Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Drive 61 Rytų Europa LMT-S

010-01679-2L
158.50
Sandėlyje
+
 • Garmin Drive Rytų Europa 61 LMT-S
 • Iš anksto įkelti rytų Europos žemėlapiai su atnaujinimais visam gyvenimui1
 • Tiesioginė eismo informacija2
 • Automobilinis maitinimo laidas
 • USB duomenų laidas
 • Vakuuminis laikiklis
 • Trumpasis vartotojo vadovas

1 Taikomos Lifetime Maps sąlygos

Kad gautumėte tiesioginės informacijos duomenis, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti naudojami mobilieji interneto duomenys.


2017 metų Drive serijos GPS navigacinis įrenginys su naudingais įspėjimais vairuotojams

 • Paprastas naudoti navigacinis GPS įrenginys su ryškiu, dvikrypčiu 6 colių ekranu
 • Detalūs rytų Europos kelių žemėlapiai su nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimu1
 • Nemokamos realaus laiko paslaugos2 tiesioginei eismo bei parkavimo informacijai3
 • Įspėjimai vairuotojams apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas, žvėrių perėjas bei daugiau
 • TripAdvisor® apžvalgos lankytiniems kelionių objektams (POI) kaip viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams

Kad ir kur bekeliautumėte, patirkite mažiau rūpesčių su Garmin Drive. Šis navigacinis GPS įrenginys turi naudingus įspėjimus vairuotojams kurie padės pagerinti aplinkos stebėjimą, tiesioginės paslaugos leis matyti svarbiausią informaciją, o iš anksto įkelti TripAdvisor duomenys padės surasti viską ko Jums galės prireikti bekeliaujant. Ateitis yra Jūsų Garmin įrenginyje, tiesiog žiūrėkite į priekį ir vairuokite.

 

Tiesioginės paslaugos Jūsų Drive įrenginiui

Sutaupykite laiko eismo spūstyse su alternatyviais maršrutais arba visai išvenkite spūsčių. O su tiesioginių paslaugų informacija praleiskite mažiau laiko ieškant laisvos parkavimo vietos. Kad išnaudotumėte eismo spūsčių informacinius pranešimus, laiką taupančių alternatyvių maršrutų paeišką, bei naujausius orų prognozių pranešimus - atsisiųskite nemokamą Smartphone Link programėlę, kuri susies Jūsų Garmin Drive įrenginį su Jūsų išmaniuoju telefonu. Jums artėjant prie savo galutinio tikslo, atsikratykite parkavimo vietos paieškos streso, įrenginyje matant parkavimo kainas bei laisvų vietų tendencijas viešose parkavimo vietose. Su Smartphone Link programėle taip pat galėsite išnaudoti LiveTrackfunkciją, kuri leis vairuotojams dalintis savo vieta, tad draugai bei artimieji galės sekti kokioje vietoje Jūs esate, keliaujant po miestą ar ilgesnėse kelionėse.

 

Įspėjimai vairuotojams: Žinokite savo aplinką

Saugesniam vairavimo skatinimui bei geresniam aplinkos stebėjimui, Garmin Drive įrenginiai vairuotojams suteikia informaciją apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Papildomai, navigacinis įrenginys įspės jei važiuosite vieno eismo gatve prieš eismą bei suteiks įspėjus Jums artėjant prie mokyklų bei jų zonų. Gaukite pranešimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus4 bei netgi įspėjimus apie nuovargį kurie taip pat pasiūlys galimas poilsio vietas, po kelių valandų vairavimo.

 

Kelionės nuo šiol bus daug geresnės su TripAdvisor

Puiku kai kažkas nukreipia į reikiamą kryptį, nepažįstant esamos vietovės. Būtent dėl to mes pristatome TripAdvisor duomenis Garmin Drive įrenginiuose. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams palei Jūsų maršrutą arba netoli galutinio kelionės tikslo. Iš pasaulio didžiausio kelionių portalo, tiesiai į Jūsų automobilį, mes padedame Jums surasti vietų, kurios pavers visą Jūsų kelionę, galutinio tikslo dalimi. Taip pat atraskite naujų lankytinų vietų su įdiegta kelionės planavimo priemone, kuri suteiks Jūsų kelionei daugiau nuotykių su įdomiomis lankytinomis vietomis, kelionės metu.

 

Naudingi nukreipimai su Garmin Real Directions™

Posūkių įspėjimai sukurti iš naujo su Garmin Real Directions. Mūsų lengvai suprantami įspėjimai apie artėjanačius posūkius naudoja atpažįstamus orientyrus, pastatus ir šviesoforus kartu su garsiniais gatvių pavadinimų įspėjimais, Jums suteikiant nurodymus, lyg keleivio sėdynėje sėdėtų Jūsų geriausias draugas. Nebereikės daugiau ieškoti gatvių pavadinimų, tiesiog klausykite Garmin Real Directions ką Jums pasakys, “Pasukite į kairę už degalinės” arba “Pasukite į dešinę už raudono pastato”. Keliauti niekada nebuvo paprasčiau.

 

Kelionės tikslą susiraskite preciziškai

Funkcija Direct Access supaprastina navigaciją į sudėtingas paskirties vietas, tokias, kaip oro uostai ar prekybos centrai – galima nurodyti konkrečią didelio objekto vietą. Direct Access netgi padeda naviguoti per automobilių stovėjimo aikštelę, link Jūsų artimiausio tikslo.

 

Atraskite ir patirkite su Foursquare®

Su Foursquare, Jūsų Garmin Drive navigacinis GPS įrenginys turės milijonus populiarių lankytinų vietų kaip restoranus, pramogų vietas, parduotuves bei kitus lankytinus objektus. Tad galbūt Jums sekantį kartą išvažiavus automobiliu, atrasite savo naują mėgstamiausią vietą.

 

Prijunkite papildomą kamerą

Jei pageidaujate navigacijos sprendimo su dar daugiau galimybių, prie Garmin Drive galite prijungti atbulinės eigos kamerą BC™ 30 (parduodama atskirai, montavimo darbus rekomenduojama pavesti profesionalams). Jei prijungsite šią kamerą, važiuodami atbulomis galėsite lengvai matyti už automobilio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis – tiesiog savo Garmin Drive įrenginio ekrane.

 

Lengvai suprantama įrenginio priežiūra

Kad būtumėte tikri, kad Jūsų Drive navigacinis įrenginys turi naujausią informaciją - naudokite Garmin Express. Su Garmin Express galėsite lengvai bei greitai atnaujinti programinę įrangą bei žemėlapius. Žemėlapio duomenų kokybė gali visiškai nulemti tai, ar rasite kelionės tikslą, ar pasiklysite. Su kokybiškais HERE žemėlapiais, jūsų Garmin įrenginys gali teikti jums reikiamą informaciją tada, kai jos labiausiai reikia. Taip išvengsite prastovų ir mažiau laiko praleisite automobilyje.

 

Iš anksto įkelti Rytų Europos žemėlapiai

Rytų Europos žemėlapiai su atnaujinimais visam gyvenimui leis jums lengvai ir greitai surasti reikiamą adresą arba vietovę.

Žemėlapių detalumo informacija:

 • Tamsiai pilka - Detalūs žemėlapiai
 • Šviesiai pilka - tik tais pagrindiniai maršrutai

Albanija, Austrija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Čekija, Graikija, Kroatija, Estija, Juodkalnija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldova, Lenkija, Romėnija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ukraina, Vengrija.

 

 

Taikomos Lifetime Maps sąlygos

Kad gautumėte tiesioginės informacijos duomenis, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti naudojami mobilieji interneto duomenys.

Parkavimo informacija prieinama daugumai miesto centrų. Platesnei informacijai apsilankykite parkopedia.com

4 Įspėjimai apie sankryžų kameras bei fotoradarus kai kuriose šalyse negalimi

Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami po ilgai trunkančio važiavimo be sustojimų

HERE TripAdvisor Foursquare  Bluetooth

NAVIGACIJOS FIZINĖS CHARAKTERISTIKOS
Prietaiso matmenys, PlotisxAukštisxStoris:
17 x 9.4 x 2.1 cm
Ekrano dydis:
6" coliai
Ekrano raiška, PlotisxAukštis:
800 x 480 pikseliai
Ekrano tipas:
spalvotas WVGA TFT ekranas
Svoris:
241 g
Baterija:
Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos darbo laikas:
iki 1 val
Didelio jautrumo imtuvas:
Taip (GPS)
NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIAI IR ATMINTIS
Žemėlapis:
Yra
Nemokamų žemėlapių atnaujinimai:
Yra
Vidinė atmintis:
Yra
Atminties kortelių palaikymas:
Yra
Papildomi POI's (galimybė pridėti papildomus interesų taškus):
Yra
Kelio taškai/mėgstamiausi/vietovės:
1000
NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
Gatvių pavadinimų tarimas balsu:
Taip (su "Garmin Real Directions ™)
Eismo suderinamumas (maršruto perplanavimas išvengiant kamščių prenumerata):
Yra
Pranešimas apie eismo kamščius:
Yra
Lane assist (naviguojama tinkama eismo juosta):
Yra
Sankryžos vaizdas (rodomi sankryžos ženklai):
Yra
Greičio apribojimo indikatorius (rodo greičio riba daugumoje pagrindinių kelių JAV ir Europoje):
Yra
Artėjančių mėgstamų taškų maršrute rodymas:
Yra
Sunkiasvorės mašinos režimas:
Nėra
FM moduliatorius:
Nėra
Multimedija
:
Nėra

Įrašų nėra

Mums svarbi Jūsų nuomonė

Palikite atsiliepimą apie šią prekę

Parašyti atsiliepimą
Galbūt jus sudomins
 • Naujienos
 • Populiariausios