Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Garmin dezl LGV700 MT-S

Parašyti atsiliepimą
010-02313-11
419.00
užsakoma
dēzl™ LGV700 MT-S
+

SUNKVEŽIMIŲ NAVIGACIJA ILGOMS KELIONĖMS

Jūsų krovinio dydžiui ir svoriui pritaikytus sunkvežimių maršrutus1 siūlantis dēzl™ LGV700 – tai lengvai skaitomas 7 col. navigacijos įrenginys, padedantis sunkvežimių vairuotojams aiškiai matyti priekyje laukiantį kelią.

 

Nieko nepraleiskite. Dideliame 7 col. ekrane aiškiai matysite, kur reikia važiuoti.

 

Gaukite tinkamiausią savo kroviniui maršrutą naudodamiesi pritaikytų sunkvežimių maršrutų kūrimo funkcija1 ir naudingais įspėjimais, pvz., apie artėjančias stačias įkalnes.

 

Laikas pertraukai? „Truck Parking Europe“ duomenys rodomi visame jūsų maršrute.

 

Reikia dušo? Baigiasi degalai? Naudokitės sunkvežimių ir priekabų paslaugų katalogu.

 

Raskite vietines krovimo aikšteles ir sandėlius naudodamiesi geriausiomis šiame sektoriuje nuorodomis nuo pakrovimo iki iškrovimo aikštelės.

 

Kalbėk su manimi. Mėgaukitės balso asistento ir skambinimo naudojant laisvų rankų įrangą patogumu2.

Gaukite didelį navigacijos keliais vaizdą.

DIDELIS EKRANAS

Šis „dēzl“ sunkvežimių navigacijos įrenginys su aiškiu ir ryškiu 7 col. dydžio jutikliniu ekranu yra gerai matomas kabinoje ir intuityviai valdomas.

PRITAIKYTI SUNKVEŽIMIŲ MARŠRUTAI

Jums tereikia įvesti savo sunkvežimio profilį (aukštį, svorį, ilgį, plotį ir ar vežamos pavojingos medžiagos) ir pamatysite tokiai krovai tinkamiausius sunkvežimiams skirtus maršrutus1.

„TRUCK PARKING EUROPE“

Reikia pastatyti sunkvežimį? „Truck Parking Europe“ duomenys padės rasti sunkvežimių stovėjimo aikštelę jūsų maršrute. Rinkitės aikštelę pagal norimus patogumus, pvz., „Wi-Fi®“, dušą, apsaugos lygį ir daugelį kitų. O prisijungę prie programos mobiliesiems „“, galėsite patikrinti, ar stovėjimo aikštelėje yra vietos.

POPULIARŪS SUNKVEŽIMIŲ MARŠRUTAI

Važiuojate nepažįstamame rajone? Matydami populiarius kitų vairuotojų naudojamus sunkvežimių maršrutus galėsite geriau įvertinti situaciją.

VAIRUOTOJO ĮSPĖJIMAI

Skatinant vairuoti saugiau ir padedant geriau įvertinti aplinką, vairuotojo įspėjimai informuos jus apie artėjančius staigius posūkius, greičio apribojimus, geležinkelio pervažas ir kt.

NUORODOS NUO PAKROVIMO IKI IŠKROVIMO

Jums artėjant prie kelionės tikslo, mūsų geriausios visame sektoriuje nuorodos nuo pakrovimo iki iškrovimo aikštelės parodys galimas krovimo zonas arba sandėlius ir padės išsiaiškinti, kur turite važiuoti.

PASIRINKITE TINKAMĄ SUSTOJIMO VIETĄ

Raskite norimą sunkvežimių sustojimo vietą įkeltame sunkvežimių ir priekabų paslaugų kataloge, kuris suteikia galimybę rinktis pagal pavadinimus ar patogumus.

SKAITMENINĖ EISMO INFORMACIJA

Pridedamas DAB eismo informacijos kabelis yra paruoštas naudoti ir laiku pateiks tikslią naujausią informaciją apie eismo sąlygas. Todėl galėsite aplenkti avarijų ir kelio darbų vietas bei kitas kliūtis.

PAPRASTAS PERTRAUKŲ PLANAVIMAS

Laiku gaukite pranešimus, padėsiančius optimaliai išnaudoti kiekvieną sustojimą.

Sveikiname pradėjus vairuoti išmaniau.

BALSO ASISTENTAS

Reikia krypčių nuorodų? Tik pasakykite. „dēzl“ balso asistentas reaguoja į ištartus prašymus, tad galėsite ir toliau laikyti rankas ant vairo ir nenuleisti akių nuo kelio.

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys leidžia lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujus naujinius praneša užuominos ekrane.

EISMO SĄLYGOS, ORAI IR DEGALŲ KAINOS

Susiekite dēzl LGV700 su telefonu ir atsisiųskite programą „Garmin Drive“, kad galėtumėte pasiekti tiesioginę3 eismo, orų ir degalų kainų informaciją realiuoju laiku. Be to, pasiekite „photoLive“ eismo kameras (jei yra).

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Integruota „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologija suteikia galimybę sinchronizuoti suderinamą išmanųjį telefoną su „dēzl“ navigacijos įrenginiu ir skambinti nepatraukiant rankų nuo vairo2.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programa „Garmin Drive“, galėsite matyti tekstines žinutes ir kitus pranešimus3 iš telefono tiesiog navigacijos įrenginio ekrane.

 

 

Mėgaukitės paprastesniu gyvenimu kelyje.

TRIPADVISOR

Peržiūrėkite „TripAdvisor®“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.

RASKITE VIETOVES PAGAL PAVADINIMĄ

Įkeltas „Foursquare®“ turinys padės lengvai rasti daugybę naujų ir populiarių vietų.

ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS

Važiuokite ramiai naudodamiesi žemėlapių naujiniais ir įkeltais Europos gatvių žemėlapiais.

SPARTUS MARŠRUTŲ SKAIČIAVIMAS

Raskite geriausią maršrutą – ir išvažiuokite į kelią – greičiau susieję dēzl LGV700 su telefonu ir naudodami programą mobiliesiems „Garmin Drive™“2.

PRIDĖKITE GALINIO VAIZDO KAMERĄ

Matykite, kas yra už jūsų sunkvežimio, kai važiuojate atbuline eiga, susiedami „dēzl“ navigacijos įrenginį su belaide galinio vaizdo kamera (parduodama atskirai).

TURĖKITE LIUDININKĄ

„Garmin Dash Cam™“ veikia kaip patikimas jūsų liudininkas ir automatiškai įrašo bei išsaugo vaizdo įrašą ilgos kelionės metu. Parduodama atskirai.

 

 

 

Dydis 17.7 cm x 10.6 cm x 1.9 cm Svoris 240 g
Ekrano dydis 15.2 cm x 8.9 cm; 6.95” (17.7 cm) Magnetinis laikiklis  Ne
Ekrano rezoliucija 1024 x 600 pixels MicroSD™  Palaikoma, komplekte nėra
Ekrano tipas 6.95”  IPS, spalvos TFT, su liečiamu ekranu Baterija Įkraunama ličio jonų
Žemėlapių atnaujinimas Nemokamas, Lifetime, per WI-FI arba USB Baterijos darbo laikas Iki 2 val.
Eismo informacija Garmin Drive™ aplikaciją    
Orų informacija Garmin Drive™ aplikaciją    
NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
Sunkiasvorės mašinos režimas
Yra
Raskite panašių
010-12242-00
Matykite kas už Jūsų Įjungus atbulinį bėgį, matysite viską kas yra automobilio gale Matykite vaizdą tiesiai Garmin Nuvi GPS navigatoriaus lange* (įsigyjama atskirai) Lengvai montuojama ir lengvai prisijungia prie Jūsų Nuvi navigatoriaus Belaidis vaizdo perdavimas iki 13,7 metrų...
155.00
Sandėlyje
+
1
010-02626-70
  VAIRUODAMI SUNKVEŽIMIUS GYVENKITE SVEIKIAU Profesionaliems sunkvežimių vairuotojams sukurtas tvirtas išmanusis laikrodis stebi sveikatos duomenis, suteikia galimybę per pertraukėles naudotis treniruočių mokymo programa ir skatina sveiką gyvenseną...
Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaChemiškai sutvirtintas stiklas Liečiamas ekranasNe Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip
399.00 344.00
Sutaupote: 55.00
užsakoma
+

Nėra atsiliepimų

1
010-02626-70
  VAIRUODAMI SUNKVEŽIMIUS GYVENKITE SVEIKIAU Profesionaliems sunkvežimių vairuotojams sukurtas tvirtas išmanusis laikrodis stebi sveikatos duomenis, suteikia galimybę per pertraukėles naudotis treniruočių mokymo programa ir skatina sveiką gyvenseną...
Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaChemiškai sutvirtintas stiklas Liečiamas ekranasNe Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip
399.00 344.00
Sutaupote: 55.00
užsakoma
+
Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios