Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Garmin Tacx NEO 2 išmanusis treniruoklis

Parašyti atsiliepimą
T2850.61
1,199.00
užsakoma
+

Nepaprastai tylus, tikslus ir galingas išmanus tiesioginio važiavimo treneruoklis

  • Patobulintas įrenginuo tylusis veikimas su galios ir ritmo tikslumu - 1%
  • Naujas dizainas pagerina važiavimo pojūtį įsibėgėjant nuokalnėse ir važiuojant mažu greičiu ar ritmais
  • Tiksli pedalų eigos analizė dabar yra įmanoma naudojant suderinamą trečiųjų šalių programinę įrangą ir Edge® dviračių kompiuterius
  • Dinaminė inercija kompensuoja svorį ir kitus veiksnius, užtikrinančius realų ir sklandų važiavimą
  • Kelio pojūtis leidžia pajusti skirtingą kelio dangą, pavyzdžiui žvyrą, duobes

Tacx

Tacx NEO 2T Smart uždarose patalpose vykstančių treniruočiųš lygį pakelia dar aukščiau. Patobulintas dizainas ir patobulinti komponentai suteikia precedento neturintį potyrį, detalesnę pedalų eigos analizę, todėl tai vienas tyliausių, tikroviškiausių ir tiksliausių dviračių treniruoklių.

Visiška tyla

Patobulinti magnetai leidžia žymiai sumažinti NEO 2T Smart veikimą. Visi vidinio oro judėjimo triukšmai, kaip ir vibracijos jaučiamos grindyse, yra žymiai sumažintos. Rezultatas - išmanusis treniruoklis, tylesnis nei bet kada anksčiau.

Galingas važiavimas įkalnėse ir sprintai

NEO 2T Smart turi naują dizainą, kuris suteikia daugiau galios važiuojant mažu greičiu, o tai žymiai pagerina važiavimo jausmą važiuojant įkalnėse ar įsibėgėjant.

Patobulinta pedalo eigos analizė

NEO 2T Smart turi integruotus kairįjį ir dešinįjį jutiklius, kurie tiksliai matuoja tikslią abiejų jūsų kojų padėtį, o tai pedalų mynimo analizę perkelia į kitą lygį. Pridėję dviračių dinamiką su standartiniu ANT + ® ryšiu, dabar galite analizuoti savo pedalų judėjimą naudodamiesi trečiųjų šalių programine įranga, įskaitant programėles ir mūsų Edge® dviračių kompiuterius.

Tikroviškesnė kelionė

NEO 2T Smart sukurtas kelionėms, kurias būtų galima imituoti kuo realiau. Jis akimirksniu reaguoja į greičio ar polinkio pokyčius ir leidžia važiuoti keliais laipsniais kairėn ir dešinėn, važiuojant natūralia kūno eiga. Jis taip pat turi dinamišką inerciją - kuri kontroliuoja jūsų masės inerciją ir kompensuoja svorį, greitį ir polinkį - kad jūsų važiavimas būtų kuo tikroviškesnis. Mėgaukites tikrovišku važiavimo keliu jausmu su Tacx įrangą arba Zwift programėle. Treniruoklis vibruoja ir imituoja važiavimo jausmą ant skirtingų dangų, tokių kaip šaligatviai ir žvyras. Kai yra prijungtas prie išorinio energijos šaltinio, nusileidimo imitacija tiksliai modeliuoja važiavimą nuokalne.

Tvirtas

Tinkamai subalansuotas NEO 2T Smart dizainas užtikrina maksimalų stabilumą važiuojant dviračiu, net ir greičiausiais sprintais. Jame yra 32 neodimio magnetai, integruoti didelei stabdymo jėgai ir didelei galiai. Jo galia yra iki 2200 vatų, ir jūs galite treniruotis realistiškais imituojamais šlaitais, kurių nuolydis yra iki 25%. Treniruoklis generuoja energiją iš jūsų važiavimo dviračiu, t.y. nereikia jokio išorinio energijos šaltinio ar kištuko. Nesvarbu, kokia intensyvi jūsų treniruotė, šis dviračių treniruoklis yra sukurtas joms atlaikyti. Taip pat buvo pertvarkyta galinė ašis, todėl šis treniruoklis labiau suderinamas su dviračiais - nereikia papildomų adapterių.

Tikslus ir patikimas

NEO 2T Smart treniruoklis sukurtas patikimai, tiksliai ir nuosekliai įvertinti greitį, ritmą ir galią, kad galėtumėte sekti savo našumą ir progresą. Šis išmanusis treniruoklis nereikalauja kalibravimo ir matuoja jūsų duomenis ne didesniu kaip 1% nuokrypiu.

Ryšio galimybės

Treniruoklis suderinamas su BLUETOOTH® Smart technologija ir ANT + ® FE-C protokolu, todėl jis gali būti susietas su daugeliu populiarių treniruočių programų. Taigi, ar norite važiuoti garsiąja dviračių programinė įranga Tacx, įsitraukti į Zwift virtualų pasaulį ar naudotis kitomis platformomis, tokiomis kaip TrainerRoad, šis dviračių treniruoklis leidžia važiuoti išmaniau nei bet kada anksčiau. Taip pat galite pasirinkti naudoti treniruoklį autonominiu režimu. Kai treniruoklis neprijungtas, jis imituoja lygų kelią; kuo greičiau važiuojate, tuo didesnis pasipriešinimas. Jis gali būti suporuotas su keliais įrenginiais tuo pačiu metu, kad galėtumėte mėgautis matyti duomenis mėgstamoje programėlėje ir stebėti duomenis savo Garmin dviračio kompiuteryje.

Treniruotės pagal poreikius

NEO 2T Smart naudoja Tacx vidaus treniruočių programinę įrangą. Mėgaukitės treniruočių metu su daugiau nei 100 aukštos kokybės filmų, leidžiančių palaikyti tempą į stačius Alpių kalnus ar Milano nuolydžius. Pasinaudokite efektyviai struktūrizuotais treniruočių planais, kurie yra sukurti jūsų kūno rengybos lygiui, kad padėtų pasiekti unikalius tikslus. Konkuruokite su gyvais priešininkais, įkelkite GPS duomenis ir važiuokite 3D žemėlapiais, sudarykite treniruotes pagal nuolydį, jėgą, širdies ritmą ar FTP ir dalinkitės rezultatais Stravoje.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios