Garmin Catalyst vairavimo efektyvumo optimizatorius

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02345-10
1,000.00
užsakoma
+
 

TRASOJE ATSKLEISKITE VISĄ SAVO POTENCIALĄ

Šis pirmasis instruktorius, skirtas visų lygių vairuotojams, yra montuojamas tiesiog kabinoje – jis fiksuoja jūsų rezultatus, realiuoju laiku teikia garsinius patarimus ir gali iš karto atlikti jūsų sesijos analizę, kad parodytų, kur tobulėti galite daugiausiai1.

Kokia yra mano linija? Funkcija „True Track Positioning™“ rodo jūsų lenktynių trajektoriją trasoje. Girdėkite instruktoriaus balsą. Garsiniai patarimai realiuoju laiku per ausines2 arba automobilio garso sistemą. „Garmin Catalyst“ stebi ir lygina duomenis, kad galėtų pranešti, ar pagerinote, ar pabloginote ankstesnį rato laiką. Technologija „True Optimal Lap™“ įtraukia visus dinaminius duomenis ir parodo geriausią važiavimo laiką. Judėkite pirmyn. Momentiniai duomenys ir pritaikomi pasiūlymai parodo pagrindines sritis, kuriose verta tobulėti. Baigę sesiją, galite iš karto peržiūrėti jos statistiką 7 colių jutikliniame ekrane. Tam nereikia kompiuterio.

Laiką trasoje išnaudokite maksimaliai.

„TRUE TRACK POSITIONING“

Ši revoliucinė technologija, naudodama 10 Hz dažniu gaunamus kelių palydovinės navigacijos sistemų padėties nustatymo duomenis, vaizdo apdorojimo funkcijas ir integruotus akcelerometrus, tiksliai piešia jūsų lenktynių liniją trasoje.

VAIRAVIMO INSTRUKTORIUS TRASOJE

Trasoje „Garmin Catalyst“ greitai tampa jūsų realiojo laiko instruktoriumi ir teikia garsinius patarimus per „Bluetooth®“ ausines2 arba automobilio garso sistemą.

„TRUE OPTIMAL LAP“

Ši revoliucinė technologija, derindama geriausius jūsų laikus kiekviename trasos segmente, parodo optimalų važiavimo laiką pagal linijas, kuriomis važiavote ir kurias galite pakartoti.

REZULTATAI PRIARTĖJANT PRIE POSŪKIO VIDINIO KRAŠTO

Kokia trajektorija turėtumėte įveikti posūkius? Žemėlapyje peržiūrėkite, kokią įtaką jūsų sprendimai dėl ankstesnio ar vėlesnio priartėjimo prie posūkio vidinio krašto turėjo bendrajam jūsų greičiui trasoje.

RATO DUOMENYS REALIUOJU LAIKU

Trasoje „Garmin Catalyst“ stebi geriausią jūsų rato laiką, adaptyvų skirtumo laiką, ratų skaičių ir visą sesijos trukmę.

MONTAVIMAS KABINOJE

Įtvirtinkite „Garmin Catalyst“ kabinoje naudodami pridedamą ypač patikimą vakuuminį siurbtuką arba prisukamą laikiklį.

Matykite, kaip jums sekėsi – ir kur galėjote geriau.

MATYKITE TOBULINTINAS VIETAS

Sesijai pasibaigus, iš karto peržiūrėkite efektyvumo duomenis įrenginyje ir sužinokite, kuriose trasos dalyse galite labiausiai tobulėti.

AUTOMATINIS INTERPRETAVIMAS

„Garmin Catalyst“ puikiai gliaudo skaičius. Todėl nereikia siųstis duomenų į kompiuterį ir sudarinėti keblių grafikų su vingiuotomis linijomis, o tada ištisas valandas analizuoti duomenis.

ADAPTYVUSIS INSTRUKTAŽAS

Lengvai palyginkite efektyvumo duomenis iš kitų sesijų ir iš karto gaukite adaptyvius pasiūlymus, nurodančius sritis, kuriose galėtumėte tobulėti.

TRASŲ DUOMENŲ BAZĖ

Į „Garmin Catalyst“ yra įkelta trasų iš viso pasaulio duomenų bazė. Be to, „Garmin Catalyst“ suteikia naudotojams galimybę įtraukti į šią duomenų bazę daugiau trasų.

NUOTOLINĖ KAMERA

Pridedama nuotolinė kamera įrašo aiškų ir ryškų HD vaizdo įrašą, kurį galima peržiūrėti įrenginyje su sinchronizuoto laiko perdangomis, kuriose rodomas greitis, rato duomenys ir kita informacija.

DUOMENYS PAGAL POREIKĮ

Peržiūrėkite detalius efektyvumo duomenis 7 colių „Garmin Catalyst“ ekrane arba atidarykite jų suvestinę mobiliajame įrenginyje ar kompiuteryje naudodamiesi programa „Garmin Connect™“.

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 19,9 x 12,2 x 2,4 cm
RODYMO DYDIS 15,2 x 8,9 cm; 6,95 col. (17,7 cm)
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 1024 x 600 pikselių
EKRANO TIPAS 6,95 col. ypač plataus vaizdo IPS, spalvinis TFT, su integruotuoju talpiniu jutikliniu skydeliu
SVORIS 437 g
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 2 val.
MAGNETINIS LAIKIKLIS Taip 
1 COLIO RUTULINIS ADAPTERIS SU AMPS PLOKŠTELE Taip  

Žemėlapiai ir atmintis

DUOMENŲ KORTELĖS Taip (1 SD kortelės lizdas (po apatiniu dangteliu): į komplektą įeina 32 GB „microSD“ 10 klasės kortelė; SD kortelių lizdai (įrenginio šone): kortelės į komplektą neįeina, galima naudoti iki 256 GB „microSD“ korteles)
VIDINĖ SAUGYKLA 16 GB

Jutikliai

GPS Taip  
GLONASS Taip  
PADĖTIES NUSTATYMAS PAGAL 10 HZ GNSS SISTEMAS Taip  

Garmin Connect™

SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT™“ (INTERNETINE BENDRUOMENE, KURIOJE GALITE ANALIZUOTI, KATEGORIZUOTI IR BENDRINTI DUOMENIS) Taip (pasiekite duomenų suvestines iš suderinamo telefono ar kompiuterio)

Kameros funkcijos

SKIRIAMOJI KAMEROS GEBA 1080p (Nuotolinė kamera)
MATYMO LAUKAS 140 laipsnių
KADRŲ DAŽNIS Iki 30 kadrų per sekundę

Išplėstinės funkcijos

„WI-FI®“ ŽEMĖLAPIO IR PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI Taip (programinės įrangos ir takelių duomenų bazės atnaujinimai)

Prijungimas prie ryšio

VEIKIA SU TRANSPORTO PRIEMONĖS GARSO ĮRANGA Taip  

Motosporto ypatybės

„TRUE TRACK POSITIONING™“ (LENKTYNIŲ LINIJA) Taip  
REALIUOJU LAIKU TEIKIAMI GARSINIAI PATARIMAI / GARSINIS VADOVAVIMAS Taip  
„TRUE OPTIMAL LAP™“ SU VAIZDO ĮRAŠU Taip  
INTEGRUOTI AKSELEROMETRAI Taip  
BLUETOOTH® RYŠYS Taip (veikia su „Bluetooth®“ palaikančiu šalmu / ausinėmis (parduodamos atskirai))
AUSINIŲ LIZDAS / GARSO IŠVESTIS Taip  
MAGNETINIS LAIKIKLIS SU MAITINIMU Taip  
PRISUKAMAS LAIKIKLIS Taip  
RODO GERIAUSIĄ RATO LAIKĄ, LAIKO POKYTĮ, RATŲ SKAIČIŲ IR VISĄ EPIZODO LAIKĄ Taip  
IŠ ANKSTO ĮKELTA VISUOTINĖ TRASŲ BAZĖ Taip  
EPIZODŲ PALYGINIMAI Taip  
VAŽIAVIMO REZULTATAI Taip  
AUTOMATIŠKAI NUSTATO VIETAS, KURIOSE LABIAUSIAI PAILGĖJO LAIKAS Taip  
PALAIKO KELIS NAUDOTOJUS Taip  
PALAIKO KELIS AUTOMOBILIUS Taip  
IŠSAUGO VISĄ TRASOS REZULTATŲ INFORMACIJĄ Taip  
ESAMI ORAI IR 5 DIENŲ PROGNOZĖ PER „WI-FI“ Taip  
SEGMENTO ANALIZĖ (LENKTYNIŲ LINIJA, GREITIS IR GREITĖJIMAS / LĖTĖJIMAS) Taip  
 
1 ĮSPĖJIMAS: šis įrenginys skirtas tik pramoginiam naudojimui žiedinėse trasose. Niekada nenaudokite šio įrenginio viešuosiuose keliuose. Jei nepaisysite šio įspėjimo, galite padaryti avariją, per kurią gali būti sugadintas turtas, gali būti sunkiai sužaloti ar žūti žmonės. Šį įrenginį privalote naudoti saugiai ir apdairiai.
2 Reikia šalmo arba ausinių (parduodamų atskirai) su „Bluetooth“.
„Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, o „Garmin“ juos naudoja pagal licenciją.
010-12530-25
Garmin Universalus vakuuminis laikiklis Naudokite šį atnaujintą nešiojamą mažą vakuuminį laikiklį su savo suderinamu „Garmin Dash Cam ™ “. Pasirinkite geriausią vietą ant priekinio stiklo ir pritvirtinkite pridėtomis tvirtinimo priemonėmis. Kai naudojate su  nuotoline kamera ( 010-13081-03...
25.00
Sandėlyje
+
010-12530-18
Garmin Poliarizuotas objektyvo dangtelis Pritvirtinkite šį poliarizuotą objektyvo dangtelį prie suderinamo „Dash Cam“, kad padidintumėte vaizdo aiškumą ir sumažintumėte atspindžius.  Šis objektyvo CPL filtras sumažina atspindžius nuo stiklo, spalvos tampa sodresnės, todėl nufilmuotas vaizdas...
27.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų