Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Forerunner 920XT Bundle Black & Blue

Parašyti atsiliepimą
010-01174-30

Daugiakampis GPS laikrodis su bėgimo dinamika ir prijungtomis funkcijomis

  • Bėgimo dinamika¹ apima ritmą, vertikalų svyravimą ir kontaktą su žeme
  • Siūlo maksimalų VO2 įvertį², varžybų prognozavimo ir atkūrimo patarėją
  • Įrengtas plaukimo atstumas, tempas, smūgio tipo identifikavimas, smūgių skaičius, pratimų registravimas ir poilsio laikmačiai 6
  • Išmanieji pranešimai³ leidžia laikrodyje matyti el. Pašto, teksto ir kitus įspėjimus
  • Prijungtos funkcijos 4 : automatinis įkėlimas į „Garmin Connect ™“, tiesioginis stebėjimas, bendrinimas socialinėje žiniasklaidoje

„Forerunner 920XT“

Iš bendrovės, kuri išleido pirmuosius GPS multisporto prietaisus pasaulyje, yra laikrodis, tinkantis elito ir mėgėjų sportininkų treniruotėms. Pristatome „Forerunner 920XT“ - su pažangiomis funkcijomis, įskaitant bėgimo dinamiką, VO2 maksimalų įvertinimą, tiesioginį stebėjimą ir išmaniuosius pranešimus.

Išplėstinis mokymas atitinka visos dienos veiklos stebėjimą

„Forerunner 920XT“ sukomplektuoja aukščiausios klasės treniruočių funkcijų parką į aptakų laikrodį, kuris yra patogus drėgnam kostiumui ir maždaug 15 proc. Lengvesnis už pirmtaką „Forerunner 910XT“. Jis gali pasigirti aukštos raiškos spalvotu ekranu; lanksčios, vyriškos juostos ir laikrodžio režimas, todėl galėsite nešioti visą dieną. Veiklos stebėjimas 5 funkcija matuoja savo žingsnius, miego ir sudegintas kalorijas visą dieną, suteikiant Jums išsamesnį vaizdą apie savo kasdienės veiklos.

Įnerti

Nesvarbu, ar treniruojatės prie baseino, ar atvirame vandenyje, „Forerunner 920XT“ užfiksuoja išsamią plaukimo metriką, įskaitant atstumą, tempą, smūgių skaičių, 6 smūgių dažnį ir vilko balus. Gręžimo registravimo funkcija leidžia lengvai registruoti plaukimo treniruotes ir smūgių rinkinius prie baseino, o 2 poilsio laikmačių tipai neleidžia laiku atsistoti nuo sienos. Naudokite laiko įspėjimus, kad galėtumėte išlaikyti tempą, arba įspėjimus apie atstumą, kad žinotumėte, kai baigiasi rinkinys. Yra net įspėjimai apie kalorijas ir insulto dažnį.

Pasukite savo treniruotes

„920XT“ yra suderinamas su tokiais jutikliais kaip greitis, ritmas ir širdies ritmas, kad suteiktų pažangias treniruočių galimybes jūsų dviračių treniruotėms. Jis taip pat gali rodyti galios metriką kartu su ANT + ® galios matuokliais, įskaitant vieno ir dviejų jutiklių pedalų parinkčių „ Vector ™“ liniją .

Jei treniruojatės naudodamiesi širdies ritmu ir galios matuokliu, „Forerunner 920XT“ gali apskaičiuoti maksimalų VO2 įvertinimą važiuojant dviračiu, kad padėtų stebėti jūsų fizinės būklės pokyčius. Spalvų matuoklis rodo jūsų reitingą, palyginti su kitais jūsų amžiaus grupės sportininkais. Kita funkcija, leidžianti pamatyti, kaip jūs vertinate kitus, yra „Garmin Connect“ segmentai. Kai važiavimas bus atliktas ir įkeltas į „Garmin Connect“, segmento lyderių sąraše galėsite pamatyti, kur esate.

Tobulinkite savo bėgimo formą

„Forerunner 920XT“ padeda treniruotis optimaliai bėgimo formai, kai naudojamas su „HRM-Run ™“ arba „HRM-Tri ™“ monitoriumi. Šis poravimas leidžia „920XT“ pranešti apie 6 bėgimo dinamikos metrikas: ritmas (bendras žingsnių skaičius per minutę), žingsnio ilgis (jūsų žingsnio ilgis nuo 1 žingsnio iki kito), žemės kontakto laikas (kiek laiko jūsų pėda praleidžia ant žemės kiekvieno kiekvieno metu) žingsnis), žemės kontakto laiko balansas (kairės / dešinės pusiausvyros laikas, kurį kiekviena pėda praleidžia ant žemės), vertikalus svyravimas („atšokimo“ kiekis jūsų žingsnyje) ir vertikalus santykis (vertikalaus svyravimo ir žingsnio ilgio santykis). „920XT“ taip pat turi metronomo funkciją su vibracija ir garsiniais signalais, kad būtų galima vadovauti jūsų ritmo treniruotėms.

Pažangios širdies ritmo funkcijos

Naudojant širdies ritmo monitorių, „Forerunner 920XT“ siūlo papildomas funkcijas, kurios gali padėti nustatyti jūsų atkūrimo būseną ir jūsų lenktynių galimybes. Pirmasis yra atkūrimo patikrinimas, kuris realiuoju laiku rodo jūsų atkūrimo būseną per kelias pirmąsias aerobinės veiklos minutes. Po veiklos „920XT“ pateikia atkūrimo laiką, nurodantį, kiek laiko jūs turėtumėte bandyti dar kartą. „920XT“ taip pat gali įvertinti jūsų VO2 maksimalų dydį bėgimui, kai naudojamas su „HRM-Run ™“, ir važiavimui dviračiu, kai naudojamas su širdies ritmo matuokliu ir galios matuokliu. Remdamasis šiais duomenimis, jis gali numatyti jūsų bėgimo varžybų laiką keliose distancijose.

Toliau treniruokitės širdies ritmu po vandeniu naudodami HRM-Tri ™ arba HRM-Swim ™. „HRM-Swim“ yra idealus baseino treniruotėms, pasižymintis unikaliu, neslystančiu dizainu, kuris išlieka vietoje net ir išjudinant sieną. Treniruotėms ir lenktynėms visose 3 disciplinose „HRM-Tri“ minkštas diržų dizainas yra toks pat patogus, kaip ir po vandeniu.

„Garmin Connect“

Dabar jūsų plytų treniruotės ir varžybų veikla turi visiškai naują vaizdą „ Garmin Connect“ , mūsų nemokamoje internetinėje bendruomenėje, kur galite sutaupyti, planuoti ir dalintis savo pastangomis. Kai baigiate veiklą naudodami daugialypės veiklos profilį savo įrenginyje, kiekviena koja ir perėjimo laikas yra saugomi viename faile, kad būtų lengva juos peržiūrėti ir bendrinti. Atskiruose skirtukuose galite pasiekti išsamius kiekvienos kojos duomenis.

Yra keli būdai, kaip sinchronizuoti duomenis su „Garmin Connect“. „920XT“ gali perduoti duomenis per „ Garmin Connect ™ Mobile“ programėlę išmaniajame telefone naudodamas „Bluetooth®“ technologiją. Taip pat galite nustatyti vieną ar daugiau „Wi-Fi®“ karštųjų taškų, o 920XT bus automatiškai sinchronizuojamas su „Garmin Connect“, kai jis yra diapazone. Arba sinchronizuokite su darbalaukiu per USB jungtį.

Suporuokite 920XT su išmaniuoju telefonu ir „Garmin Connect Mobile“ programa, kad gautumėte papildomų galimybių, kurios gali padėti palaikyti ryšį dviračių ir bėgimo treniruočių ar lenktynių metu. Tiesioginio stebėjimo funkcija leidžia pakviesti stebėtojus naudojant el. Paštą ar socialinę žiniasklaidą, kad jie realiuoju laiku galėtų matyti jūsų statistiką ir vietą žemėlapyje. Išmanieji pranešimai leidžia laikrodyje matyti el. Pašto, teksto ir kitus įspėjimus, kai jie yra suporuoti su suderinamu „Android ™“ arba „Apple®“ įrenginiu . Kai „920XT“ bus suporuotas su jūsų telefonu ir „Garmin Connect Mobile“ programa, atliktas treniruotes galėsite iškart įkelti.

Dėvėkite savo asmenybę ant rankovės

Atsisiųskite nemokamą „ Garmin Face It ™“ laikrodžio veido programą, kad pritaikytumėte savo įrenginį naudodami bet kokias nuotraukas iš savo išmaniojo telefono. Tiesiog atsisiųskite programą, pasirinkite vaizdą iš savo nuotraukų bibliotekos, nustatykite laiko stilių ir nustatykite jį kaip laikrodžio veidą. Nesvarbu, ar tai vaizdingas vaizdas iš jūsų paskutinio žygio, ar jūsų naujo šuniuko nuotrauka, naudodamiesi „Garmin“ galite pridėti asmeniškumą prie savo laikrodžio, kuris yra unikalus jūs.

¹Kai naudojamas su HRM-Run ™ monitoriumi; pridedami prie kai kurių modelių, kiti parduodami atskirai.
² Kai naudojamas kartu su širdies ritmu.
³Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu . „Android“ įrenginiai taip pat turi naudoti „Garmin Connect Mobile“, kad įgalintų išmaniuosius pranešimus.
4 Suporavus su suderinamu „Android“ ar „Apple“ įrenginiu ir „Garmin Connect Mobile“.
5 Veiklos sekimo tikslumas
6 Plaukimo funkcijos sukurtos taip, kad veiktų 4 pripažintus varžybinius plaukimo smūgius. Gręžimo registravimo funkcija gali būti naudojama kitiems plaukimo stiliams

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios