Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Forerunner 220 white/violet HRM bundle(EOL)

Parašyti atsiliepimą
010-01147-41

Spalvingas bėgimo draugas su prijungtomis funkcijomis

  • GPS bėgimo laikrodis su aukštos raiškos spalvotu ekranu
  • Seka atstumą, tempą ir širdies ritmą¹
  • Nustato asmeninius įrašus
  • Prijungtos funkcijos²: automatinis įkėlimas į „ Garmin Connect“ , tiesioginis stebėjimas, bendrinimas socialinėje žiniasklaidoje
  • Suderinamas su nemokamais „ Garmin Connect“ treniruočių planais
Pirmtakas 220

Kaip ir treneris, „Forerunner 220“ teikia motyvuojančius atsiliepimus, kurių reikia norint vadovauti treniruotėms. Dėl „220“ prijungtų funkcijų, tokių kaip tiesioginis stebėjimas realiuoju laiku ir socialinės žiniasklaidos naudojimasis per „ Garmin Connect Mobile“ programą, jūs netgi galite sulaukti draugų ir gerbėjų paskatinimo .

 

Kiekvieno laikrodžio treneris

„Forerunner 220“ matuoja svarbiausius bėgimo duomenis, įskaitant atstumą, tempą ir širdies ritmą¹. Tai panašu į tai, kad turėtumėte trenerį, kuris nuolat teiktų grįžtamąjį ryšį ir registruotų visą statistiką, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo bėgimą. Be GPS naudojimo atstumui ir tempui apskaičiuoti, „220“ turi įmontuotą akselerometrą. Taigi, jūs žinote atstumo ir tempo duomenis, kai bėgate uždaru takeliu ar bėgimo takeliu, nereikia atskiros kojelės. Akselerometras taip pat gali stebėti atstumą, kai GPS nepasiekiamas, pvz., Kai bėgate tuneliu. Tai suderinama su nemokamais „Garmin Connect“ treniruočių planais, kuriuos galite suplanuoti ir siųsti į savo laikrodį, kad galėtumėte treniruotis realiuoju laiku.

Paprasta naudoti

„220“ turi spalvotą ekraną, kuris leidžia lengvai interpretuoti jūsų duomenis iš pirmo žvilgsnio. Jame taip pat atliekamos paprastos mygtukų operacijos ir tvirta, vyriška apyrankė, patogi bet kokio dydžio riešui.

 

Papildomos treniruotės funkcijos

Galite nustatyti įspėjimus apie širdies susitraukimų dažnį, tempą arba bėgimo / ėjimo intervalus, kad išlaikytumėte norimą diapazoną. „220“ yra vibracijos ir garsiniai įspėjimai, ir jūs galite jį pritaikyti, kad pateiktų abu arba tik vieno tipo raginimus. Kai jūsų bėgimas bus atliktas ir išsaugotas laikrodžio istorijoje, bus rodoma suvestinė santrauka, kad galėtumėte pamatyti, kaip sekėsi. „220“ taip pat pastebi, ar tuo bėgimu pasiekėte asmeninius rekordus, pvz., Greičiausią mylią, 5 tūkst., 10 tūkst., Pusę ar visą maratoną ar ilgiausią bėgimą iki šiol.

Prisijunk

Forerunner 220 automatically uploads your data to Garmin Connect even when you can't get to a computer. Get the free Garmin Connect Mobile app on your smartphone² and then pair it with your watch. When you save your completed run, it will automatically upload to Garmin Connect when you’re in range of your phone.

It also features live tracking, which allows your friends and fans to follow along and see your stats in real time. You must have your phone paired with the 220 throughout your run to use LiveTrack. You can also share your victories through social media with the Garmin Connect Mobile app. And, for real-time coaching as you run, the 220 is compatible with free training plans at Garmin Connect. By regularly connecting your watch to Garmin Connect, you'll also benefit from a faster GPS fix due to satellite data that will be sent to your device automatically.

Prisijunk Prisijunk

¹Included with some models, sold separately on others.
²When paired with a compatible smartphone
Device wear and care

The Bluetooth word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, INC.

„Firstbeat“

ANT

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios