Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Edge 830 MTB Bundle

Parašyti atsiliepimą
010-02061-21
469.00
437.00
Sutaupote: 32.00
užsakoma
+

Pažangus, lengvai naudojamas GPS dviračio kompiuteris su žemėlapiais ir liečiamu ekranu

  • Dinaminis našumo stebėjimas suteikia įžvalgų apie jūsų VO2 max, atsistatymą, treniruočių apkrovą, šilumos ir aukščio aklimatizaciją, mitybą, hidrataciją ir kt.
  • Dviračių saugos funkcija apima naujus dviračių įspėjimus, grupinių pranešimų siuntimą ir stebėjimą, incidentų aptikimą ir suderinamumą su Varia galinio vaizdo radaru ir žibintais, kad galėtumėte matyti ir būti matomas
  • Integruotas Garmin Cycle Map žemėlapis su populiariaisiais maršrutais, kurie suteiks galimybę nežinomose vietovėse važinėti lyg vietiniam, taip pat galėsite lengvai sugrįžti į pradinį kelionės tašką. Edge 830 Versija kalnų dviračiams turi integruotus Trailforks duomenis, įskaitant tako sudėtingumo reitingus.
  • Personalizuokite įrenginį su nemokamomis programėlėmis, valdikliais ir duomenų laukeliais iš Connect IQ™ Store
  • MTB dinaminių šuolių skaičiavimas, šuolio atstumas ir šuolio laikas. Taip pat Grit, t.y. važiavimo sudėtingumo matavimas ir Flow, kuris seka jūsų nusileidimo lygumą, kad žinotumėte kur tobulėti
  • Įrenginio veikimo laikas: iki 20 valandų GPS režimu; galima pratęsti iki 40 valandų su papildoma Garmin Charge™ baterija arba baterijos taupymo režimu

Ar jums rūpi, jog Edge 830 dviračių kompiuteris liečiamu ekranu siūlo dinaminių duomenų stebėjimą ir įžvalgas kad padėtų jums tobulėti? Jeigu atsakymas taip, tuomet Edge 830 taps geriausiu jūsų kelionių dviračiu partneriu, nesvarbu ar važinėjate kalnuotomis vietovėmis ar mieste.

Pakelkite savo treniruotes į aukštesnį lygį

Edge 830 teikia begalę treniruočių duomenų, įskaitant dinamines našumo įžvalgas, kurios padės pagerinti savo rezultatus. Stebėkite kaip jūsų kūnas reaguoja į aplinkos pokyčius su šilumos ir aukščio aklimatizacijos funkcija*. Taip pat kelionės metu gaukite įspėjimus kada reikėtų atsigerti ar pavalgyti. Turėsite galimybę ir pasižiūrėti ar jūsų naujausia treniruotė buvo subalansuota ištvermės ir didelio intensyvumo pastangų atžvilgiu. Susietas su palaikomas jutikliais, Edge 830 jums parodys ir galios kreivės kitimą, lygindamas su ankstesnėmis treniruotėmis. Be to, nesvarbu kur treniruositės, galėsite įsikelti treniruotes iš TrainingPeaks®  ir Garmin Connect™, tiesiai į įrenginį.

Keliaukite be rūpesčių

Nesvarbu ar treniruositės su draugais ar važiuosite dviračiu į darbą, jūsų Edge 830 įrenginys pasirūpins jūsų saugumu. Įrenginys suteikia galimybę bendrauti grupiniais pranešimais ir stėbėti buvimo vietą, todėl galėsite palaikyti ryšį net ir atitolę nuo grupės**. Eedge 830 taip pat turi incidentų aptikimo funkciją, kuri nelaimės atveju automatiškai išsiųs pasirinktiems kontaktams pranešimą su jūsų buvimo vieta. Norėdami būti visiškai saugūs susiekite Edge 830 su Varia galinio vaizdo radaru ir žibintais, kad galėtumėte matyti kitus ir būti matomas. Naujoji PIN-apsaugos signalo funkcija įspės jus išmaniajame telefone, jeigu jūsų dviratis pajudės palikus jį gatvėje.

 

Naviguokite kiekviename posūkyje

Edge 830, turi iš anksto įdiegtus “Garmin Cycle Map” žemėlapius, teikiančius įspėjimus apie artėjančius posūkius. Taip pat nukrypus nuo maršruto, įrenginys padės sugrįžti atgal į maršrutą arba į pradinį kelionės tašką, jeigu nuspręsite pasivažinėjimą baigti anksčiau. Maršrutą įrenginys paskaičiuos 2 kartus greičiau nei ankstesni modeliai, todėl ilgiau laiko praleisite važiuodami o ne laukdami.

Prisijaukinkite takus

Jeigu važiuodami dviračiu norėtumėte pakeisti kraštovaizdį, Edge 830 taps jūsų gidu važiuojant kalnuose. Atsisiųskite nemokamą Trailforks programėlę iš Connect IQ Store ir atrakinkite Trailforks žemėlapių turinį savo Edge. Trailforks siūlo daugiau nei 80 šalių takus su geriausia, naujausia informacija, įskaitant takų sąlygas, šilumos žemėlapius ir daugiau. Kelionės metu Edge 830 stebi važiavimo kalnais metrikas, tokias kaip šiuolių skaičiavims, šuolio atstumas ir buvimo ore laikas. Taip pat palaikoma Grit funkcija, kuri naudojant GPS apskaičiuos važiavimo sunkumą, pagal pakilimus ir greičio duomenis ir Flow funkcija, kuri stebi kaip nusileidinėjate taku, kad žinotumėte kur tobulėti.

Kopkite į kalnus lyg profesionalas

Važiavimas į įkalnes gali tapti jūsų slaptuoju ginklu, kartu su Edge 830 ir naująja ClimbPro funkcija. Ši funkcija automatiškai parodys likusius nuvažiuoti pakilimus ir pakilimo laipsnį važiuojat savo maršrutu. Tai leis tikslingiau paskirstyti savo energiją važiavimo metu.

 

Keiskite įrenginio išvaizdą

Keiskite Edge 830 dviračio kompiuterio išvaizdą atsisiųsdami nemokamas programėles, duomenų laukelius ir valdiklius iš Connect IQ™ store. Tokios programėlės kaip AccuWeather MinuteCast leis jums žinoti kada lietus nustos lyti, kad galėtumėte susiplanuoti savo išvykas dviračiu. Duomenų laukeliai, kuriuos galima konfigūruoti rodys jums svarbiausius duomenis sutalpintus lengvai įskaitomame ekrane. Edge 830 taip pat palaiko Strava, Komoot ir Wikiloc, atsisiųskite šias programėles ir sinchronizuokite mėgiamus maršrutus į savo įrenginį.

 

* Susiejus su palaikomu jutikliu

** Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios