Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin fenix 7S Sapphire Solar pilkos anglies spalvos

Parašyti atsiliepimą
010-02539-25
899.99
719.00
Sutaupote: 180.99
užsakoma
010-02539-25
+
Dirželio dydis20 mm Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaPower Sapphire Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip Saulės energijaTaip Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 108-182 mm Garmin laikrodžiai moterimsTaip GamintojasGarmin VersijaSAPPHIRE SOLAR

ATLAIKYKITE ILGIAU. TAPKITE STIPRESNI. SEPTYNIAS DIENAS PER SAVAITĘ.

Imkitės bet kokio sporto arba užsiėmimų lauke iššūkio su tvirtu įvairių sporto šakų GPS laikrodžiu Garmin Fenix 7S Sapphire Solar. Jis sukurtas mažesniam riešui, o jo įbrėžimams atsparus „Power Sapphire™“ įkrovimo saulės energija stiklelis naudoja saulės šviesą, kad užtikrintų baterijos veikimo trukmę, reikalingą išplėstinėms treniruočių funkcijoms, sporto programoms, sveikatos bei savijautos astebėjimo jutikliams ir ne tik. 

 

Gaukite energijos iš saulės, kad ilgesnį kelią galėtumėte įveikti be papildomų įkrovimų.

 

Stebėkite savo organizmą! Pulso monitorius ant riešo1 ir pulsoksimetras2 parodys, kaip iš tiesų laikosi jūsų kūnas.

 

Reikia bėgimo trenerio, kuris gerai išmanytų reljefą? Išbandykite funkciją „PacePro™“.

 

Raskite kelią su iš anksto įkeltais „TopoActive Europe“ žemėlapiais ir lengvai juos atnaujinkite naudodami integruotą „Wi-Fi®“.

 

Klausykitės puikių melodijų su muzika nuo jūsų riešo – nėra reikalo apsisunkinti telefonu.

 

Nuveikite daugiau. Įkrovinėkite rečiau. Saulės energija įkraunama baterija išmaniojo laikrodžio režimu3 veikia iki 14 d.

 
 

PAJĖGUMAS NUO PAT BRĖŽINIO

Atnaujintos, ypač tvirtos ir sportiškos konstrukcijos laikrodis turi šviesų 1,2″ saulės energija įkraunamą ekraną ir 42 mm korpusą. Laikrodis yra išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI

Patikimi mygtukiniai valdikliai, kurie veikia bet kokioje aplinkoje, dera su naująja ir jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.

KOKYBIŠKIAUSIOS MEDŽIAGOS

Pritaikykite laikrodžio išvaizdą pagal savo gyvenimo būdą: stilingas DLC arba titano korpusas.

 

Pastangas paverskite azartu.

Garmin Fenix 7s

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.

Garmin Fenix 7s

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Gaukite informacijos būdami sniegynuose. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo kopimo. Jis rodo kilimui arba nusileidimui būdingą metriką.

Garmin Fenix 7s

SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA

Jei naudojamas krūtinės diržas „HRM-Pro™“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti tikrąjį slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

Garmin Fenix 7s

BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS

Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „fēnix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions™“, sukurianti kiekvienos bangos, kurią skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą4. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite šį įrašą peržiūrėti.

Garmin Fenix 7s

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA

Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

Garmin Fenix 7s

HIIT TRENIRUOTĖS

Šis užsiėmimų profilis yra skirtas stebėti jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes, tokias kaip AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir kitas. Nustatykite raundų skaičių, darbo bei poilsio intervalus ir ne tik.

Garmin Fenix 7s

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijas pagal esamą jūsų treniravimosi krūvį ir būseną.

Garmin Fenix 7s

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Pagal jūsų bėgimų istoriją ir bendrąjį fizinį pasirengimą ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kaip treniruotės jus paveikia ilgainiui.

Garmin Fenix 7s

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

Garmin Fenix 7s

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.

Garmin Fenix 7s

PAJĖGUMO METRIKA

Matykite išplėstinę treniruočių metriką, tokią kaip bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele korekcijos, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik.

Garmin Fenix 7s

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS

Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

Garmin Fenix 7s

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

 Garmin Fenix 7s

Nepasiklyskite keliuose ir bekelėje.

Garmin Fenix 7s

KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS

Naudodamiesi keliomis pasaulinėmis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslią buvimo vietą žinosite ir ten, kur vien GPS nepakanka.

Garmin Fenix 7s

KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALAIKYMAS

Naudojant šią technologiją, kuri anksčiau buvo prieinama tik kariuomenei, laidos „Sapphire“ gaminiuose gaunami ypač tikslūs duomenys. Pasiekite kelis dažnius, kuriais transliuoja navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis vietovėse, kuriose pasaulinės navigacijos sistemų signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.

Garmin Fenix 7s

ĮVAIRŪS JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

Garmin Fenix 7s

GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais su daugiau nei 42000 golfo aikštynų iš viso pasaulio, taikymosi ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

Garmin Fenix 7s

„SKIVIEW™“ ŽEMĖLAPIAI

Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir matykite daugiau nei 2000 viso pasaulio slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

Garmin Fenix 7s

KELIŲ ŽEMYNŲ „TOPOACTIVE EUROPE“ ŽEMĖLAPIAI

Iš anksto įkelti „TopoActive Europe“ žemėlapiai iš viso pasaulio, kad tyrinėdami aplinką nepasiklystumėte. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio

Garmin Fenix 7s

KAS LAUKIA PRIEKYJE

Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

Garmin Fenix 7s

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

Garmin Fenix 7s

SAULĖS BATERIJA

Iki 11 d. išmaniojo laikrodžio režimu veikianti baterija su papildomomis 3 d. įkraunant saulės energija3 – ir iki 37 val. GPS režimu su papildomomis 9 val. įkraunant saulės energija5.

 Garmin Fenix 7s

Pažinkite savo kūną su savijautos stebėjimu visą parą.

Garmin Fenix 7s

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Optinė pulso matavimo technologija matuoja veiklos intensyvumą ir pulso kintamumą, kad apskaičiuotų jūsų patiriamo streso lygį. Pulsas matuojamas ir po vandeniu, net kai nedėvite širdies dažnio dirželio.

Garmin Fenix 7s

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Aklimatizacijai naujame aukštyje ar miegui stebėti pulsoksimetro jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo. Taip jis įvertina, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

Garmin Fenix 7s

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai matykite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei kitos įžvalgos.

Garmin Fenix 7s

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

Garmin Fenix 7s

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

Garmin Fenix 7s

SVEIKATOS STEBĖJIMO VEIKLA

Naudodama duomenis iš įvairių laikrodyje esančių kūno būklės jutiklių, ši funkcija padeda vienu žvilgtelėjimu stebėti jūsų kasdienes biometrines ir savijautos tendencijas.

Garmin Fenix 7s

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Naudodamos programą „Garmin Connect™“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Gaukite išsamius duomenis ant savo riešo, naudodamos valdiklį „Menstrual Cycle Tracking widget“ ir programą „nėštumo stebėjimo programą“.

Garmin Fenix 7s

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

 

 Garmin Fenix 7s 

Palaikykite ryšį aktyviai leisdami laiką.

Garmin Fenix 7s

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

Garmin Fenix 7s

MUZIKOS PROGRAMOS

Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines (parduodamas atskirai) ir klausykitės muzikos be telefono.

Garmin Fenix 7s

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite atitinkamų teikėjų sistemose.

Garmin Fenix 7s

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS

Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimu6.

Garmin Fenix 7s

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“

Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite papildomų duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės savo suderinamame išmaniajame telefone.

 

 

LĘŠIO MEDŽIAGA „Power Sapphire™“
GRIOVELIO MEDŽIAGA Titanas
BYLOS MEDŽIAGA Pluoštu armuotas polimeras su metaliniu nugarėlės dangteliu
SUDERINAMA SU „QUICKFIT“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU Įeina į komplektą (20 mm)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS 42 x 42 x 14.1 mm
Tinka šių apimčių riešams:
silikoninis dirželis: 108-182 mm
zomšinis dirželis: 108-175 mm
medžiaginis dirželis: 108-189 mm
metalinis dirželis: 108-180 mm
JUTIKLINIS EKRANAS  ✔
SPALVINIS EKRANAS  ✔
RODYMO DYDIS 1,20″ (30,40 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 240 x 240 piks.
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 58 g su silikoniniu dirželiu (tik korpusas: 42 g)
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmanusis laikrodis: iki 11 d. / 14 d. su saulės energija*
Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 38 d. / 87 d. su saulės energija*
Tik GPS: iki 37 val. / 46 val. su saulės energija**
Visos palydovinės sistemos: iki 26 val. /30 val. su saulės energija*
Visos palydovinės sistemos ir daugiajuostė technologija: iki 15 val. / 16 val. su saulės energija**
Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 7 val.
Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 90 val. / 162 val. su saulės energija**
Ekspedicijos GPS režimu: iki 26 d. / 43 d. su saulės energija*
* Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – lauke, esant 50000 liuksų apšviestumui
** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas lauke esant 50000 liuksų apšviestumui
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 10 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 32 GB

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA Taip
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS ✔ 
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS ✔ 
ŽADINTUVAS  ✔
LAIKMATIS ✔ 
CHRONOMETRAS  ✔
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI ✔ 

Sveikatos stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ) ✔ 
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7)  ✔
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS Taip (programoje)
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS ✔ 
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ ✔ 
POILSIO PRIMINIMAI ✔ 
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS  ✔
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS)  ✔
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT  

Jutikliai

GPS ✔ 
GLONASS  ✔
GALILEO  ✔
KELIŲ DAŽNIŲ PADĖTIES NUSTATYMAS  ✔
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS  ✔
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS ✔ 
KOMPASAS  ✔
GIROSKOPAS  ✔
AKSELEROMETRAS  ✔
TERMOMETRAS  ✔
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ  ✔

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) ✔ 
ON-DEVICE CONNECT IQ™ STORE ✔ 
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI ✔ 
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) ✔ 
KALENDORIUS  ✔
ORAI  ✔
REALTIME SETTINGS SYNC WITH GARMIN CONNECT™ MOBILE  ✔
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS  ✔
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ  ✔
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ  ✔
MUZIKOS SAUGYKLA Iki 2000 dainų
RASTI TELEFONĄ  ✔
RASTI LAIKRODĮ  ✔
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS  ✔
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU „iPhone®“, „Android™“
SUSIEJA SU PROGRAMA „GARMIN GOLF“  ✔
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“  ✔
GARMIN PAY™  ✔

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK ✔ 
GRUPUOTI „LIVETRACK“  ✔
TIESIOGINIŲ TRANSLIACIJŲ BENDRINIMAS  ✔
ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU  ✔
PAGALBOS FUNKCIJA  ✔

Taktinės funkcijos

DVIGUBO TINKLELIO KOORDINATĖS  ✔

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS ✔ 
JUDESIO JUOSTA (RODOMA ĮRENGINYJE PO NEVEIKLOS LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JI BŪTŲ PERJUNGTA)  ✔
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ)  ✔
SUDEGINTOS KALORIJOS  ✔
UŽLIPTA AUKŠTŲ  ✔
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS  ✔
INTENSYVUMO MINUTĖS  ✔
TRUEUP™  ✔
MOVE IQ™  ✔
„GARMIN CONNECT ™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardio ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, aukštų įveikimas, irklavimas patalpoje, pilatesas ir joga
KARDIO TRENIRUOTĖS  ✔
JĖGOS TRENIRUOTĖS  ✔
HIIT WORKOUTS  ✔
JOGOS TRENIRUOTĖS  ✔
PILATESO TRENIRUOTĖS  ✔
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE  ✔
AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS  ✔

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

ŠD ZONOS  ✔
ŠD ĮSPĖJIMAI  ✔
ŠD KALORIJOS.  ✔
% ŠD MAKS.  ✔
% ŠDR  ✔
JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS  ✔
AUTOMATINIS MAKS. ŠD  ✔
ŠDK STRESO TESTAS (MATUOJA JŪSŲ ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMĄ NEJUDANT, 3 MINUTES, SIEKIANT APSKAIČIUOTI STRESO LYGĮ; SKALĖ NUO 1 IKI 100; ŽEMI BALAI RODO MAŽESNĮ STRESO LYGĮ) Taip (su suderinamu priedu)
ŠD TRANSLIACIJA (ŠD DUOMENYS, TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS)  ✔
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Taip (su suderinamu priedu)
GPS GREITIS IR ATSTUMAS  ✔
PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI)  ✔
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI  ✔
AUTO PAUSE®  ✔
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS  ✔
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS  ✔
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI  ✔
MAITINIMO REŽIMAI – TINKINAMI VEIKLOS METU NAUDOJAMŲ BATERIJŲ NUSTATYMAI  ✔
AUTO LAP®  ✔
RANKINIS RATAS  ✔
KONFIGŪRUOJAMI ĮSPĖJIMAI APIE RATĄ  ✔
AKLIMATIZACIJA PRIE ŠILUMOS IR AUKŠČIO  ✔
„VO2 MAX“ (PALEISTI)  ✔
VO2 MAKS. (BĖGIMAS TRASOMIS)  ✔
REALTIME STAMINA  ✔
TRENIRUOTĖS BŪSENA (GALITE SUŽINOTI, AR TRENIRUOJATĖS VEIKSMINGAI, STEBĖDAMI SAVO TRENIRUOČIŲ ISTORIJĄ BEI KŪNO RENGYBOS LYGĮ)  ✔
TRENIRUOTĖS KRŪVIS (JŪSŲ VISAS TRENIRUOTĖS KRŪVIS PER PASTARĄSIAS 7 DIENAS, APSKAIČIUOTAS PAGAL APYTIKSLĮ EPOC)  ✔
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS  ✔
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS)  ✔
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (ANAEROBINĖS) ✔ 
PAGRINDINĖ NAUDA (TRENIRUOTĖS EFEKTO ŽYMOS)  ✔
TIKSLESNIS JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS  ✔
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS ✔ 
PRITAIKOMI ĮSPĖJIMAI APIE PAVOJUS  ✔
GARSINIAI RAGINIMAI  ✔
FINIŠO LAIKAS  ✔
VIRTUALUSIS PARTNERIS  ✔
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ  ✔
AUTOMATIŠKAI NUSTATOMOS KELIŲ SPORTO ŠAKŲ VEIKLOS  ✔
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS  ✔
NURODYMAI AIKŠTELĖJE  ✔
„GARMIN LIVE“ SEGMENTAI  ✔
„STRAVA LIVE“ SEGMENTAI  ✔
KELIONĖS Į ABI PUSES KŪRIMO PRIEMONĖ (BĖGIMAS / VAŽIAVIMAS DVIRAČIU)  ✔
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI  ✔
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS  ✔
SPARTIEJI MYGTUKAI  ✔
AUTOMATINIS SLINKIMAS  ✔
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE  ✔
„PHYSIO TRUEUP“  ✔

Bėgimo funkcijos

GALIMI BĖGIMO PROFILIAI Bėgimas, bėgimas treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS  ✔
BĖGIMO DINAMIKA Taip (su suderinamu priedu)
VERTIKALUSIS SVYRAVIMAS IR SANTYKIS (BĖGIMO JUDESIO „ATŠOKIMO“ LAIPSNIS IR SĄNAUDŲ IR NAUDOS RYŠYS SU ŽINGSNIO ILGIU) Taip (su suderinamu priedu)
KONTAKTO SU ŽEME LAIKAS IR PUSIAUSVYRA (PARODO, KIEK LAIKO BĖGANT JŪSŲ KOJA YRA ANT ŽEMĖS, O NE PAKILUSI VIRŠ ŽEMĖS, IR LEIDŽIA PATIKRINTI BĖGIMO SIMETRIJĄ) Taip (su suderinamu priedu)
ŽINGSNIO ILGIS (REALIUOJU LAIKU) Taip (su suderinamu priedu)
KADENCIJA (REALUS ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ)  ✔
EFEKTYVUMO BŪKLĖ (PO 6–20 MIN. BĖGIMO ŠIS RODIKLIS PALYGINA JŪSŲ BŪSENĄ REALIUOJU LAIKU SU VIDUTINIU FIZINIO PASIRENGIMO LYGIU)  ✔
LAKTATO SLENKSTIS (TAŠKAS, KURIAME RAUMENYS PRADEDE GREITAI NUVARGTI, NUSTATOMAS ĮVERTINANT TEMPĄ IR ŠIRDIES DAŽNĮ). Taip (su suderinamu priedu)
„PACEPRO™“ TEMPO STRATEGIJOS  ✔
BĖGIMO TRENIRUOTĖS  ✔
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS  ✔
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ  ✔

Golfo funkcijos

ĮKELTA 42 TŪKST. AIKŠTYNŲ IŠ VISO PASAULIO ✔ 
ATSTUMAS IKI F/M/B (ATSTUMAS IKI ŽALIOSIOS ZONOS PRIEKIO, VIDURIO IR GALO)  ✔
ATSTUMAS IKI „LAYUP“ SMŪGIŲ IR STAIGIŲ POSŪKIŲ  ✔
MATUOJA SMŪGIO ATSTUMĄ (APSKAIČIUOJA TIKSLŲ SMŪGIO ATSTUMĄ IŠ BET KURIOS AIKŠTELĖS VIETOS) Automatinis
SKAITMENINĖ REZULTATŲ KORTELĖ Taip
TINKINTI TIKSLAI  ✔
STATISTIKOS STEBĖJIMAS (SMŪGIAI, PATAI PER RAUNDĄ, SMŪGIAI ŽALIOJOJE ZONOJE IR ŽAIDIMO AIKŠTELĖJE)  ✔
GARMIN AUTOSHOT™  ✔
VISAS VEKTORIŲ ŽEMĖLAPIS  ✔
AUTOMATINIAI „COURSEVIEW“ NAUJINIAI  ✔
ŽALIOSIOS ZONOS RODINYS IR RANKINIS SMEIGTUKO NUSTATYMAS  ✔
KLIŪTYS IR AIKŠTELĖS TAIKINIAI  ✔
PINPOINTER  ✔
„PLAYSLIKE“ ATSTUMAS  ✔
NUSTATYMAS LIEČIANT (EKRANE PALIESKITE OBJEKTĄ, KAD PAMATYTUMĖTE ATSTUMĄ IKI BET KURIO TAŠKO)  ✔
HANDIKAPO REZULTATAS  ✔
SUDERINAMAS SU „TRUSWING™“  ✔
APVALUS LAIKMATIS / MATUOKLIS  ✔
SUDERINAMAS SU AUTOMATINIU LAZDŲ STEBĖJIMU (REIKALINGAS PRIEDAS)  ✔
TURNYRO TEISINĖ INFORMACIJA  ✔

Lauko pramogų funkcijos

GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai, laipiojimas patalpoje, boulderingas, laipiojimas uolomis, kalnų dviračiai, slidinėjimas, snieglenčių sportas, slidinėjimo krosas, irklenčių sportas, irklavimas, baidarių sportas, banglenčių sportas, medžioklė, šuoliai su parašiutu, taktiniai užsiėmimai, kaitavimas, burlenčių sportas, žygiai sniegbačiais
NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO  ✔
PĖDSAKŲ TRASA REALIUOJU LAIKU  ✔
ATGAL Į PRADŽIĄ  ✔
„TRACBACK®“  ✔
„ULTRATRAC“ REŽIMAS  ✔
REŽIMAS „APLINK MANE“  ✔
UP AHEAD  ✔
AUKŠČIO PROFILIS  ✔
ATSTUMAS IKI TIKSLO  ✔
BAROMETRINIŲ TENDENCIJŲ INDIKATORIUS, ĮSPĖJANTIS APIE AUDRAS  ✔
„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ  ✔
BĖGIMAS TRASOMIS IR AUTOMATINIS LIPIMAS  ✔
VERTIKALUSIS GREITIS  ✔
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS  ✔
BŪSIMOS AUKŠTUMOS BRĖŽINYS  ✔
IŠ ANKSTO ĮKELTI TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI  ✔
ĮKELTI KELIŲ IR TAKŲ ŽEMĖLAPIAI  ✔
ĮKELTI SLIDINĖJIMO KURORTŲ ŽEMĖLAPIAI  ✔
ATSISIUNČIAMAS KARTOGRAFINIS PALAIKYMAS  ✔
SUDERINAMA SU „BASECAMP™“  ✔
GPS KOORDINATĖS  ✔
SIGHT 'N GO  ✔
VIETOS APSKAIČIAVIMAS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
MEDŽIOKLĖS / ŽVEJYBOS KALENDORIUS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
PROJEKTUOJAMAS KELIO TAŠKAS  ✔
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ Taip (naudojant „Connect IQ™“)
XERO VIETOS  ✔
„EXPEDITION GPS“ VEIKLA  ✔
POTVYNIAI IR ATOSLŪGIAI Taip (naudojant „Connect IQ™“)

Važiavimo dviračiu funkcijos

GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Dviračių sportas, dviračių treniruokliai, kalnų dviračiai, triatlonas
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS) ✔ 
AIKŠTELĖS ✔ 
„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA)  ✔
MTB SUDĖTINGUMAS IR SKLANDUMAS  ✔
DVIRAČIO RATAS IR RATO MAKSIMALI GALIA (NAUDOJANT GALIOS JUTIKLĮ)  ✔
LENKTYNIAVIMAS PAGAL VEIKLĄ ✔ 
GFS (GALIOS FUNKCINIS SLENKSTIS) Taip (su suderinamu priedu)
SUDERINAMAS SU „VECTOR ™“ (GALIOS MATUOKLIS)  ✔
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU  ✔
IŠPLĖSTINIS „VECTOR“ PALAIKYMAS  ✔
SUDERINAMAS SU „VARIA VISION™“ (ANT GALVOS MONTUOJAMAS EKRANAS)  ✔
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU)  ✔
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS  ✔
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR)  ✔

Plaukimo funkcijos

GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje, plaukimas / bėgimas
PLAUKIMO ATVIRAME VANDENS TELKINYJE METRIKA (ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS / DAŽNIS, MOSTO NUOTOLIS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)  ✔
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)  ✔
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE)  ✔
TRENIRUOČIŲ ĮRAŠAI (TIK PLAUKIANT BASEINE)  ✔
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE)  ✔
KARTOTI POILSIO LAIKMATĮ  ✔
AUTOMATINIS POILSIS (TIK BASEINE)  ✔
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ  ✔
TEMPO ĮSPĖJIMAI (TIK BASEINE)  ✔
ATGALINIO SKAIČIAVIMO PRADŽIA  ✔
PLAUKIMO BASEINE TRENIRUOTĖS  ✔
KRITINIS PLAUKIMO GREITIS  ✔
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS  ✔
ŠIRDIES DAŽNIS IŠ IŠORINIO ŠDM (REALIOJO LAIKO STATISTIKA POILSIO METU, INTERVALŲ IR SESIJŲ STATISTIKA POILSIO METU IR AUTOMATINIS ŠIRDIES DAŽNIO ATSISIUNTIMAS PO PLAUKIMO) Taip (su HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ ir HRM-Pro ™)

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe™“ iššūkių programa)
Korpuso dydis
42 MM
Versija
SAPPHIRE SOLAR
Modelis / spalva
010-02539-25
Išmaniojo laikrodžio savybės
Dirželio dydis
20 mm
Ekrano Tipas
MIP
Lęšio medžiaga
Power Sapphire
Liečiamas ekranas
Taip
Pralaidumas vandeniui
10 ATM
Quickfit
Taip
Saulės energija
Taip
Spalvotas ekranas
Taip
Tinka riešams
Apimtis 108-182 mm
Garmin laikrodžiai moterims
Taip
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų