Предупреждение Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем компьютере: Принять

Garmin DriveAssist 51 LMT-D

Написать отзыв
010-01682-13
325.00
В наличии
+
Отложить

2017 metų DriveAssist serijos navigacinis GPS įrenginys su integruotu vaizdo registratoriumi

  • Navigacinis GPS įrenginys automobiliams 5 colių Multi-touch tipo ekranu su integruotu vaizdo registratoriumi ir pažangūs įspėjimai apie susidūrimą su kliūtimi iš priekio5 
  • Detalūs Europos žemėlapiai ir visada nemokamižemėlapių naujiniai
  • Nemokama skaitmeninė eismo informacija DAB ryšiu – geriausias eismo informacijos sprendimas (LMT-D)
  • Nemokamos realiojo laiko paslaugos2 tiesioginei eismo ir parkavimo informacijai gauti3
  • Tiesioginė parkavimo informacija, įskaitant kainas ir laisvų vietų viešose parkavimo zonose informaciją
  • Integruotas vaizdo registratorius nuolatos įrašinėja (pasirinktinai – su garsu) jūsų kelionę ir automatiškai išsaugo failus, atsitikus eismo įvykiui; GPS imtuvas išsaugo, kur ir kada atsitiko eismo įvykis

 Garmin DriveAssist

Eismo liudininkas kelyje – naujasis Garmin DriveAssist navigacinis GPS įrenginys su integruotu vaizdo registratoriumi. Šiame navigaciniame įrenginyje yra tokių išmaniųjų funkcijų kaip Bluetooth® laisvų rankų įranga4, tiesioginių paslaugų informacija ir pažangūs, kamera paremti įspėjimai vairuotojams, kad kelionės būtų saugesnės. Ateitis – jūsų Garmin įrenginyje, tad vairuokite nesiblaškydami.

 

Integruotas vaizdo registratorius

Garmin DriveAssist yra liudininkas, kuris įsimena viską, todėl esate saugūs: įrenginyje integruotas kompaktiškas vaizdo registratorius nuolat fiksuoja eismą. Jeigu įvyksta susidūrimas, G jutiklis tai aptinka automatiškai ir iškart išsaugo failus, o GPS įrašo tikslų įvykio laiką ir geografines koordinates. Įrenginys taip pat turi fotografavimo funkciją. Jei prireiktų, galite įrenginį iš automobilio išsiimti ir padaryti detalias susidūrimo metu patirtos žalos nuotraukas. Įrašytiems vaizdo duomenims išsaugoti naudojama į komplektą įeinanti microSD™ kortelė arba naudokite mūsų nemokamą mobiliąją programą VIRB®.

 

Naujoviškos pranešimų funkcijos

Integruotos vaizdo kameros duomenis naudojančios Garmin DriveAssist funkcijos didina vairuotojo dėmesingumą ir palengvina orientavimąsi kelyje. Jei jūsų automobilis sustoja sankryžoje arba eismo spūstyje, įspėjimas „Pirmyn“ praneša, kai transporto priemonės prieš jus pradeda judėti. Įspėjimo apie susidūrimą su kliūtimi iš priekio5 funkcija suaktyvinama tada, kai laikotės pernelyg mažo atstumo iki prieš jus esančios transporto priemonės. O jeigu iškrypstate iš kelio arba išvažiuojate į priešpriešinio eismo juostą, pateikiamas išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimas5. Galėsite pamiršti ir sunkiai įskaitomus namų numerius – priartėjus prie pasirinkto kelionės tikslo funkcija Garmin Real Vision™ įrenginio ekrane įjungia kamerą ir aiškia rodykle parodo, kur važiuoti toliau.

 

Tiesioginės paslaugos

Naudodami alternatyvius maršrutus sutaupysite laiko eismo spūstyse arba visai jų išvengsite, o matydami tiesioginių paslaugų informaciją praleisite mažiau laiko ieškodami laisvos vietos automobiliui. Kad naudotumėte eismo spūsčių informaciją, laiką taupančių alternatyvių maršrutų paiešką ir naujausias orų prognozes, atsisiųskite nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link, kuri Garmin DriveAssist įrenginį susies su išmaniuoju telefonu. Artėjat prie galutinio tikslo, nereikės sukti galvos dėl parkavimo vietos, nes įrenginyje matysite parkavimo kainas ir apytikslę laisvų vietų viešose parkavimo zonose informaciją. Su programa Smartphone Link taip pat galėsite naudoti funkciją LiveTrack2, kuri leidžia dalintis savo buvimo vieta, tad draugai ir artimieji visada matys, kur esate.

 

Daugybė išmaniųjų funkcijų

Išmanųjį telefoną susieję su Garmin DriveAssist įrenginiu Bluetooth ryšiu, galėsite naudotis įvairiomis funkcijomis ir išlaikyti ryšį, neatitraukdami rankų nuo vairo: skambinkite naudodamiesi laisvų rankų įranga ir matykite įvairius išmaniuosius pranešimus savo DriveAssist ekrane. Tai reiškia, kad galėsite matyti ir atsiliepti į skambučius, perskaityti trumpąsias žinutes ir matyti kalendoriaus priminimus net neprisiliesdami prie išmaniojo telefono.

 

Valdykite balsu

Reikia nuorodų? Pasakykite garsiai. Garmin DriveAssist įrenginį galima valdyti balsu, jis atsiliepia į jūsų komandas ir pradeda naviguoti ten, kur pasakote.

 

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

Naujosios Garmin DriveAssist serijos žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin lengva Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jei toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

 

Įspėjimai vairuotojams: apie savo aplinką žinokite daugiau

Kad saugiau vairuotumėte ir geriau stebėtumėte aplinką, Garmin DriveAssist įrenginiai vairuotojams suteikia informacijos apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Navigacinis įrenginys taip pat įspės, jei važiuosite prieš eismą ir artėsite prie mokyklų bei jų zonų, be to, gausite pranešimus apie sankryžų kameras ir fotoradarus4, netgi įspėjimus apie nuovargį – įrenginys pasiūlys galimas poilsio vietas praėjus kelioms valandoms kelyje.

  

Daugiau nuorodų iš išmaniojo Garmin laikrodžio

Šį navigacinį įrenginį susieję su turimu išmaniuoju Garmin laikrodžiu (įsigyjamas atskirai), navigacinius įspėjimus matysite tiesiai ant savo riešo, jei pastatysite automobilį ir link kelionės tikslo toliau eisite pėsčiomis. Laikrodyje taip pat galėsite matyti naudingus įspėjimus vairuotojui. Nebereikės jaudintis, ar rasite automobilį prigrūstoje stovėjimo aikštelėje, nes išmanusis Garmin laikrodis parodys kryptį lengvai suprantama kompaso tipo rodykle.

 

Nelaimingų įvykių pranešimai

Jeigu pateksite į nemalonų eismo įvykį, jums svarbūs žmonės apie tai bus iškart informuoti. Jei tokios funkcijos norite, tiesiog pasirinkite norimus kontaktus ir jie automatiškai gaus trumpąją žinutę4 apie jums įvykusį nelaimingą atsitikimą. Trumpojoje žinutėje taip pat bus žemėlapio nuoroda, kur būtent įvyko nelaimingas atsitikimas.

 

Įamžinkite kelionę su Travelapse™

Sukurkite įdomų kelionės vaizdo klipą su įrenginyje integruotu vaizdo registratoriumi. Travelapse įmažins vaizdingiausias kelionių akimirkas, o su nemokama mobiliąja programa VIRB savo išmaniajame įrenginyje apie kelionę galėsite sukurti trumpą vaizdo klipą. O tada pasidalinkite juo socialiniuose tinkluose.

 

Kelionės patogesnės su TripAdvisor

Puiku, kai nepažįstant vietovės kažkas nurodo reikiamą kryptį, būtent dėl to pristatome TripAdvisor duomenis Garmin DriveAssist įrenginiuose. Matykite lankytinų objektų (POI) (viešbučių, restoranų ar kitų lankytinų objektų) įvertinimus prie savo maršruto arba netoli galutinio kelionės tikslo. Iš didžiausio pasaulio kelionių portalo – tiesiai į jūsų automobilį, tad padedame rasti vietų, kurios pagerintų visą jūsų kelionę. Taip pat atraskite naujų lankytinų vietų su įdiegta kelionės planavimo priemone, kuri kelionėje leis patirti daugiau nuotykių apsilankant įdomiose vietose.

 

Naudingos nuorodos su Garmin Real Directions™

Įspėjimai apie posūkius – su Garmin Real Directions. Lengvai suprantami įspėjimai apie artėjančius posūkius naudoja atpažįstamus orientyrus, pastatus ir šviesoforus ir garsiai įvardija gatvių pavadinimus, o nurodymus pasako lyg geriausias draugas. Nebereikės ieškoti gatvių pavadinimų, užteks klausyti Garmin Real Directions: „Pasukite į kairę už degalinės“ arba „Pasukite į dešinę už raudono pastato“. Vairuoti niekada nebuvo paprasčiau!

 

Prijunkite papildomą kamerą

Jei vis dėlto norite dar daugiau navigavimo galimybių, prie Garmin DriveAssist galite prijungti atbulinės eigos vaizdo kamerą BC™ 30 (parduodama atskirai, montuoti rekomenduojama profesionalams). Naudodami šią kamerą ir važiuodami atbulomis savo Garmin DriveAssist ekrane lengvai matysite už automobilio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis.

 

Aukštos kokybės žemėlapiai

Žemėlapio duomenų kokybė gali visiškai nulemti tai, ar rasite kelionės tikslą, ar pasiklysite. Su kokybiškais HERE žemėlapiais Garmin įrenginys reikalingą informaciją pateiks tada, kai jos labiausiai reikės. Taip išvengsite prastovų ir mažiau laiko praleisite automobilyje.

 

Taikomos Lifetime Maps sąlygos

2 Kad gautumėte tiesioginę informaciją, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

Prieinama daugumos miesto centrų parkavimo informacija. Dėl platesnės informacijos apsilankykite parkopedia.com

Reikalingas išmanusis telefonas (įsigyjamas atskirai) ir Bluetooth ryšys

Tam tikros sąlygos gali trikdyti įspėjimų funkcijas. Plačiau apie tai čia

6 Kad gautumėte išmaniuosius pranešimus navigacinio įrenginio ekrane, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

Įspėjimai apie sankryžų kameras ir fotoradarus kai kuriose šalyse turi būti išjungti. Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami ilgiau vairuojant be sustojimų

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (ilgis x plotis x storis): 14 x 8,4 x 2,1 cm (2,6 cm, įskaitant registratorių)
Ekrano dydis (ilgis x plotis): 11,1 x 6,3 cm; 12,7 cm įstrižainė (5 in)
Ekrano raiška: 480 x 272
Ekrano tipas: Jutiklinis, Multi-touch, spalvotas WVGA TFT ekranas su balta fonine šviesa
Svoris: 191,4 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 30 min.
Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)
Neperšlampamas: Ne

Kortelės lizdas ir atmintis

Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip
Žemėlapių padengimas: Europa
Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
nüMaps garantija: Taip
3D reljefo vaizdas: Ne
3D pastatų ir objektų vaizdas: Ne
Vidinė atmintis: Taip
Atminties kortelės lizdas: microSD (4 GB komplekte); maks. 32 GB. Rekomenduojama naudoti 10 klasės microSD arba microSDHC korteles
Išsaugomų vietovių skaičius: 1000

Funkcijos

Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
Valdymas balsu (prietaiso valdymas balso komandomis): Taip
Foursquare lankytinos vietos (POI): Taip
TripAdvisor lankytinos vietos (POI): Taip
Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Taip
Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
Eismo spūsčių informacijos tipas: Garmin skaitmeninė eismo informacija DAB ryšiu (LMT-D)
Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip
Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip
Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
Bluetooth®: Taip
Wi-Fi®: Taip
Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose): Taip
Kur aš esu? (Surask artimiausią ligoninę, policijos nuovadą, degalinę ar kt.): Taip
Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ): Taip
Galimybė pridėti papildomų lankytinų objektų (Custom POIs): Taip
Garmin Garage™ (keičiama transporto priemonė-rodyklėlė): Taip
Garmin Garage™ įgarsinimas (įvairiais balsais): Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: Integruotas vaizdo registratorius, įspėjimai vairuotojams, išmanieji pranešimai, kelionių planavimas, tiesioginės paslaugos
Galimybė pakreipti kamerą: Taip
G-jutiklis : Taip
Galimybė prijungti papildomas kameras: Taip
Модель
LMT-D
FIZINĖS CHARAKTERISTIKOS
Ekrano matmenys, PlotisxAukštis
5" diag
Ekrano raiška, PlotisxAukštis
480 x 272 pikseliai
ŽEMĖLAPIAI IR ATMINTIS
Paruošti gatvių žemėlapiai
Yra
Reguliarūs žemėlapių atnaujinimai
Yra
Vidinė atmintis
Yra
Atminties kortelių palaikymas
Yra
NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
Sunkiasvorės mašinos režimas
Nėra
FM moduliatorius
Nėra
Multimedija
Nėra
Найти похожие

Отзывы не найдены

Возможно, вас это заинтересует
  • Хиты продаж
  • Самые популярные
Быстрая и качественная доставка

Подготовка товара на местном складе начинается сразу после получения заказа

Качественные услуги и обслуживание

Мы предлагаем только те товары и услуги, в качестве которых мы уверены

Покупка в рассрочку

Мы также предлагаем товары для покупки через MOKILIZINGAS или SB LIZINGAS