Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Garmin Instinct Solar Tactical Black

Parašyti atsiliepimą
010-02293-03
319.00
309.00
Sutaupote: 10.00
Sandėlyje
Tactical Black
+

SUKURTI MISIJOMS. STEBINA PATVARUMU.

Jūs kuriate savo kelią, o mes sukūrėme GPS laikrodį „Instinct Solar“, kuris jus lydės kiekviename kelio žingsnyje – nesvarbu, kaip toli ketinate eiti.

 

Įsitikinkite, kaip ilgai gali veikti saulės energija įkraunama baterija.

 

Karinis standartinis tvirtumas leidžia žaisti be jokių ribų.

 

GPS, GLONASS ir „Galileo“. 3 geriausi draugai gamtoje.

 

Treniruokitės išmaniau, naudodamiesi ant riešo įtaisytomis sporto programomis.

 

Gaukite pranešimus iš telefono tiesiai ant savo riešo.

 

Darykite daugiau. Kraukite mažiau. Įjungus išmaniojo laikrodžio režimą, baterija gali veikti iki 54 dienų.

 
SUKURTAS TAIP, KAD BŪTŲ PATVARUS

Pluoštu sutvirtintas polimero korpusas, chemiškai sustiprintas, įbrėžimams atsparus „Corning® Gorilla®“ stiklas ir saulės energija maitinama baterija įrenginiui suteikia neregėto patvarumo.

SUKURTAS, KAD MESTŲ IŠŠŪKĮ

Prislopintų spalvų, didelio kontrasto ekranai ir tikslingai pritaikytas dizainas – viskas šiame netradiciniame išmaniajame laikrodyje. Tegul jis palydi jus į bet kurią misijos vietą!

Laužykite šablonus.

SAULĖS BATERIJA

Priklausomai nuo saulės energijos intensyvumo, „Instinct“ baterija veikia neįtikėtinai ilgai. Tyrinėkite šį pasaulį nepaisydami laiko ribų!

KARINIS STANDARTAS 810

„Instinct“ pagamintas pagal karinį JAV standartą 810, todėl yra atsparus karščiui, smūgiams ir vandeniui (apskaičiuota iki 100 metrų).

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo trukmę.

Perženkite numatytas ribas.

MATOMUMO TAMSOJE SUDERINAMUMAS

Ekrane, kurį galima skaityti naktinio matymo akiniais, perjunkite dienos bei nakties režimą.

SLAPTUMO REŽIMAS

Tapkite nepasiekiami įgalindami slaptumo režimą, kuris nustos saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungs belaidį ryšį ir komunikaciją.

DVIEJŲ PADĖČIŲ FORMATAS

Sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą (UTM), ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą (MGRS).

NUMATOMI KELIO TAŠKAI

Visada žinokite kelią atgal – sukurkite kelio tašką, kuris, prieš pradedant kelionę, žymės jūsų transporto priemonės vietą.

„JUMPMASTER“ REŽIMAS

Apskaičiuokite aukštumines išmetimo vietas pagal karines gaires. Iššokę atsidurkite numatytoje vietoje.

Treniruokitės išmaniau.

SPORTO ŠAKŲ PROGRAMOS

Naudokite iš anksto įkeltus veiklos profilius užsiimdami banglenčių sportu, plaukdami, bėgdami, važiuodami dviračiu, eidami, irkluodami, išbandydami jėgos sportą ir kt.

ŠIRDIES RITMO MONITORIUS ANT RIEŠO

Gaukite širdies ritmo duomenis ir būkite įspėti, jei ramybės būsenoje širdies dažnis taps per aukštas ar per žemas. Stebėkite savo širdies plakimą net ir būdami po vandeniu.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Aklimatizacijai prie aukščio ar miego stebėjimui pulso oks.2 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.

STRESO STEBĖJIMAS

Širdies dažnio kintamumas apskaičiuoja jūsų streso lygio balą. Matykite, ar jūsų diena praėjo ramiai, ar pavyko atrasti balansą, ar, priešingai, patyrėte daug streso.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MONITORIUS

Optimizuokite savo organizmo energijos atsargas, įvertindami duomenis apie širdies dažnio kitimą, stresą ir miegą. Įvertinkite, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti. 

Pasitikėkite savo Instinktais. Dar labiau juos sustiprinkite.

KELIŲ GNSS PALAIKYMAS

Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“), nepaklyskite net ir ten, kur nepakanka GPS.

ABK JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABK jutikliais: aukščio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir triašiu elektroniniu kompasu.

„TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS

Naudodokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką.

Likite prisijungę.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

SUSIEKITE PALYDOVINIAM RYŠIUI

Susiekite „Instinct“ su „inReach“® įrenginiu (parduodamas atskirai; reikalinga aktyvi palydovinio tinklo prenumerata), kad galėtumėte ant riešo peržiūrėti ir siųsti žinutes, gauti įspėjimus apie orus ir suaktyvinti SOS signalą visą parą dirbančiai skubaus reagavimo komandai „GEOS“.

KALENDORIAUS RODINYS

Patogiai matykite dienos planus naudodami tam skirtą kalendoriaus ekraną.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios