Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Camper 770 LMT-D

Pažangus navigacinis įrenginys iškylautojams

  • Su kemperiais ar nameliais ant ratų keliaukite saugiau jiems būdingais maršrutais1, gaudami naudingus kelio įspėjimus
  • Nemokama skaitmeninė eismo spūsčių ir tiesioginių paslaugų informacija – funkcija LiveTrack ir svarbiausia orų informacija su mobiliąja programa Smartphone Link 
  • Bluetooth® laisvų rankų įranga3, išmanieji pranešimaiir navigacijos valdymas balsu
  • Filtruojamas kempingų vietų sąrašas iš portalų ACSI™, NKC™ ir MotorHomeFacts™
  • Wi-Fi® ryšys žemėlapiams ir programinei įrangai lengvai atnaujinti (kompiuterio nereikia)

 At a Glance

Camper 770 LMT-D – tai mūsų pažangiausias navigacinis įrenginys entuziastingiems keliauninkams. Keliaujant jis leis mėgautis vairavimu ir pasiūlys visas naudingas navigavimo funkcijas. Camper 770 LMT-D navigacinis GPS įrenginys turi didelį, lengvai įskaitomą 6,95 colio iki pat korpuso kraštų siekiantį ekraną, jis puikiai tilps kemperyje ar lengvajame automobilyje. Važiuojant jis teiks naudingus kelio įspėjimus ir kemperiams būdingus maršrutus1, kurie yra sukuriami pagal kemperio ar namelio ant ratų matmenis ir svorį. Šis įrenginys taip pat turi kempingo vietų sąrašą iš pirmaujančių kempingų portalų ACSI™, NKC™ ir MHF™. Filtruokite stovyklavietes ar poilsio vietas pagal pageidaujamas savybes, pavyzdžiui, elektros lizdai, dušai ar interneto ryšys. Su funkcija Easy Route Shaping galėsite lengvai redaguoti maršrutus, matyti aukščio pokyčius ir atrasti milijonus naujų ir populiarių lankytinų vietų su TripAdvisor® ir Foursquare®.

 

 

Kemperiams būdingi maršrutai

Įveskite kemperio ar namelio ant ratų duomenis ir Camper 770LMT-D apskaičiuos bei išrinks patį efektyviausią maršrutą pagal pasirinktą transporto priemonės tipą. Jūsų maršrutas bus apskaičiuojamas pagal transporto priemonės aukščio, svorio, ilgio ir pločio matmenis.

 

Tiesioginės paslaugos kelionėms

Tiesioginei paslaugų informacijai, pavyzdžiui, orų prognozėms ar realiojo laiko parkavimo informacijai gauti artėjant link viešų parkavimo vietų atsisiųskite mobiliąją programą Smartphone Link2, kuri susies Camper 770LMT-D navigacinį įrenginį su palaikomu išmaniuoju telefonu. Su šia programa taip pat galėsite naudoti funkciją LiveTrack2, tad artimieji ir draugai matys jūsų buvimo vietą.

 

Nemokama skaitmeninė eismo spūsčių informacija

Camper 770LMT-D dėl maitinimo laide integruoto spūsčių informacijos imtuvo teikia nemokamą skaitmeninę eismo spūsčių informaciją3, kuri nėra apribota tik pagrindinių miestų kelių – matysite pažangią eismo informaciją nuo miesto pakraščių iki kaimo vietovių. Be to, skaitmeninės eismo informacijos duomenys atnaujinami kiekvieną minutę, tai užtikrins pačią naujausią informaciją. Šis sprendimas parodys tikslų eismo spūsčių mastą 10 metrų eismo tikslumu, tad galėsite tiksliai ir užtikrintai pasirinkti alternatyvius maršrutus, išvengti artėjančių eismo spūsčių ir pasiekti savo kelionės tikslą greičiau ir maloniau. O galiausiai – ši paslauga sukurta visam įrenginio veikimo laikotarpiui. Nebereikės turėti susieto išmaniojo telefono, nes šis eismo spūsčių informacijos sprendimas paruoštas veikti įjungus pirmą kartą. Prijunkite savo navigacinį įrenginį prie maitinimo laido ir mėgaukitės kelionėmis!

 

Neatitraukite rankų nuo vairo

Susieję išmanųjį telefoną su Camper 770LMT-D navigaciniu įrenginiu Bluetooth ryšiu, galėsite išlaikyti ryšį, neatraukdami rankų nuo vairo3. Skambinkite laisvų rankų įranga ir matykite įvairius išmaniuosius pranešimus savo navigacinio įrenginio ekrane4. Tai reiškia, kad galėsite matyti ir atsiliepti į įeinančius skambučius, perskaityti trumpąsias žinutes ir matyti kalendoriaus priminimus neprisiliesdami prie savo išmaniojo telefono. Šis įrenginys taip pat gali būti valdomas balsu.

 

 

Naudingi įspėjimai kelionėje

Camper 770 LMT-D navigacinis įrenginys turi iš anksto įkeltus detalius Europos žemėlapius, kurie nurodo tokią kemperiams svarbią informaciją kaip tiltų aukštis, svorio apribojimai ir kitą svarbią kelių ir greitkelių informaciją. Vairuodami galėsite girdėti ir matyti įspėjimus apie artėjančias nuokalnes ar įkalnes. Šis navigacinis įrenginys taip pat turi naudingą funkciją, kuri prie žemėlapio vaizdo pateikia papildomą aukščio pokyčių informaciją. Galite netgi praplėsti aukščio informacijos vaizdą ir detaliau pažiūrėti esamų ar artėjančių įkalnių aukščio pokyčius.

 

 

Įspėjimai vairuotojams: apie savo aplinką žinokite daugiau

Kad saugiau vairuotumėte ir geriau stebėtumėte aplinką, Camper 770 LMT-D įrenginiai vairuotojams teikia informacijos apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Navigacinis įrenginys taip pat įspės, jei važiuosite prieš eismą ir artėsite prie mokyklų bei jų zonų, be to, gausite pranešimus apie sankryžų kameras ir fotoradarus4, netgi įspėjimus apie nuovargį – įrenginys pasiūlys galimas poilsio vietas praėjus kelioms valandoms kelyje.

 

Lengvai raskite kempingus ir poilsio taškus

Camper 770LMT-D turi iš anksto įkeltą kempingų vietų sąrašą iš portalų ACSI™, NKC™ ir MotorHomeFacts™. Filtruokite stovyklavietes ar poilsio vietas pagal pageidaujamas savybes, pavyzdžiui, elektros lizdai, dušai ar nemokamas interneto ryšys.

 

Kelionės geresnės su TripAdvisor ir Foursquare

Puiku, kai nepažįstant vietovės kažkas nukreipia reikiama kryptimi, būtent dėl to pristatome TripAdvisor informaciją Garmin įrenginyje Camper 770 LMT-D. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus, pavyzdžiui, viešbučių, restoranų ar kitų lankytinų objektų. Iš didžiausio pasaulio kelionių portalo – į jūsų kemperį. Taip pat jau keliaudami atraskite naujų lankytinų vietų su įdiegta kelionės planavimo priemone. Be to, su iš anksto įkeltais Foursquare duomenimis galėsite savo maršrute atrasti milijonus populiarių lankytinų vietų.

 

 

Lengvai redaguokite maršrutus

Jeigu pageidaujate važiuoti tam tikromis gatvėmis ar miestais, su funkcija Easy Route Shaping galėsite lengvai paredaguoti savo kelionės maršrutą. Tiesiog pridėkite tašką prie žemėlapio ir pamatysite pranešimą, kuris parodys, kiek papildomo laiko reikia.

 

Daugiau informacijos vienu žvilgsniu

Camper 770 LMT-D įrenginys kelionės žemėlapį ekrane rodo visą laiką ir papildoma informacija yra parodoma žemėlapio neišjungiant, tad kartu matysite greičio ribojimus, važiavimo greitį ir numatomą kelionės atvykimo laiką. Funkcija Up Ahead reguliariai praneša apie netoliese teikiamas paslaugas, restoranus, parduotuves, ligonines ar degalines – informacija nuolat atsinaujina tiesiog kelionės žemėlapio vaizde.

 

Naudingos nuorodos su Garmin Real Directions™

Įspėjimai apie posūkius – su Garmin Real Directions. Lengvai suprantami įspėjimai apie artėjančius posūkius naudoja tokius atpažįstamus orientyrus kaip pastatai ir šviesoforai ir įvardija gatvių pavadinimus, o nurodymus pasako lyg geriausias draugas. Nebereikės dairytis gatvių pavadinimų, užteks klausyti Garmin Real Directions: „Pasukite į kairę už degalinės“ arba „Pasukite į dešinę už raudono pastato“. Vairuoti niekada nebuvo paprasčiau!

 

Sudėtingus eismo mazgus įveikite paprastai

Camper 770 LMT-D turi funkciją Active Lane Guidance (ALG). ALG naudoja balsinius pranešimus ir ryškiaspalves rodykles, kurios nurodo eismo juostą, tinkamiausią jūsų pasirinktam maršrutui. Fotografinis eismo mazgo vaizdas išvažiavimus rodo taip, kaip jie atrodo iš tiesų: visomis spalvomis ir itin detaliai. Taip pat pateikiamas detalus mazgo Bird‘s Eye vaizdas iš viršaus.

 

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin lengva Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jei toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

 

 

Atbulinės eigos vaizdo kamera

Camper 770 LMT-D navigacinis įrenginys ir BC 30 atbulinės eigos vaizdo kamera yra įsigyjami atskirai arba gali būti įsigyti komplektu (montuoti rekomenduojama profesionalams). Naudodami šią kamerą ir važiuodami atbulomis Camper 770 LMT-D ekrane lengvai matysite už kemperio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis.

 

Daugiau navigacijos su išmaniuoju Garmin laikrodžiu

Camper 770 navigacinis įrenginys veikia su Connect IQ™ Garmin laikrodžiais, pavyzdžiui, fēnix 5 (įsigyjamas atskirai), o naudingus navigacinius įspėjimus matote ant savo riešo. Be to, pastačius kemperį jūsų išmanusis Garmin laikrodis parodys kryptį nuo kemperio iki galutinio tikslo ir atgal lengvai suprantama kompaso tipo rodykle.

 

Pasikliaukite aukštos kokybės žemėlapiais

Žemėlapio duomenų kokybė gali visiškai nulemti tai, ar rasite kelionės tikslą, ar pasiklysite. Su kokybiškais HERE žemėlapiais Garmin įrenginys reikiamą informaciją pateikia tada, kai jos labiausiai reikia. Tad su kemperiu galėsite aplankyti būtent tas vietas, į kurias labiausiai ir norėjote nuvažiuoti.

 

1 Neprieinama visoms sritims. Nors kemperio ar namelio ant ratų savybės įvestos, tai negarantuoja, kad jos bus pritaikomos visiems maršrutams. Visada stebėkite kelio ženklus ir eismo sąlygas

2 Kad gautumėte tiesioginę informaciją, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

3 Reikalingas išmanusis telefonas (įsigyjamas atskirai) su Bluetooth ryšiu

4 Kad gautumėte išmaniuosius pranešimus navigacinio įrenginio ekrane, privalote atsisiųsti nemokamą mobiliąją programą Smartphone Link. Gali būti naudojami mobiliojo interneto duomenys

5 Įspėjimai apie sankryžų kameras ir fotoradarus kai kuriose šalyse turi būti išjungti

6 Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami ilgiau vairuojant be sustojimų

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (ilgis x plotis x storis): 17,3 x 9,9 x 1,9 cm
Ekrano dydis (ilgis x plotis): 15,2 x 8,9 cm; 17,7 cm įstrižainė (6,95 in)
Ekrano raiška: 1024 x 600
Ekrano tipas: Jutiklinis, Multi-touch, spalvotas WVGA TFT ekranas su balta fonine šviesa
Svoris: 243 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 1 val.
Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)
Neperšlampamas: Ne

Kortelės lizdas ir atmintis

Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip (žemėlapių apribojimai keliaujant kemperiu)
Žemėlapių padengimas: Europa
Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
nüMaps garantija: Taip
3D reljefo vaizdas: Ne
3D pastatų ir objektų vaizdas: Ne
Vidinė atmintis: Taip
Atminties kortelės lizdas: microSD (atminties kortelė į komplektą neįeina)
Išsaugomų vietovių skaičius: 1000

Funkcijos

Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
Valdymas balsu (prietaiso valdymas balso komandomis): Taip
Foursquare lankytinos vietos (POI): Taip
TripAdvisor lankytinos vietos (POI): Taip
Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Taip (HD traffic)
Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
Eismo spūsčių informacijos tipas: Garmin skaitmeninė eismo informacija DAB ryšiu
Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip (tinkamos juostos parinkimas su garsinėmis nuorodomis)
Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip (PhotoReal ir Bird‘s Eye vaizdas)
Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
Bluetooth®: Taip
Wi-Fi®: Taip
Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose): Taip
Kur aš esu? (Surask artimiausią ligoninę, policijos nuovadą, degalinę ar kt.): Taip
Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ): Taip
Galimybė pridėti papildomų lankytinų objektų (Custom POIs): Taip
Garmin Garage™ (keičiama transporto priemonė-rodyklėlė): Taip
Garmin Garage™ įgarsinimas (įvairiais balsais): Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: Išmanieji pranešimai, tiesioginės paslaugos, kelionių planavimas, ACSI, NKC ir MHF portalų informacija apie kempingų vietas
Galimybė prijungti papildomas kameras: Taip
NAVIGACIJOS FIZINĖS CHARAKTERISTIKOS
Prietaiso matmenys, PlotisxAukštisxStoris
17.3 x 9.9 x 1.9 cm
Ekrano dydis
7" coliai
Ekrano raiška, PlotisxAukštis
1024 x 600 pikseliai
Ekrano tipas
Jutiklinis, Multi-touch, spalvotas WVGA TFT ekranas su balta fonine šviesa
Svoris
243 g
Baterija
Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos darbo laikas
Iki 1 val.
Didelio jautrumo imtuvas
Yra
NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIAI IR ATMINTIS
Žemėlapis
Yra
Nemokamų žemėlapių atnaujinimai
Yra
Vidinė atmintis
Yra
Atminties kortelių palaikymas
Yra
NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
Sunkiasvorės mašinos režimas
Nėra
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios