Garmin Venu 2 Plus, Sidabro Spalvos

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02496-10
438.00
330.00
Sutaupote: 108.00
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
010-02496-10
+
Balso funkcijosTAIP Dirželio dydis20 mm Ekrano TipasAMOLED Lęšio medžiagaCorning Gorilla Glass 3 Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui5 ATM QuickfitTaip Saulės energijaNe Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 125-190 mm Garmin laikrodžiai tinkantys moterimsTaip GamintojasGarmin

PASIRŪPINKITE GERA SAVIJAUTA SU GARMIN VENU 2 PLUS, 010-02496-10

Geriau supraskite savo kūną naudodamiesi Garmin Venu 2 Plus esančiomis pažangiomis sveikatos ir fizinio pasirengimo funkcijomis. Be to, susieję su savo suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite patogiai skambinti naudodamiesi laikrodžiu1.

 

Pabodo naudotis keliais įrenginiais tuo pačiu metu? Susiekite laikrodį su suderinamu išmaniuoju telefonu ir skambučiams naudokite būtent jį.

 

Rašykite tekstinius pranešimus laisvomis rankomis – naudokitės susieto išmaniojo telefono balso asistentu tiesiai nuo riešo per Garmin Venu 2 Plus1.

 

Sveikatai ir gerai savijautai skirtos funkcijos padeda geriau suprasti, kas vyksta jūsų kūne.

 

Atraskite naujų būtų judėti pasinaudodami daugiau nei 25 jau įkeltomis sporto programėlėmis.

 

Išsaugokite muzikos įrašų laikrodyje, kad galėtumėte jų klausytis be telefono – tik su belaidėmis ausinėmis.

 

Šviesus AMOLED ekranas ir iki 9 dienų veikianti baterija.

PABRĖŽKITE SAVO STILIŲ

Itin raiškiame AMOLED ekrane vaizdas aiškiai matomas net šviečiant saulei. Išmėginkite režimą „visada įjungta“, kad ekranas būtų visada matomas.

SKIRTAS AKTYVIEMS ŽMONĖMS

Nuo patvaraus „Corning® Gorilla® Glass 3“ iki aptakaus nerūdijančiojo plieno apvado ir patogaus silikoninio dirželio – Garmin Venu 2 Plus laikrodis pasirengęs bet kam.

Pasisveikinkite su naujomis išmaniosiomis funkcijomis.

SKAMBINKITE TELEFONU NUO RIEŠO

Daugiau nebepraleisite jokių skambučių ieškodami telefono kišenėse ar rankinėje. Susieję laikrodį su išmaniuoju telefonu galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius tiesiai nuo riešo.

PASITEIRAUKITE BALSO ASISTENTO

Užimtos rankos? Ne bėda. Naudokitės susieto išmaniojo telefono balso asistentu („Siri“, „Google Assistant“ arba „Bixby“) „Venu® 2 Plus“ tekstiniams pranešimams rašyti, klausimams užduoti ir net suderinamiems namų įrenginiams valdyti.

Viskas Jūsų sveikatai ir gerai savijautai.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“

Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant pulsą2, jo kintamumą, pulso oksimetriją3, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami „Garmin Connect™“ programėle savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Stebėkite kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Pasitelkę pulso oksimetrijos jutiklį galite bet kuriuos dienos metu patikrinti deguonies koncentraciją kraujyje arba šį rodiklį stebėti ištisą naktį, kad sužinotumėte, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

STRESO STEBĖJIMAS

Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, subalansuota ar įtempta. Kai laikrodis pastebės, kad patiriate stresą, priminimai atsipalaiduoti paskatins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Naudodami programėlę „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Naudodamiesi programėle „Women’s Health Tracking“ duomenis matysite ir registruosite laikrodyje ant riešo.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite per parą išgeriamų skysčių kiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Be to, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, koreguojamą įvertinus, kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Matykite, kaip kvėpuojate dienos metu, miegodami, užsiimdami kvėpavimo pratimais, joga arba per „Health Snapshot“ sesiją.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gausite miego kokybės balą ir sužinosite, kaip jį pagerinti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją ir kvėpavimą.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.

SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS

Kai norite atsipalaiduoti arba susikaupti, galite pradėti kvėpavimo pratimus, o laikrodis stebės jūsų stresą ir kvėpavimą, kad padėtų geriau suprasti, kaip kvėpuojate.

FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS

Pagal jūsų chronologinį amžių, jūsų savaitės aktyvaus sportavimo apimtį, pulso lygį ramybės metu ir KMI4 arba kūno riebalų procentinę vertę ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus yra jaunesnis, ar vyresnis. Gausite patarimų, kaip sumažinti savo sveikatos amžių.

Judėkite.

TRENIRUOČIŲ ANIMACIJOS EKRANE

Lengvai atkartojamos, animuotos širdies, jėgos, jogos, pilateso ir didelio intensyvumo intervalų (HIIT) treniruotės jau įkeltos į laikrodį, o pasinaudoję programa „Garmin Connect“ galite jų atsisiųsti ir daugiau.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Stebėkite visus savo judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 25 įkeltomis GPS ir patalpų sporto programomis, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą, plaukimą baseine, golfą ir ne tik.

PATOBULINTOS JĖGOS TRENIRUOTĖS

Šiuo išsamiu veiklos profiliu tiesiog laikrodyje ant riešo pateikiama lygio ir jėgos asmeninių rekordų suvestinė, taip pat – grafikai, rodantys, kokios jūsų raumenų grupės dirbo.

HIIT TRENIRUOTĖS

Ši naująjį mankštos profilį naudokite su skirtingais laikmačiais sekti savo HIIT treniruotėms, įskaitant AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas. Nustatykite kartojimų skaičių, darbo ir poilsio intervalus ir daug ką kita.

KURKITE TRENIRUOTES

Išsirinkę daugiau kaip iš 1600 pratimų, „Garmin Connect“ programėlėje susikurkite savo treniruotes. Tada atsisiųskite jas į laikrodį.

„GARMIN COACH“

Gaukite nemokamą asmeninį bėgimo trenerį ant riešo, padėsiantį pasiruošti kitoms 5 km, 10 km arba pusmaratonio varžyboms.

INTENSYVUMO MINUTĖS

Atnaujinome intensyvumo minučių funkciją, kad geriau matytumėte, kuriuo dienos metu ir kokia veikla jas surinkote. Galite net matyti jas duomenų lauke, darydami matuojamo laiko mankštą.

Patobulinkite kiekvieną savo dieną.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus tiesiai į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android™“ telefoną, siųskite greitus, iš anksto parašytus tekstinius pranešimus arba atsakykite balsu.

MUZIKA

Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines ir klausykitės muzikos be telefono.

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS

Jei kada prireiktų pagalbos, su iš anksto parinktais kontaktiniais asmenimis galėsite nesunkiai pasidalinti pranešimu, kuriame nurodyta jūsų faktinė buvimo vieta (susieję laikrodį su suderinamu išmaniuoju telefonu 5). Galite nustatyti ir kontaktą, naudojamą prireikus skubios pagalbos, kuriam paskambins jūsų laikrodis, pvz., vietos avarinę tarnybą.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Lengvai sumokėkite prie kasos ir tam tikruose viešojo transporto tinkluose naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą atitinkamų teikėjų sistemose.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“

Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę „Connect IQ Store“, susietajame laikrodyje pridėkite ciferblatų, duomenų laukų ir programėlių.

SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT“

Naudodamiesi programėle „Garmin Connect“ vienoje vietoje matysite visą savo sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją. Be to, galėsite prisijungti prie aktyvios internetinės bendruomenės, kurios nariai sportuodami gali bendrauti, rungtyniauti ir dalytis informacija.

Jūsų laikrodis kiekvienai dienai – kad ir kur būtumėte.

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ NAUDOJANT SPARTŲJĮ ĮKROVIMĄ

Nepertraukiamai stebėkite sveikatos būklę iki 9 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 24 valandų GPS režimu ir iki 8 valandų GPS režimu klausydamiesi muzikos. Dešimt minučių įkrovimo papildo baterijos veikimo trukmę iki 1 d., jei naudojamas išmaniojo laikrodžio režimas, arba prideda 1 val. baterijos veikimo, jei naudojamas GPS su muzika režimas.

BATERIJOS TAUPYMO REŽIMAS

Išmaniuoju laikrodžiu naudokitės dar ilgiau įjungdami ir išjungdami šį nustatymą.

ATSPARUMO VANDENIUI KLASĖ

Šio laikrodžio atsparumo vandeniui klasė siekia 5 ATM, todėl jį galima naudoti plaukiojant, maudantis duše ar mėgaujantis vandens procedūromis.

 

Bendra
LĘŠIO MEDŽIAGA „Corning® Gorilla® Glass 3“
GRIOVELIO MEDŽIAGA Nerūdijantysis plienas
BYLOS MEDŽIAGA Pluoštu sutvirtintas polimeras su nerūdijančiojo plieno nugarėle
GREITAI ATFIKSUOJAMI DIRŽELIAI Taip (20 mm, pramoninis standartas)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS 43,60 x 43,60 x 12,60 mm
Tinka riešams, kurių apimtis 125-190 mm
JUTIKLINIS EKRANAS
SPALVINIS EKRANAS
RODYMO DYDIS 1,30″ (33 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 416 x 416 pikselių
EKRANO TIPAS AMOLED: pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas
SVORIS 51 g
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 9 d.
Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 10 d.
GPS režimas klausantis muzikos: iki 8 val.
GPS režimas be muzikos: iki 24 val.
Žr. išsamią informaciją
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 200 val. stebėjimo duomenų
 
Laikrodžio funkcijos
LAIKAS / DATA  
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS  
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS  
ŽADINTUVAS  
LAIKMATIS  
CHRONOMETRAS  
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI  
Sveikatos stebėjimas
ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ)  
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS  
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7)  
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS  
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS  
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ  
POILSIO PRIMINIMAI  
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS  
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS)  
HIDRATACIJA  
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS  
HEALTH SNAPSHOT  
Jutikliai
GPS  
GLONASS  
GALILEO  
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS  
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS  
KOMPASAS  
GIROSKOPAS  
AKSELEROMETRAS  
TERMOMETRAS Taip (reikalingas „tempe™“ jutiklis)
APLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS  
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ  
Kasdienės išmaniosios funkcijos
RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS)  
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI  
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“)  
KALENDORIUS  
ORAI  
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS  
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ  
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ  
MUZIKOS SAUGYKLA Iki 650 dainų
RASTI TELEFONĄ  
RASTI LAIKRODĮ  
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“  
GARMIN PAY™  
SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS BLUETOOTH IR BALSO ASISTENTO PAGALBA  
Saugos ir stebėjimo funkcijos
LIVETRACK  
ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU  
PAGALBOS FUNKCIJA  
Aktyvumo stebėjimo funkcijos
ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS  
JUDESIO JUOSTA (RODOMA ĮRENGINYJE PO NEVEIKLOS LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JI BŪTŲ PERJUNGTA)  
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ)  
SUDEGINTOS KALORIJOS  
UŽLIPTA AUKŠTŲ  
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS  
INTENSYVUMO MINUTĖS  
TRUEUP™  
MOVE IQ™  
„GARMIN CONNECT ™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA  
Įranga kūno rengybai / sporto salei
GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėgos, kardio, aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės ir elipsinės treniruotės, užlipti laipteliai, užlipti aukštai, irklavimas patalpoje, joga, pilatesas ir kvėpavimo treniruotės
KARDIO TRENIRUOTĖS  
JĖGOS TRENIRUOTĖS  
HIIT WORKOUTS  
JOGOS TRENIRUOTĖS  
PILATESO TRENIRUOTĖS  
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE  
EKRANO TRENIRUOČIŲ RAUMENŲ ŽEMĖLAPIAI  
AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS  
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos
ŠD ZONOS  
ŠD ĮSPĖJIMAI  
ŠD KALORIJOS.  
% ŠD MAKS.  
ŠD TRANSLIACIJA (ŠD DUOMENYS, TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS)  
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Tik joga ir kvėpavimo pratimai
GPS GREITIS IR ATSTUMAS  
PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI)  
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI  
AUTO PAUSE®  
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS  
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI  
AUTO LAP®  
RANKINIS RATAS  
„VO2 MAX“ (PALEISTI)  
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS  
AUTOMATINIS SLINKIMAS  
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE  
„PHYSIO TRUEUP“  
Bėgimo funkcijos
GALIMI BĖGIMO PROFILIAI Bėgimas, bėgimas dengtame manieže, bėgimas ant bėgtakio
GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS  
KADENCIJA (REALUS ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ)  
BĖGIMO TRENIRUOTĖS  
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ  
Golfo funkcijos
ATSTUMAS IKI F/M/B (ATSTUMAS IKI ŽALIOSIOS ZONOS PRIEKIO, VIDURIO IR GALO)  
ATSTUMAS IKI „LAYUP“ SMŪGIŲ IR STAIGIŲ POSŪKIŲ  
MATUOJA SMŪGIO ATSTUMĄ (APSKAIČIUOJA TIKSLŲ SMŪGIO ATSTUMĄ IŠ BET KURIOS AIKŠTELĖS VIETOS) Automatinis
SKAITMENINĖ REZULTATŲ KORTELĖ  
STATISTIKOS STEBĖJIMAS (SMŪGIAI, PATAI PER RAUNDĄ, SMŪGIAI ŽALIOJOJE ZONOJE IR ŽAIDIMO AIKŠTELĖJE)  
GARMIN AUTOSHOT™  
ŽALIOSIOS ZONOS RODINYS IR RANKINIS SMEIGTUKO NUSTATYMAS  
KLIŪTYS IR AIKŠTELĖS TAIKINIAI  
PINPOINTER  
APVALUS LAIKMATIS / MATUOKLIS  
SUDERINAMAS SU AUTOMATINIU LAZDŲ STEBĖJIMU (REIKALINGAS PRIEDAS)  
Lauko pramogų funkcijos
GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai, laipiojimas patalpose, slidinėjimas, snieglenčių sportas, slidinėjimo krosas, irklavimas stovint, irklavimas
ATGAL Į PRADŽIĄ  
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS  
VIETOS APSKAIČIAVIMAS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
MEDŽIOKLĖS / ŽVEJYBOS KALENDORIUS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ Taip (naudojant „Connect IQ™“)
Važiavimo dviračiu funkcijos
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS)  
GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Dviračių sportas, dviračių treniruokliai
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU)  
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS  
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR)  
Plaukimo funkcijos
GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)  
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE)  
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE)  
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ  
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS  
Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos
„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe™“ iššūkių programa)

 

 

1 Kai kurie išmanieji telefonai nesuderinami su „Venu 2 Plus“ valdymo balsu funkcijomis, žr. Garmin.com/VoiceFunctionality.
2 Veiklos stebėjimo tikslumas.
3 Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oksimetrijos vertė rodoma ne visose valstybėse.
4 Index™ arba Index S2 išmaniosios svarstyklės (parduodamos atskirai) reikalingos norint panaudoti kūno riebalų procentinės dalies duomenis fizinio pasirengimo amžiaus funkcijai.
5 Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.
Išmaniojo laikrodžio savybės
Balso funkcijos
TAIP
Dirželio dydis
20 mm
Ekrano Tipas
AMOLED
Lęšio medžiaga
Corning Gorilla Glass 3
Liečiamas ekranas
Taip
Pralaidumas vandeniui
5 ATM
Quickfit
Taip
Saulės energija
Ne
Spalvotas ekranas
Taip
Tinka riešams
Apimtis 125-190 mm
Garmin laikrodžiai tinkantys moterims
Taip
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų