Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Echolotas Lowrance Elite-9 FS su sonaras Active 3-IN-1+ Active Target sonaras

Parašyti atsiliepimą
000-15693-001-ActiveTarget
2,855.00
užsakoma
+

„Lowrance Active Target ™ Live“ yra tiksliausias sonaras, turintis išsamiausią realaus laiko vaizdą. Sonaras „Active Target ™ Live“ realiu laiku sukuria jūsų masalo, šalia esančių žuvų ir jų reakcijų vaizdus. Jūs netgi galite atskirti jų rūšis. „Lowrance Active Target ™ Live“ sonaras leidžia lengviau, nei, bet kada stebėti povandenines struktūras ir dugno kontūrus, taip pat žuvų slėpimosi vietas ir elgesį. Naudodami „Active Target ™ Live“ sonarą galite tiksliau interpretuoti ir stebėti žuvų elgesį, nešvaistydami laiko spėlionėms.

Pasuktas į priekį, „Active Target ™ Live“ sonaras sukuria itin tikslius didelės raiškos vaizdus apie nuskaitytą plotą, povandenines struktūras ir žuvis bei jų elgesį. Nutaikius į priekį, sonaro spindulio kampas, taip pat apima kampinį vaizdą už sonaro, taip užtikrinant puikų vaizdą įvairioms tikslioms žvejybos formoms.

Į apačią nukreiptas „Active Target ™ Live“ sonaras leidžia tiksliai matyti po valtimi plaukiančias žuvis ir jų reakcijas, taip suteikiant puikų vaizdą vertikaliam žvejojimui.

„Scout ™“ vaizdas suteikia plačiausią kampą ir leidžia greitai pamatyti, kas vyksta aplink jūsų valtį. Platus 135 ° „Scout ™“ vaizdas yra neprilygstamas, nes jis leidžia stebėti, pavyzdžiui, ešerių judėjimą, užtikrinant, kad masalą visada metate į tinkamą vietą.
„ActiveTarget“ yra suderinamas su „Lowrance HDS LIVE“, „HDS Carbon“ ir „Elite FS“ echolotais / grafikais.

 

DĖMESIO AKCIJA:

Įsigyjant Lowrance Elite-9 FS echolotą su sonaru Active 3-IN-1 gausite Lowrance dovanų rinkinį, kurio vertė 100 eurų.
Rinkinį sudaro:

  • Lowrance firminis vandeniui atsparus krepšys
  • Lowrance kepuraitė
  • Žvejybos rankšluostis
  • Ekologinis butelis
  • Plaukiojantis raktų pakabukas
  • Lipdukas
  • Kaklo šalikas

Echolotas Lowrance Elite FS 9 su sonaru Active 3-IN-1 

Lowrance Elite FS 9 echolotas su 9" dydžio ekranu

Lowrance Elite FS (Elite Fishing System) sujungia Lowrance laiko patikrintų ir naujausių žuvų paieškos įrankių galią su patogesniu bei paprastesniu echoloto valdymu. Nuo galimybės jungtis ActiveTarger live sonarą ir ypač aukštos kokybės Active Imaging 3in1 sonaro CHIRP, šoninio bei dugno skenavimo iki plataus įvairių funkcijų nustatymų. Lowrance Elite FS užtikrina visas galimybes mėgautis žvejyba ir pagauti daugiau žuvies. 

Laiko patikrinti Lowrance sonarai

Objektų bei įvairių struktūrų matymas yra žymiai lengvesni bei paprastesnis su ištobutinta Active Imaging 3in1 technologija, CHIRP, šoniniu skenavimu bei dugno skenavimu. 

FishReveal funkcija

Palengvina žuvų matymą po vandeniu su DownScan Imaging, sujungdama CHIRP sonaro žuvų aptikimą su dugno detalių ryškumu, struktūrų bei žuvų vaizdu. FishReveal padalina CHIRP sonaro ir DownScan Imaging atvaizdavimą į du echoloto ekrano vaizdus.

Matyti žuvų judėjimą realiu laiku su ActiveTarger Live sonaru

Žvejyba bus kitame lygyje kai žuvys bus matomos kur jos yra ir ką daro realiu laiku su ActiveTarget live sonaru. Megavimasis žvejyba yra tada kai žuvų judėjimas yra matomas aukštos kokybės sonaro pagalba.

Aukštos raiškos liečiamas ekranas

Geriausių parametrų ekranas Elite serijoje su liečiamu, tvirto stiklo, neatspindinčiu ekranu kuris yra puikiai matomas visomis apšvietimo sąlygomis. Taip pat yra ypač patogūs mygtukai greitoms bei svarbiausioms funkcijoms atlikti.


Specifikacija:

Galimybė jungtis ActiveTarger Live sonarą

Esamas Active Imaging 3in1

FishReveal

C-MAP Genesis Live

Aukštos kokybės liečiamas ekranas

Integruotas bevielis ryšys, galimybė NMEA200 ir Ethernet

Galimybė jungtis prie Power Pole inkaro ir Ghost GPS inkaro, ar MotorGuide Xi3, Xi5

 

Ekrano dydis 9"

Ekranas liečiamas

Raiška 800 x 480

Svoris 1,0 kg

Medijos įrašymas MicroSD kortelės iki 32gb

Maitinimo įtampa 12 V DC (10.8-17 V DC min-max)

Laikymo temperatūra  -20°C iki 60°C

Temperatūra veikiant prietaisui -15°C iki 55°C

Echoloto fiksavimo kampai 50° į viršų, 60° į apačią, 70° į dešinę/kairę

Montavimo tipas Galimas prie laikiklių ar įmontavimas į prietaisų skydelį

Sonaras  CHIRP/ Active Imaging / DownScan / SideScan

Garantija 24 mėn

Kalbos Lietuvių, Rusų, Anglų

 Elite FS serija
Elite-9 FS su sonaru

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios