Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Garmin Dash Cam 66W

Parašyti atsiliepimą
010-02231-15
249.00
užsakoma
+
Užsakoma prekė. Pristatymo terminas nuo 14 d.d.

Kompaktiškas, 180 laipsnių kampu filmuojantis vaizdo registratorius

  • Itin platus 180 laipsnių matymo laukas vaizdo medžiagą užfiksuoja ryškiu 1440p (QHD) formatu, o „Garmin Clarity ™ HDR“ pageriną vaizdą tamsiu paros metu, kai mažiau natūralios šviesos;
  • Automatiškai įrašo ir išsaugo incidentų medžiagą;
  • „Dash Cam Auto Sync“ leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą iš iki keturių kamerų „Garmin Drive™“ programoje;
  • Valdymas balsu¹ leidžia lengvai išsaugoti vaizdo įrašą ar paveikslėlį, pradėti / sustabdyti garso įrašymą arba paleisti / sustabdyti „Travelapse™“ vaizdo įrašymo funkciją
  • Vairuotojo įspėjimai apie galimą priekinį susidūrimą, įspėjimus apie nukrypimą nuo kelio juostos ir įspėjimus pradėti judėti kai pajuda pirma mašina, kad vairuotojas būtų atidesnis; gauti pranešimus apie netoliese esančias raudonos šviesos kameras ir greičio matavimo kameras
  • Reikalinga 8GB „microSD ™“ kortelė, 10 klasė arba greitesnė (neįtraukta)

 

Aukštos kokybės vaizdo įrašai

Garmin Dash Cam 66W – lengvai naudojamas vaizdo registratorius, fiksuojantis aukštos kokybės vaizdo įrašus, kuriuos iškart galite peržiūrėti 2 colių dydžio LCD ekrane arba vėliau kompiuteryje arba telefono ekrane. Plačiakampiu objektyvu (180°) Dash Cam apima visą kelio vaizdą, o GPS imtuvas atsimena tikslų eismo įvykio laiką ir vietą. Garmin Dash Cam 66W įamžins puikios kokybės vaizdą net ir blogo apšvietimo sąlygomis. Pritvirtinkite kamerą ant savo transporto priemonės priekinio stiklo ir galėsite įamžinti savo kelionę 1080p kokybės vaizdu. Dash Cam įrenginys vaizdą filmuoja nepertraukiamai į microSD™ atminties kortelę, o kad įrašytumėte daugiau įrašų, įdėkite didesnės talpos microSD kortelę (suderinama su 10 klasės microSD kortelėmis, iki 64 GB). Vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti įrenginio ekrane arba prisijungę prie kompiuterio arba tiesiai per savo išmanųjį telefoną Garmin Drive™ aplikacijos pagalba.

Liudininkas, kuris įsimena viską

Nebereikės nerimauti, ar neužmiršote registratoriaus įjungti, nes prijungtas prie maitinimo šaltinio Dash Cam įrenginys filmuoti pradeda automatiškai, o atsitikus eismo įvykiui automatiškai išsaugo vaizdo įrašus. Visi vaizdo įrašai turi laiko ir vietos informaciją, tad tiksliai žinosite, kur ir kada atsitiko nelaimė. Nufilmuotą medžiagą peržiūrėdami kompiuteriu matysite platumos ir ilgumos informaciją, datą, dienos laiką, važiavimo kryptį ir greitį.

Garmin Dash Cam 66W turi automatinę eismo įvykių aptikimo funkciją (G jutiklį), tad kamera, aptikusi eismo įvykį, automatiškai išsaugo esamą, paskutinį ir būsimus vaizdo įrašus – taip išsaugoma visa reikalinga informacija apie atsitikusį eismo įvykį. Visa tai išsaugoma 10 klasės microSD atminties kortelėje, kuri yra komplektacijoje.

Jeigu prireikia padaryti nuotraukų, Dash Cam 46 vaizdo registratorių galima lengvai nuimti nuo laikiklio ir nufotografuoti transporto priemones ar patirtą žalą.

Pasidalinkite kelione su Travelapse™

Naudojant vaizdo įrašymo funkciją Travelapse galima sukurti įdomų kelių minučių trukmės kelionę atspindintį vaizdo klipą iš įdomiausių nufilmuotų akimirkų.

Vaizdo įrašai – išmaniajame telefone

Garmin Dash Cam 66W vaizdo įrašus galima sinchronizuoti į išmanųjį telefoną Wi-Fi ryšiu naudojantis nemokama mobiliąja programa VIRB®. Tai padės lengviau pasidalinti vaizdo įrašais su savo draugais ar netgi draudimo agentūromis ar teisinėmis institucijomis.

Keliaukite saugiau

Kad vairuotumėte saugiau ir geriau matytumėte aplinką, Garmin Dash Cam 66W įrenginys vairuotojus įspėja apie susidūrimo iš priekio pavojų1, jeigu važiuojate per arti priekyje esančios transporto priemonės ar nukrypote nuo eismo juostos1, taip pat gausite įspėjimus apie artėjančias sankryžų kameras ir fotoradarus2. Transporto priemonei sustojus prie sankryžos už kitų automobilių ar užstrigus eismo spūstyje, funkcija Go įspėja, kai eismas priešais jūsų transporto priemonę pajuda.

Stebėkite savo pastatytą transporto priemonę

Parkavimo režimo funkcija stebės net pastatytos transporto priemonės aplinką. Dash Cam 46 pradės automatiškai filmuoti, jeigu bus aptiktas judesys. (Reikalingas Garmin parkavimo režimo laidas, įsigyjamas atskirai; montuoti rekomenduojama profesionalams.)

Papildomas USB 

Įtrauktas dvigubas USB maitinimo adapteris leidžia įkrauti telefonus ar kitus priedus, kai maitinate savo Garmin Dash Cam 66W kamerą. Taip pat yra dvi maitinimo kabelio parinktys, leidžiančios Garmin Dash Cam 66W maitinimo kabelį nukreipti aukštyn arba žemyn.

Integruotas Bluetooth® ir Wi-Fi®

Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ leidžia lengvai peržiūrėti, redaguoti ir bendrinti įrašytas laikmenas naudodami programą „Garmin Drive™“.

¹Vaizdo valdymas galimas anglų, prancūzų, italų, ispanų, vokiečių ir švedų kalbomis
²Oro sąlygos, kelio būklė, ženklinimas gali pakenkti įspėjimo funkcijai;
³ Ne visuose regionuose yra įspėjamųjų šviesų ir greičio matavimo kamerų įspėjimai.

„Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruoti prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir bet koks „Garmin“ tokių ženklų naudojimas yra licencijuotas. „Wi-Fi“ yra registruotas „Wi-Fi Alliance“ prekės ženklas.

 

 

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios