idealu stebuklingiems jūsų vaiko nuotykiams. Nereikės stabdyti smagių žaidimų baterijai įkrauti. Lengvai pakeičiama baterija veikia iki 1 metų. Jūsų vaikas bus pasiruošęs visiems karališkiems įvykiams – su spalviniu ekranu ir įvairiais ciferblatais. Naudodamiesi programa1 tėvai gali valdyti užduotis ir savo mažajai princesei skirti apdovanojimus. Kokios linksmybės laukia jūsų vaiko? Aktyvi veikla atrakina „Disney“ princesių nuotykius, žaidimus ir piktogramas. Stebėkite žingsnius, miegą ir kasdienį aktyvumą2. Tai tarsi burtai.

Susipažinkite su stebuklingu pasauliu.

AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS

Jums padedant, vaikas galės pasitikti naujus nuotykius ir tyrinėti stebuklingas karalystes kartu su Ariele, Bela, Žasmina, Mulan ir Auksaplauke.

BAKSTELĖJIMŲ IŠŠŪKIO ŽAIDIMAS

60 minučių fizinės veiklos per dieną ne tik atrakina nuotykį – kuo daugiau aktyvumo minučių vaikas užregistruos, tuo didesnė bus galimybė žaisti bakstelėjimų iššūkio žaidimą, kuris privers širdį plakti greičiau.

KOLEKCIONUOJAMI BRANGAKMENIAI

Pasiekęs kasdienio fizinio aktyvumo tikslus, jūsų vaikas bus apdovanotas spalvingais brangakmeniais. Naudodamas brangakmenius jis galės atidengti naujas nuotykių žemėlapio sritis – ir net savo karalystę.

SMAGŪS FAKTAI APIE FIZINĮ PASIRENGIMĄ

Aktyvumas gerai kiekvienai princesei – ir kiekvienam vaikui. Programa „“1 padeda vaikams lavinti raumenis faktais apie fizinį pasirengimą, leisiančiais sužinoti daugiau apie mankštą.

 

 

 

 

Daugiau pramogų ant jūsų vaiko riešo.

SKAIČIUOJAMO LAIKO VEIKLOS

Naujos skaičiuojamo laiko veiklos suteikia vaikams galimybę stebėti savo žingsnius ir apytikslį atstumą žaidžiant parke, futbolo treniruotėje ir kitur. Vėliau galima peržiūrėti išsaugotas veiklas programoje „Garmin Jr.“1.

SPALVINIS EKRANAS

Spalviniame ekrane vaikai viską matys net ir šviesiomis saulėtomis dienomis. O jūs galėsite padėti pritaikyti įtaisą naujais ciferblatais – galima rinktis bet kurią iš 12 „Disney“ princesių.

ICE VALDIKLIS (KRITINIU ATVEJU)

Geriau visada būti pasiruošusiems. ICE valdiklyje įveskite informaciją apie vaiko skubios pagalbos kontaktus, kad prireikus juos būtų galima greitai pasiekti.

Pagalbos ranka tėvams.

AKTYVUMO STEBĖJIMAS

Programoje „Garmin jr.“ tėvai gali peržiūrėti veiklą, pareigas, miegą, paskirtų užduočių atlikimą ir ne tik – tereikia sinchronizuoti su suderinamais įrenginiais.

UŽDUOTYS IR APDOVANOJIMAI

Skirkite užduotis programoje1, tada įvertinkite pasiekimus virtualiomis monetomis. Už šias programoje naudojamas monetas jūsų vaikai galės išpirkti sutartą apdovanojimą.

DRAUGIŠKI PRIMINIMAI

Jums paskyrus užduotis ir nustačius įspėjimus, jūsų vaiko įrenginyje atsiras piktograma, informuojanti, ką reikia padaryti. Galima nustatyti, kad priminimai būtų kartojami kas savaitę ar net kasdien.

ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI

Dalyvaudami „Toe-to-Toe™“ žingsnių iššūkiuose vaikai gali sinchronizuoti veiklą su šalia esančiais draugais ir varžytis skaičiuojamo laiko žingsnių rungtynėse. Tėvai taip pat galės prisijungti naudodamiesi „Toe-to-Toe“ programa ir suderinamu dėvimuoju „Garmin“ įrenginiu.

LIKITE AKTYVŪS DRAUGE

Sukurkite ryšį su vaiko draugais programoje „Garmin Connect™“ ir bendraukite su kitomis šeimomis programoje „Garmin jr.“1. Bendraukite ir varžykitės kassavaitiniuose kelių šeimų žingsnių iššūkiuose.

VAIKO REŽIMAS

Įjunkite vaiko režimą programoje „Garmin jr.“1 ir suteikite savo vaikui ribotą prieigą, kad jis galėtų stebėti ir pažymėti savo atliktas užduotis bei matyti naujausią užduotį programos nuotykyje.

 

Модель:
vívofit jr. 3 Disney Princess

Сообщения не найдены

Ваше мнение важно для нас

Оставьте отзыв об этом продукте

Написать отзыв
Возможно, вас это заинтересует
  • Хиты продаж
  • Самые популярные