Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Cowon AW2 vaizdo registratorius

 

g

Pavadinimas Kategorija Specifikacija
KameraKanalai2 kanalаi
Sensorius1/2,7" plačiakampis FULL HD CMOS sensorius
Rezoliucija / Kadrai1920x1080 / 30 Fps
LęšisAperture (Fixed iRIS) : F2.0
Procesorius Texas Instument "TMS320DM368"
Video kodavimas H264 / Mpeg-4 AVC
Matymo kampas 140 laipsnių
Atmintis iki 32 Gb SD kortelės palaikymas, 2 x16 GB komplekte
Įrašų tipai Normal (NOR), Event (EVT), Motion (MOT)
IšėjimaiVideo išėjimasCVBS
Programinė įranga Smart Manager (palaiko iOS ir Android)
Išmatavimai 38x102mm
GPS SiRF start IV
Svoris 76g
Darbinė temperatūra -20C ~ +60C
Maitinimo įtampa DC 12V iki 24V

Ne paslaptis jog vaizdo registratorių tėvynė ir viena didžiausia jų rinkų yra Pietų Korėja. Ši šalis lyderiauja kurdama ir pateikdama naujus prietaisus savo ir užsienio šalių rinkoms. Praeitą savaitę Korėjos vartotojų agentūra (Korean Consumer Agency - KCA) paskelbė, kad patikrino ir ištyrė daugiau nei 30 skirtingų gamintojų rinkoje parduodamų prietaisų. Rezultatai stulbinantys - beveik 70% rinkoje parduodamų prietaisų neatitiko vietinių reikalavimų ir/arba savo paties deklaruojamų techninių specifikacijų, pvz. neatitiko deklaruojama ir/ar reali įrašomo vaizdo rezoliucija, kadrų skaičius per sekundę, filmavimo kokybė skirtingais temperatūriniais režimais, atsparumas vibracijai ir t.t.

Tik 5 gamintojai gavo įvertinimą - "Puikiai" - tai Cowon Systems, Itronics, Pittasoft, Thinkware ir TG Sambo Computer. Nepriekaištingą įvertinimą gavo 6 prietaisai, 2 iš jų - Cowon gamintojo! Tokį įvertinimą šie gamintojai gavo dėl savo gaminamų prietaisų atitikimo visiems reikalavimams bei jų labai geros vaizdo įrašų kokybės, greitos adaptacijos į besikeičiantį apšvietimo intencyvumą ir аiškų valstybinių numerių atpažinimą.

Vaizdo įrašų kokybė

Kadangi pastoviai susilaukiame klausimų kokia iš tiesų yra vaizdo registratorių įrašų kokybė, nes youtube vistiek kažkiek savaip apdoroja vaizdą ir jį šiektiėk pakeičia, nutarėme pagelbėti jums norint peržvelgti orginalius įrašus. Visi, kas turi Google paskyrą (o kas jos šiais laikais neturi? :)) gali atsisiųsti orginalius, neredaguotus vaizdus iš šio Google drive. Čia rasite BlackVue, Cowon, Itronics ir kitus vaizdo įrašus.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios