Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Panoptix PS31

Parašyti atsiliepimą
010-01284-01
1,599.00
užsakoma
+

Naudodami vieną Panoptix Forward keitiklį realiu laiku galite matyti dugną, struktūrą ir žuvis, plaukiojančias priešais savo valtį; net stovint. Gausite 2 įspūdingus vaizdus: „LiveVü Forward“ ir „RealVü 3-D Forward“.

LIVEVÜ Į priekį

Atnaujina visą vaizdą vienu pingo signalu ir suteikia daugiau „tiesioginio vaizdo“ išvaizdos, pateikiant judančius sonaro vaizdus realiuoju laiku. Galite pamatyti žuvis, plaukiančias link valties arba nuo jos. Matysite plaukiojančias mažas masalines žuveles ir dideles žuvis, netgi savo masalą, kai jį vyniojate.

REALVÜ 3-D FORWARD

Atnaujina 3D tomo dalį su kiekvienu ping ir užtrunka nuo 1 iki 4 sekundžių, kol bus atnaujintas visas garsas. Tai rodo dugną ir žuvis vandens stulpelyje, einančius link valties. Jis juda į priekį, o istorija ekrane yra tik vienas braukimas.

Viską matyti – tikėti

Garmin yra pirmasis, į jūsų valtį įtraukęs Panoptix sonaro vaizdavimą. Panoptix viską matantis sonaras nepanašus į nieką, ką jūs kada nors matėte ant vandens. Tai suteikia galimybę realiuoju laiku matyti visą savo valtį. Galite pamatyti žuvis vandens stulpelyje 3D formatu. Taip pat galite matyti į vandenį įmestą masalą ir žiūrėti jį įvyniodami. Galite matyti žuvis, plaukiančias prieš valtį arba po jos. Jūs netgi galite pamatyti, kaip jie vejasi jūsų masalą. Tačiau norėdami iš tikrųjų įvertinti Panoptix, turite tai pamatyti. Pridedamas keitiklio velkamasis variklis ir skersinio tvirtinimo rinkinys¹.

¹ Į priekį nukreiptas skersinio keitiklis turi būti montuojamas toje vietoje, kuri yra iš vandens, kai greitis didesnis nei 32 km/h (20 mylių per valandą). Jei yra žemiau vandens linijos, reikia vengti didesnio nei 40 km/h (25 mylių per valandą) greičio. Keitiklis gali generuoti įtempimą ir vandens purslą didesniu greičiu, todėl keitiklio elementas gali suktis laikiklyje. Sumontuokite keitiklį prie saugios (tvirtos) valties vietos. Apsvarstykite vietą, kad nepažeistumėte valties. Jei turite kokių nors abejonių, kreipkitės į profesionalų laivų montuotoją.

General

Frequency 417 kHz
Power 144 W
Beamwidth 120°x120°
Maximum depth 300 ft. Down; 300 ft. Forward
Depth/Speed/Temperature Depth
Number of pins Ethernet
Cable length Power Cable: 15 ft.; Ethernet Cable: 30 ft.
Supported deadrise/Transom angles 0°-70° transom

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios