Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Dash Cam Mini

Mažas ir patikimas vaizdo registratorius, kuris automatiškai įrašo incidentus

  • Automobilio raktų dydžio vaizdo registratorius yra praktiškai nepastebimas ant priekinio stiklo
  • 140 laipsnių plataus kampo objektyvas užfiksuoja ryškius 1080p HD vaizdus
  • Automatiškai įrašo ir išsaugo incidentų vaizdo įrašus
  • Integruotas Wi-Fi® ryšys suteikia galimybę įkelti įrašytą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia Garmin Drive™ programėlė
  • Dash Cam Auto Sync leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą net iki keturių kamerų Garmin Drive™ programėlėje

 

Pritvirtinkite ir pamirškite

Automobilio raktų dydžio Garmin Dash Cam Mini yra pakankamai mažas, kad būtų pritvirtintas prie jūsų galinio vaizdo veidrodėlio. Jeigu norite pridėti patogumo, kai montuosite šį vaizdo registratorių ant priekinio stiklo ir prijungsite jį prie automobilio maitinimo šaltinio, jis automatiškai įrašys ir išsaugos incidentų vaizdo įrašą.

 

Įrašykite aukštos kokybės filmuotą medžiagą

Neleiskite, kad mažas įrenginio dydis jus klaidintų. Šis mažas vaizdo registratorius turi 140 laipsnių plataus kampo objektyvą, kuris vaizdą užfiksuos aukštos raiškos kokybe, 1080p HD rezoliucijoje.

Capture High-quality Footage

Patogi technologija

Įdiegta „Bluetooth®“ technologija ir „Wi-Fi“ ryšys leidžia įkelti išsaugotą filmuotą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuris turi įrašytą Garmin Drive programėlę. Garmin Drive programėlė yra patogus sprendimas, kad galėtumėte peržiūrėti, redaguoti ir bendrinti savo vaizdo registratoriaus filmuotą medžiagą. Jei naudojate kelis Garmin vaizdo registratorius, kad užfiksuotumėte vaizdo įrašą priešais automobilį ar už jo, programėlė palaiko Dash Cam Auto Sync, kad sukurtų tinklą ir sinchronizuotų įrašus tarp kamerų. Tokiu būdu, jei įvyksta incidentas, galite lengvai matyti filmuotą medžiagą iš kelių taškų. Programėlė taip pat automatiškai sujungs ir tvarkys medijos failus, kad galėtumėte juos lengvai rasti ir peržiūrėti.

 Convenient Connectivity

Apsauga aikštelėje

Parkavimo režimas stebi jūsų automobilio aplinką, kai automobilis yra pastatytas, ir variklis neveikia. Jis automatiškai pradeda įrašyti, jei aptinkamas judėjimas (reikalingas stovėjimo režimo kabelis, parduodamas atskirai; rekomenduojama montuoti specialistui).

 

Specifikacijos

Pagrindiniai

MATMENYS WxHxD: 3.13 cm x 5.33 cm x 2.93 cm
SVORIS 28.7 g
BATERIJA nėra (naudojamas superkondensatorius)

Žemėlapiai ir atmintis

DUOMENŲ KORTELĖS 8-256 GB microSDHC kortelės (būtina 10 klasė), parduodama atskirai

Kameros savybės

AUTOMATINIS ĮVYKIO APTIKIMAS Yra
KAMEROS RAIŠKA 1080p
MATYMO LAUKAS 140 laipsnių
KADRŲ SKAIČIUS iki 30 FPS
AUTOMATINIS SINCHRONIZAVIMAS Yra (iki 4 kamerų)
PROGRAMA PERŽIŪRAI Yra (Garmin Drive programa)
010-12530-18
Pritvirtinkite šį poliarizuotą objektyvo dangtelį prie suderinamo „Dash Cam“, kad padidintumėte vaizdo aiškumą ir sumažintumėte atspindžius.  
26.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios