LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 47

Sutaupykite 23%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02505-01
179.00 
138.00 
Sutaupote: 41.00 €
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
+

Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 47, 010-02505-01 - prekės aprašymas

Kompaktiškas ir diskretiškas vaizdo registratorius su GPS Garmin vaizdo registratorius Dash Cam 47

  • Fiksuokite svarbias detales. Filmuokite 1080p HD raiškos vaizdo įrašus 140 laipsnių apžvalgos kampu. 
  • Kadangi detalės yra svarbios, integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą. 
  • Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų. 
  • Jei nesate prie automobilio, tačiau norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį, galite pasinaudoti stebėjimo funkcija „Live View“. 
  • Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galėjusius paveikti jūsų stovinčią transporto priemonę. 
  • Šiek tiek daugiau budrumo tikrai nepakenks. Įspėjamieji pranešimai saugo jus. 

 

Garmin Dash Cam 45 vaizdo registratorius

Įrašomas aukštos kokybės 1080p HD vaizdo įrašas

Dash Cam 47 yra lengvai valdomas aukštos raiškos vaizdo registratorius su 2 colių LCD ekranu. Su plačiu apžvalgos kampu, jis patikimai įrašys visą kelio vaizdą kartu su GPS koordinatėmis bei detaliu laiku kur ir kas įvyko eismo metu. Pasikliaukite savuoju Dash Cam 47, jis užfiksuos puikios kokybės vaizdą tiek šviesiu tiek tamsiu paros metu. Pritvirtinkite vaizdo registratorių prie priekinio stiklo ir įrašykite savo važiavimą 1080p raiška. Vaizdo registratorius įrašinėja nenutrūkstamai, naudodamas komplekte esančią microSD™ kortelę. Jūs visada galėsite praplėsti atminties dydį įdėdami kitą didesnę microSD kortelę (tinka iki 256 GB, įsigyjama atskirai; reikalinga Class 10). Atkurkite įrašus iškart registratoriaus ekrane arba vėliau Jūsų kompiuteryje.

 

Eismo įvykio įrašymas dash cam 45

Jūsų liudytojas kuris niekada nemirksi

Nereikia rūpintis įjungiant ar išjungiant. Jei Dash Cam 47 yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis pradeda įrašinėti automatiškai ir pažymi įrašytas vietas jei įvyko incidentas.

Visi įvykiai turi laiko ir vietos žymas, todėl Jūs tiksliai žinosite kur ir kada tai įvyko. Peržiūrėdami įrašus su kompiuteryje galėsite pamatyti savo kelionės vietos koordinates, datą, laiką, greitį ir judėjimo kryptį.

Dash Cam 47 turi integruotą judesio daviklį (G-Sensor) todėl įvykio metu Jūsų kamera žinos kad reikia išsaugoti prieš tai buvusį, esamą ir sekantį vaizdo įrašus, tam kad apsaugoti pilną informaciją apie įvykį. Ir visa tai bus įrašyta komplekte esančioje, keičiamoje Class 10 microSD atminties kortelėje.

Tam kad pilnai įvertinti įvykio pasekmes, galite nuimti savo Dash Cam 47 nuo tvirtinimo ir padaryti nuotraukas automobilio išorėje.

 

Dalinkitės savo kelione kartu su Travelapse™

Travelapse rėžimas leidžia lengvai kurti ir dalintis kelionės klipais, įrašant valandas trunkančias keliones į trumpus klipus su žymesniomis kelionės akimirkomis.

Sinchronizuokite video įrašus su išmaniu telefonu

Dash Cam 47 turi inegruotą Wi-Fi® belaidį ryšį, todėl Jūs galite sinchronizuoti įrašytą medžiagą su Jūsų išmaniu telefonu atisiuntę nemokamą Garmin Drive programėlę. Tai leis Jums lengviau dalintis įrašyta medžiaga su draugais ar draudėjais.

Vairuokite su papildomais perspėjimais

Dash Cam 47 turi papildomas saugaus vairavimo priemones saugesniam vairavimui. Artėjančio priekinio sūsidurimo perspėjimas¹ perspės jus jei Jūsų automobilis yra per arti priekyje esančio kito automobilio. Juostų kirtimo perspėjimas¹ perspės jus kai kirsite eismo juostas. Greičio radarų perspėjimai² perspės apie netoliese įrengtas greičio kameras.  Ir kuomet Jūsų automobilis stovi kamštyje ar sankryžoje, “Go” pranešimas praneš Jums kai priekyje esantis automobilis pajudės.

Stebėkite automobilį stovėjimo metu

Parkavimo rėžimas stebi Jūsų automobilį kai jis yra stovėjimo aikštelėje ir išjungtas variklis. Kamera pradeda įrašinėti automatiškai užfiksavus judesį. (Reikalingas papildomas Garmin parkavimo kabelis, įsigyjamas papildomai; rekomenduojama sumontuoti ne patiems, o autoservise.)

INTERNETO SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

SAUGYKLOS PLANAI

Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas.  

¹Įspėjimus gali įtakoti įvairios pašalinės salygos. Apsilankykite čia - Garmin.com/warnings detalesnei informacijai gauti.
²Radarų vietos veikia ne visose šalyse.

Garmin kamerų palyginimas

010-12530-18
Garmin Poliarizuotas objektyvo dangtelis Pritvirtinkite šį poliarizuotą objektyvo dangtelį prie suderinamo „Dash Cam“, kad padidintumėte vaizdo aiškumą ir sumažintumėte atspindžius.  Šis objektyvo CPL filtras sumažina atspindžius nuo stiklo, spalvos tampa sodresnės, todėl nufilmuotas vaizdas...
27.00 
Sandėlyje
+
010-12530-00
Garmin Žemo Profilio Magnetinis Laikiklis Naudodami šį žemo profilio laikiklį, lengvai pritvirtinsite ir nuimsite suderinamą vaizdo registratorių. Magnetinis pagrindas tvirtai prisitvirtina prie tvirtinimo paviršiaus naudojant lipnią medžiagą. Yra vienas laikiklis ir vienas pagrindas. Šio...
10.00 
Sandėlyje
+
010-12530-25
Garmin Universalus vakuuminis laikiklis Naudokite šį atnaujintą nešiojamą mažą vakuuminį laikiklį su savo suderinamu „Garmin Dash Cam ™ “. Pasirinkite geriausią vietą ant priekinio stiklo ir pritvirtinkite pridėtomis tvirtinimo priemonėmis. Kai naudojate su  nuotoline kamera ( 010-13081-03...
25.00 
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų