Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Edge 1040 Solar

Parašyti atsiliepimą
010-02503-21
749.00
659.00
Sutaupote: 90.00
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
Garmin Edge® 1040 Solar
+

GARMIN EDGE 1040 SOLAR ĮKROVIMAS SU SAULĖS ENERGIJA

Naudodamiesi patikimu dviračio GPS kompiuteriu, įkraunamu saulės energija, galėsite minti nesustodami. Garmin Edge 1040 Solar paruoštas bet kokiam pasivažinėjimui – nuo kelionės nuošaliais žvyrkeliais iki įspūdingo nuotykio kalnų dviračiais.

 

Spauskite toliau. Įkrovimas saulės energija naudojantis Power Glass™1 pailgina baterijos veikimo trukmę iki 42 min. per valandą, kai naudojamas taupymo režimas.

 

Važiuokite toliau, įkrovinėkite mažiau. Įkrovimo saulės energija funkcija užtikrina, kad intensyviai naudojant baterija veiks iki 45 val., o taupymo režimu – iki 100 val.1

 

Važiuokite į gilumas. Garmin Edge 1040 Solar, su kelių dažnio juostų palydovinės navigacijos sistema nebaisūs nei tankūs medžiai, nei miesto kanjonai.

 

Važiavimo dviračiu gebėjimų2 ir trasos reikalavimų rodikliai padės suprasti jūsų stipriąsias ir silpnąsias vietas.

 

Važiuokite it vietiniai su konkretaus važiavimo tipo žemėlapiais ir navigacija.

 

Žinokite, kiek energijos dar turite naudodamiesi ištvermės2 įžvalgomis.

Pasiekimų viršūnė.

ĮKROVIMAS SAULĖS ENERGIJA

Įkrovimo naudojant saulės energiją stiklelis „Power Glass“ pailgina baterijos veikimo trukmę – naudojant taupymo režimu baterija veiks iki 100 val., o intensyviai – iki 45 val. Važiuojant dienos metu ir naudojant prietaisą taupymo režimu įkrovimas saulės energija per valandą papildomai prideda iki 42 min., o naudojant intensyviai – iki 20 min.1

IŠTVERMĖS ĮŽVALGOS

Važiuodami gaukite ištvermės įžvalgų2, kad žinotumėte, kiek dar turite energijos.

VAŽIAVIMO DVIRAČIU GEBĖJIMAI IR TRASOS REIKALAVIMAI

Klasifikuokite savo kaip dviratininko stipriąsias puses2, tobulėkite ir pasiruoškite konkrečios trasos reikalavimams.

GALIOS VADOVAS

Rekomenduojami galios tikslai2 padės jums valdyti pastangas važiuojant konkrečia trasa.

DINAMINIS EFEKTYVUMO STEBĖJIMAS

Gaukite daugiau įžvalgų apie tai, kaip jūsų kūnas reaguoja į treniruotes. Stebėkite VO2 maksimumą, jėgų atgavimo laiką, treniravimosi krūvį, treniravimosi krūvio sutelktumą ir daugiau2.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Ar efektyviai treniruojatės? Gaukite automatinį savo pastarųjų treniruočių istorijos įvertinimą ir pajėgumo rodiklius bei sužinokite, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte viršūnę arba persistengiate2.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, kasdienės važiavimo dviračiu rekomendacijos pagal jūsų dabartinį treniruočių krūvį ir VO2 maksimumą2.

SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS

Gaukite treniruočių lauke ir patalpoje planus iš išmaniesiems įrenginiams skirtos programos „Garmin Connect™“ arba sklandžiai sinchronizuokite į „Edge“ duomenis iš kitų programų, tokių kaip „TrainingPeaks®“. Be to, gaukite raginimus atlikti praleistas treniruotes.

AKLIMATIZACIJA PRIE KARŠČIO IR AUKŠČIO

Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Sužinokite, kaip jūsų kūnas prisitaiko prie įvairių aplinkų, tam naudodamiesi karščio ir aukščio aklimatizacijos funkcija2.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Lengvai sužinokite likusį važiavimo įkalnėn atstumą ir statumą, mindami aukštyn nustatyta trasa ar maršrutu. Tai padės pritaikyti pastangas ir pamatyti, kiek dar liko vargti. Be to, galite išsaugoti įkalnių duomenis ir po treniruotės juos peržiūrėti savo įrenginyje arba per „Garmin Connect“.

MITYBOS IR HIDRATACIJOS ĮSPĖJIMAI

Gaukite įžvalgų, padėsiančių neišeikvoti visų jėgų, kad ir kiek kilometrų įveiksite. „Edge 1040“ informuos jus, kai ateis laikas atsigerti arba pavalgyti.

VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA

Naudokitės pažangia važiavimo dviračiu metrika2, padedančia suprasti, kaip jūsų pajėgumas kinta priklausomai nuo įvairių sąlygų, pavyzdžiui, padėties, dviračio konfigūracijos, važiavimo trukmės ir ne tik.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA

Stebėkite įspūdingiausius kiekvienos kelionės duomenis naudodamiesi kalnų dviračių metrika, pvz., šuolių skaičiumi, šuolio atstumu ir buvimo ore laiku.

SUDĖTINGUMAS IR TOLYGUMAS

Važiavimo sunkumo („Grit“) balas apskaičiuojamas pagal GPS, aukščio pokyčio ir kitus duomenis. Sklandumu („Flow“) išreiškiama tai, kaip sklandžiai leidžiatės taku – tai dar vienas skaičius, kurį kitąsyk galėsite bandyti pagerinti. 

 

Atraskite ne vien maršrutus.

KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALYDOVINĖ NAVIGACIJA

Mėgaukitės tikslesniu vietos nustatymu ir aprėptimi net ir sudėtingiausioje aplinkoje su kelių sistemų ir kelių dažnio juostų palydovinės navigacijos technologija.

KONKRETAUS VAŽIAVIMO ŽEMĖLAPIAI

Važiuokite it vietiniai nepriklausomai nuo savo dviračio tipo su patobulintais žemėlapiais, kuriuose paryškinti populiarūs keliai ir takai bei galima ieškoti lankytinų vietų.

PROGRAMA „TRAILFORKS“

Naudodamiesi pasauliniais MTB takų duomenimis, tinkamais maršrutams kurti, bei „Trailforks“ lankytinomis vietomis galėsite lengvai ieškoti takų tiesiai per savo „Edge“. Taip pat galite atsisiųsti programą „Trailforks“ ir perkelti suplanuotus maršrutus iš „Trailforks“ svetainės.

REŽIMAS „FORKSIGHT“

Šis režimas automatiškai rodo artėjančius trasos išsišakojimus ir papasakoja apie kontekstą parodydamas, kurioje trasų tinklo vietoje esate.

NUOSEKLIOS NUORODOS

Nepaklyskite naudodamiesi nuosekliomis nuorodomis ir įspėjimais, pranešančiais apie artėjančius posūkius.

MARŠRUTO PERSKAIČIAVIMAS NUKRYPUS NUO KELIO

Jei norite, pristabdykite maršruto nuorodas ir pranešimus apie nukrypimą nuo kelio, jei nusprendėte susipažinti su apylinkėmis. Kai būsite pasirengę grįžti į trasą, „Edge 1040 Solar“ parodys jums kelią.

SUDERINAMUMAS SU SISTEMA „SHIMANO STEPS EBIKE“

Matykite specialų „eBike“ būklės ekraną ir duomenų laukus bei naudokitės sistemos būklės ir įspėjamųjų pranešimų pagalba. Važiuodami galėsite matyti net galios papildymo elektros varikliu lygį, pasirinktą pavarą, baterijos įkrovos lygį ir kitą informaciją.

Apsisaugokite patys ir apsaugokite savo dviratį.

SUDERINAMUMAS SU „INREACH®“ ĮRENGINIAIS

Nepraraskite ryšio, kad ir kur važiuojate, susiedami „Edge“ su suderinamu „inReach“ įrenginiu. Matykite žinutes ir atsakykite į jas, bendrinkite kelionės duomenis ir suaktyvinkite interaktyvius SOS signalus3.

SUDERINAMUMAS SU „VARIA™“

Susiekite dviračio kompiuterį „Edge 1040“ su „Varia“ užpakaliniu radariniu žibintu, kad matytumėte ir būtumėte matomi geriau.

INCIDENTŲ APTIKIMAS

„Edge“ automatiškai išsiunčia pranešimą su jūsų buvimo vietos duomenimis nustatytiems skubios pagalbos kontaktams, jei aptinka incidentą4.

DVIRAČIO SIGNALIZACIJA

PIN kodu apsaugota dviračio signalizacija informuos jus per išmanųjį telefoną5, jei dviratis pajudės jums užsukus nusipirkti vandens arba sustojus užkąsti.

GRUPINIAI PRANEŠIMAI

Nepraraskite ryšio5 su kitais dviratininkų komandos nariais, jei atsiskyrėte nuo grupės.

FUNKCIJA „GROUPTRACK“

Stebėkite kitus savo grupės dviratininkus net jei jų nebematote – ir leiskite jiems matyti jus5. „GroupTrack“ suteikia galimybę vienu metu stebėti iki 50 draugų. Tiesiog pažvelkite į ekraną ir pamatysite naujausią informaciją.

Palaikykite ryšį.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į „Edge“ įrenginį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

SINCHRONIZUOKITE SU „GARMIN CONNECT“

Per programą „Garmin Connect“ pasieksite klestinčią internetinę bendruomenę, kurioje žmonės bendrauja ir gali rungtyniauti. Be to, galėsite ir triumfais pasidalyti per socialinius tinklus.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“

Atsisiųskite pasirinktinių duomenų laukų ir programų bei valdiklių iš mūsų parduotuvės „Connect IQ“, kurios programėlę galėsite įdiegti savo išmaniajame telefone.

SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TRENERIU

Susiekite „Edge 1040 Plus“ su savo treniruokliu „Tacx®“, kad galėtumėte važiuoti, kada norite ir kur norite.

AUTOMATINĖ SĄRANKA

Pasiruoškite važiuoti per kelias akimirkas, užuot gaišę laiką nustatymams konfigūruoti. Gaukite iš anksto sudarytus pasirinktinius važiavimo profilius, pagrįstus ankstesne jūsų „Edge“ dviračio kompiuterio informacija, važiavimo tipais ir jutikliais. Turėdami „Edge“ galite valdyti važiavimo profilius tiesiai iš savo įrenginio ar suderinamo išmaniojo telefono.

 

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 2,3″ x 4,6″ x 0,8″ (59,3 x 117,6 x 20,0 mm)
JUTIKLINIS EKRANAS ✔ 
SPALVINIS EKRANAS ✔ 
RODYMO DYDIS 88,9 mm (3,5″) įstrižainė
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 282 x 470 pikselių
SVORIS 4,7 oz (133 g)
ĮKROVIMAS SU „POWER GLASS“ NAUDOJANT SAULĖS ENERGIJĄ ✔ 
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS 30 val.
Žr. išsamią informaciją
AKUMULIATORIAUS TAUPYMO REŽIMAS ✔ 
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7
SUDERINAMAS SU VAŽIAVIMO GALIA („GARMIN CHARGE“ BATERIJŲ PAKETAS) ✔ 

Žemėlapiai ir atmintis

GALIMYBĖ PRIDĖTI ŽEMĖLAPIŲ ✔ 
PAGRINDINIS ŽEMĖLAPIS Preloaded Garmin cycle map
SAUGYKLOS IR MAITINIMO PAJĖGUMAS taip (64 GB vidinės atminties)
KELIO TAŠKAI / MĖGSTAMIAUSI / VIETOS 200
MARŠRUTAI 100 trasų
ISTORIJA Iki 200 val.

Jutikliai

GPS ✔ 
GLONASS ✔ 
GALILEO ✔ 
KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ GNSS ✔ 
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS ✔ 
MAGNETOMETRAS ✔ 
GIROSKOPAS ✔ 
AKSELEROMETRAS ✔ 
APLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS ✔ 

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) ✔ 
„CONNECT IQ™ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE ✔ 
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI ✔ 
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) ✔ 
ORAI ✔ 
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT™“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU ✔ 
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS ✔ 
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK ✔ 
GRUPUOTI „LIVETRACK“ ✔ 
PRANEŠIMAI KITIEMS DVIRATININKAMS ✔ 
ĮVYKIŲ APTIKIMAS ✔ 
PAGALBOS FUNKCIJA ✔ 
RASTI MANO „EDGE®“ ✔ 
DVIRAČIO SIGNALIZACIJA ✔ 
ORŲ ĮSPĖJIMAI ✔ 
SUDERINAMAS SU „INREACH®“ ✔ 

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

SUDEGINTOS KALORIJOS ✔ 

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI) ✔ 
AUTO PAUSE® ✔ 
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS ✔ 
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS ✔ 
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI ✔ 
KASDIENIAI TRENIRUOČIŲ SIŪLYMAI ✔ 
PAGRINDINIAI IR PAPILDOMI TRENIRUOTĖS TIKSLAI ✔ 
AUTO LAP® ✔ 
„VO2 MAX“ (PALEISTI) ✔ 
IŠTVERMĖ REALIUOJU LAIKU ✔ 
TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ ✔ 
TRENIRUOTĖS KRŪVIS ✔ 
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS ✔ 
VAŽIAVIMO DVIRAČIU ĮGŪDŽIŲ ANALIZĖ ✔ 
TRASOS REIKALAVIMŲ ANALIZĖ ✔ 
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS) ✔ 
GRĄŽINIMO KONSULTANTAS ✔ 
VIRTUALUSIS PARTNERIS ✔ 
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ ✔ 
SEGMENTAI ✔ 
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI ✔ 
AUTOMATINIS SLINKIMAS ✔ 
„PHYSIO TRUEUP“ ✔ 

Lauko pramogų funkcijos

„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ ✔ 

Važiavimo dviračiu funkcijos

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA) yes (multi-region)
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS) ✔ 
AIKŠTELĖS ✔ 
MARŠRUTO ĮRENGINYJE KŪRIMO PRIEMONĖ ✔ 
VIETOS PAIEŠKA ĮRENGINYJE ✔ 
GALIOS GIDAS ✔ 
POPULIARIŲ MARŠRUTŲ ŽEMĖLAPIS ✔ 
SUDERINAMAS SU VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA ✔ 
MTB DINAMIKA ✔ 
INTEGRUOTI „TRAILFORKS“ PĖDSAKŲ DUOMENYS ✔ 
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU ✔ 
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU) ✔ 
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS ✔ 

Prijungimas prie ryšio

„EDGE®“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS ✔ 
„VARIA™“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS ✔ 
„ANT+™“ ELEKTRONINIS PERJUNGIMAS ✔ 
„SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT“ INTEGRAVIMAS ✔ 
IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS ✔ 
IŠPLĖSTINIS EKRANAS (LEIDŽIA „GARMIN“ LAIKRODŽIUI BENDRINTI DUOMENŲ EKRANUS SU „EDGE®“ ĮRENGINIU)

 

1 Nuolatinėmis 75 000 liuksų sąlygomis važiuojant dieną
2 Susiejus su suderinamais jutikliais (parduodami atskirai)
3 Reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos. Palydovinio ryšio įrenginių naudojimas kai kuriose valstybėse yra teisiškai reguliuojamas arba draudžiamas. Naudotojas privalo susipažinti su visais taikomais valstybių, kuriose ketinama naudoti įrenginį, teisės aktais ir jų laikytis.
4 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijai keliamus reikalavimus ir taikomus apribojimus žr. Garmin.com/safety.
5 Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu.
„TrainingPeaks“ yra a registruotasis „Peaksware, LLC“ prekių ženklas.
 
010-13227-00
Prijunkite šį kabelį prie USB A prievado, kad įkrautumėte savo suderinamą įrenginį bei perkeltumėte duomenis į kompiuterį ir iš jo.
14.99
užsakoma
+
Sutaupykite 12%
010-12883-00
Širdies ritmas — lengvas ir tikslus būdas Šis aukščiausios kokybės širdies ritmo dirželis perduoda širdies ritmo duomenis realiuoju laiku per ANT+® ryšį ir BLUETOOTH® Low Energy technologiją, suteikdamas daugiau galimybių treniruotis patalpoje, lauke ar net internetu. Su juo galėsite...
69.00 61.00
Sutaupote: 8.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų