Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Rally XC100 galios matuoklis su vienu jutikliu

Parašyti atsiliepimą
010-02388-05
699.99
užsakoma
+
 

GALIOS MATUOKLIAI JŪSŲ PASIVAŽINĖJIMAMS BEKELE

Matuoklis „Rally XC100“ yra išbandytas ekstremaliomis sąlygomis, kad nuo jūsų neatsiliktų niekur. Šis galios matuoklis su vienu jutikliu patikimai matuoja galią, be to, jį galima lengvai perkelti nuo vieno dviračio ant kito: kad ir kokį dviratį minate, kad ir kur važiuojate.

Montuojamas kaip ir bet koks kitas pedalas, be to, jį lengva perkelti ant kito dviračio. Taip, įsitikinsite patys. Gaukite nuodugnią pajėgumo analizę matuodami bendrąją galią, mynimo dažnį ir kitus parametrus. Įsisegsite paprastai. Šie pedalai dera su plokštelėmis SHIMANO SPD. Dera su serijos „Edge®“ dviračių kompiuteriais ir programa „Garmin Connect1, todėl galėsite lengvai atnaujinti programinę įrangą ir įkelti duomenis. Sinchronizuokite duomenis su mėgstamomis programomis1 ir turėkite dar daugiau analizės, duomenų bendrinimo bei maršrutų planavimo įrankių. Norite gauti daugiau? Bet kada galėsite lengvai pereiti prie dviejų jutiklių sistemos.

Tobulai pritaikyta bekelei.

NEPRIEKAIŠTINGO DIZAINO PEDALAS

Siekdami užtikrinti visišką patikimumą, galios matuoklius „Rally“ kruopščiai išbandėme. Šis plonas išskirtinio dizaino pedalas su jutikliais viduje montuojamas taip pat, kaip bet kuris kitas pedalas. Be to, jį lengvai galėsite perkelti nuo vieno dviračio ant kito.

PATIKIMI RODMENYS

Tiksliai išmatavęs jūsų mynimo dažnį ir kairįjį pedalą veikiančias jėgas, „Rally XC100“ padvigubina vertę, kad žinotumėte bendrąją galią. Norite matuoti daugiau parametrų? Vėliau galėsite pereiti prie dviejų jutiklių sistemos.

SUDERINAMUMAS SU PLOKŠTELĖMIS

Kad minti būtų patogiau, šie pedalai sukurti galvojant apie jūsų mėgstamas SHIMANO SPD plokšteles.

PERKELIAMOJI AŠELĖ

Plentas, žvyras, dviračių krosas ir ne tik – nesiliaukite mynę ištisus metus. Perkeliamąją ašelę galima montuoti į „Rally RK“ plento arba „Rally RS“ plento pedalų korpusus (visi jie parduodami atskirai).

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ

Būkite pasiruošę ilgiems važiavimams ir treniravimosi sesijoms su iki 120 valandų veikiančia baterija.

Patogus ryšys suteikia daugiau galimybių.

VISAPUSIS RYŠYS

Susiekite „Rally XC100“ su suderinamais serijos „Edge“ dviračių kompiuteriais ir programa „Garmin Connect1, kad galėtumėte lengvai įkelti duomenis ir atnaujinti programinę įrangą. Be to, galite prisijungti prie programos „Tacx® Training“ ir pradėti treniruotis patalpoje.

DAUGIAU BŪDŲ TRENIRUOTIS

„Rally XC100“ siunčia galios duomenis į kitų teikėjų programas1, pavyzdžiui, „Strava“ arba „TrainingPeaks® „TrainerRoad“.

 
 • Baterijos tipas: LR44/SR44 (x4)
 • Baterijos veikimo laikas: iki 120 valandų (naudojant LR44 tipo bateriją)
 • Svoris: 316 g
 • vandeniui standartus.: IXP7
 • Maksimalus dviratininko svoris: 105 kg
 • Tikslumas: +/- 1,0%
 • Plokštelės tipas: SHIMANO SPD
 • Q faktorius: 53 mm (55 mm naudojant pateiktą 2 mm storio poveržlę)
 • Bendras aukštis: 13,5 mm
 • Kalibravimas naudojimo vietoje
 • Reguliuojamas įtempimo mažinimas
 • „Garmin Connect
 • Matavimo vieta: ašelė
 • Ryšys: ANT+® ir „Bluetooth®
1 Kai „Rally XC100“ susieti su suderinamu išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta atitinkama programa.
„TrainingPeaks“ yra a registruotasis „Peaksware, LLC“ prekių ženklas.
 
Pakalos tipas
SHIMANO SPD
Važiavimo dviračiu dinamika
Ne

Nėra atsiliepimų