Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin GPSMAP 78

Parašyti atsiliepimą
010-00864-00
248.00
Sandėlyje
+

Laivybos ir vandens sporto entuziastams, kurie pageidauja aukščiausios klasės įrangos, tvirtas ir atsparus „GPSMAP 78“ padarys įspūdį aiškiu spalviniu ekranu, kuriame pateikiami žemėlapiai, jautriu imtuvu, naujomis lietos gumos šoninėmis rankenomis ir „microSD™“ kortelės lizdu, skirtu papildomiems žemėlapiams įkelti. Be to, jis plūduriuoja!

Atradimų partneris

Į GPSMAP 78 jau įrašytas viso pasaulio bazinis žemėlapis, tad kelią rasite iš esmės bet kur. Be to, kaip ir kiti 78 serijos gaminiai, „GPSMAP 78“ atitinka atsparumo vandeniui standartą IPX7 ir net plūduriuoja.

Užtikrintai išlaikoma signalų kokybė

Itin jautrus „GPSMAP 78“ GPS imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix™“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone. Pranašumas akivaizdus: kad ir kur būtumėte – tankiame miške ar tiesiog prie aukštų pastatų bei medžių, „GPSMAP 78“ jūsų nenuvils – kai to labiausiai reikia, kelią tikrai rasite.

Galimybė pridėti žemėlapių

Įrašyti daugiau žemėlapių irgi lengva. Galėsite rinktis iš gausybės mūsų jūrinių, topografinių ir automobilių kelių žemėlapių, išsaugomų į „microSD“ kortelę. Patogiai įdėkite iš anksto paruoštas „BlueChart® g2“ korteles ir galėsite smagiai praleisti dieną ant vandens, arba rinkitės „City Navigator NT®“ žemėlapius ir įrenginys nurodys kiekvieną maršruto posūkį automobilių keliais (tinkamus žemėlapius žr. žemėlapių skirtuke). Kortelės lizdas yra apsaugotame nuo vandens baterijos skyriuje, todėl galite būti tikri, kad jis nesušlaps. „GPSMAP 78“ taip pat palaiko palydovinius „BirdsEye™“ vaizdus (juos reikia prenumeruoti), kuriuos galite atsisiųsti į savo įrenginį ir naudoti kartu su žemėlapiais. Be to, „GPSMAP 78“ dera su „Custom Maps“ – nemokama programine įranga, kuria popieriniai žemėlapiai paverčiami elektroniniais, tinkamais atsisiųsti į jūsų įrenginį.

Ryšio palaikymas

Kai atrandate, tai ką buvote užsibrėžę, dažnai prireikia su tuo susijusius duomenis išsaugoti ir atlikti jų analizę. Paprastai prijungę prie kompiuterio ir interneto galėsite gauti detalią savo aktyvios veiklos analizę ir per „Garmin Connect™“ perkelti sekimo žurnalus į aktyvaus poilsio įrenginį. Tai – vienintelė svetainė, kurios jums prireiks. Joje pateikiama aktyvios veiklos lentelė, galima užfiksuotus aktyvios veiklos epizodus peržiūrėti „Google™ Earth“ žemėlapyje. Be to, galėsite naršyti po kitų „Garmin Connect“ naudotojų (jų – milijonai) įkeltus maršrutus ir pasidalyti savo įspūdžiais per „Twitter®“ bei „Facebook®“. Pradėti tikrai paprasta, tad leiskitės į nuotykius, atraskite ir dalykitės.

Atradimo džiaugsmas

„GPSMAP 78“ palaiko geolobių ieškojimo GPX, todėl lobius ir jų informaciją galite atsisiųsti tiesiai į įrenginį. Nenaudodami popieriaus ne tik tausosite aplinką, bet ir veiksite efektyviau. „GPSMAP 78“ išsaugo ir rodo pagrindinę informaciją, tokią kaip vieta, reljefas, sunkumas, užuominos ir aprašymai, todėl apie rankinį koordinačių įvedimą ir lapų spausdinimą galėsite pamiršti. Tiesiog įkelkite GPX failą į savo įrenginį ir leiskitės į lobių medžioklę. Elegantiškas ir lengvas 78-ukas taps puikiu visų jūsų nuotykių gamtoje partneriu.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios