HERE 2019.Q2

2019-08-29
by Administratorius Administratorius

Latest HERE (Navteq) maps released, version 2019.Q2. Suitable for all IGO versions.

2019 vasaros žemėlapiai

2019-06-15
by Administratorius Administratorius

TomTom ir Garmin navigacinių sistemų savininkai, jau galite atsinaujinti savo GPS (per TomTom MyDrive Connect arba Garmin Express) į naujausius žemėlapius! 

TomTom naujausia žemėlapių versija yra 1030, o Garmin - 2020.10. 

Kaip atsinaujiniti patiems galite rasti mūsų blog'e, o jei nepavyksta, visada galite kreiptis į mus!

Smagių vasaros nuotykių keliaujant!

 

Garmin DRIVE 2019 serija

2019-02-21
by Administratorius Administratorius

Nauji metai, nauji Garmin DRIVE navigatoriai. Siūlome pažvelgti į šių metų naujoves:

GARMIN DRIVE 52

Lengvai naudojama 5" colių palydovinė navigacija su tiesiogine eismo informacija*

 • Lengvai naudojama, 5" colių palydovinė navigacija su nemokamai žemėlapių atnaujinimais
 • Patogus meniu ir ryškūs, gerai matomi žemėlapiai
 • Atnaujinami įspėjimai apie saugumo kameras
 • Teikiamos realaus laiko paslaugos*, tokios kaip tiesioginė eismo informacija ir tiesioginė parkavimosi informacija**
 • Kelionės su TripAdvisor® keliautojų reitingais ir milijonais Foursquare® lankytinų vietų (POI)
 • Garmin Real Directions™ nurodymai ne tik pagal kryptis, bet ir pagal orientyrus, taip pat naudingi įspėjimai vairuotojams skatinantys saugesnį važiavimą
 • 5" colių lietimui jautrus ekranas
 • Visos Europos kelių žemėlapis su nemokamais naujinimais visam gyvenimui
 • FM eismo informacija (tik Drive 52 MT modeliuose).
 • Realaus laiko paslaugos (Live Traffic tiesioginė eismo informacija, Live Parking informacija) kartu su suderinamu išmaniuoju telefonu.
 • GPS ir Galileo palaikymas geresniam palydovinio ryšio priėmimui
 • Perspėjimai vairuotojui apie greičio apribojimus, mokyklų zonas, pervažas ir t.t.
 • TripAdvisor ir Foursquare lankytinų vietų duomenų bazės
 • Up Ahead funkcija, rodanti užeigas, degalines, parduotuves neišjungiant žemėlapio

Apibendrinus, tai tiesiogiai atnaujintas DRIVE 51 serijos navigatorius, su papildomomis funkcijos, atnaujintu paieškos meniu ir Galileo (Europos GPS sistema) palaikymu. Toks pats funkcionalumas naudojantis Smartphone Link aplikacija, bet kaip ir kasmet, atnaujinti modeliai veikia žymiai greičiau nei prieš tai buvę modeliai, o DRIVE 51 serija buvo tikrai šaunūs navigatoriai.

 

 

Garmin City Navigator® Europe v.2019.10

2018-06-10
by Administratorius Administratorius

Išleista naujausia Garmin Europos versija Garmin City Navigator® Europe v.2019.10

TomTom kelionės - atraskite gražiausius kelius Europoje ir pasaulyje

2018-05-08
by Administratorius Administratorius

TomTom navigacinių sistemų gamintoja pristatė naujovę skirtą naujos kartos TomTom įrenginiams, bei kai kuriems kitų gamintojų modeliams*. Prisijungę savo GPS aparatą prie kompiuterio TomTom mydrive connect programos pagalba galėsi įsikelti jau sukurtas keliones automobiliu per įspūdingiausius, vaizdingiausius Europos ir pasaulio kelius keliais pelės mygtuko paspaudimais. 

Kaip tai vyksta:

Pirmiausia nueinate į https://www.tomtom.com/en_gb/routes/, puslapyje pasirenkate Find My Route ir renkatės Jums norimą šalį ir patinkantį maršrutą. Pasirinkę norimą maršrutą, pasirenkate Drive this route ir prisijungę per savo TomTom paskyrą ir prijungę Mydrive connect aplikaciją spaudžiate Save to my routes. Ir viskas, kelias jau įkeltas į jūsų TomTom modelį, belieka tik jį pasirinkti aparate ir važiuoti. Gerų įspūdžių! 

 

*Turėkite omeny, kad keliai keičiasi, remontuojami ir kelionė gali skirtis, važiuokite stebėdami kelio ženklus ir stebėkite kelią. Tai ypač galioja kitų gamintojų GPS įrenginiams.

Becker navigatorių gamintoja nustoja veikusi

2018-02-28
by Administratorius Administratorius

Kaip žinia, United Navigation GmbH, Becker ir Falk navigatorių gamintoja nustojo veikti ir pradėjo banktoro procedūrą. Tai reiškia, kad artimiausiu metu negalėsite įsigyti naujų Becker ir Falk modelių ir neaišku ar išvis bus atgavinti šie vardai. Tuo pačiu nustos galioti ir Jūsų jau turimos Becker Lifetime Map ir Traffic paslaugos, per Content Manager, programą, skirtą atnaujinti Becker ir Falk įrenginius, galėsite gauti būtiniausius atnaujinimus nemokamai. Norėdami atnaujinti žemėlapius turėsite mokėti nustatytas kainas. 

Jeigu neseniai įsigijote Becker ar Falk ir aktyvavote žemėlapių atnaujinimo funkciją, arba jau naudojate Becker ar Falk su žemėlapių atnaujinimo funkcija, iki 2018 m. kovo mėn. 29 d. dar galėsite atnaujinit žemėlapius nemokamai, po tos dienos, atnaujinimas bus tik mokamas.

Nepražiopsokite paskutinės progos ir atsinaujinkite savo modelius!

TomTom nutraukia senų modelių žemėlapių palaikymą

2018-01-30
by Administratorius Administratorius

TomTom - viena populiariausių navigacinių sistemų kūrėja pranešė, kad nutraukia žemėlapių atnaujinimus seniems modeliams. Trumpam atsiprašyme jie akcentuoja, kad seni modeliai tiesiog nebeturi galimybės palaikyti naujausius žemėlapius, dėl techninių galimybių, dėl vietos stokos. Kaip pavyzdį mini tai, kad 2010 m. Europos žemėlapiai užimdavo 1,6 GB, o dabar - 6,5 GB. 

Ką tai reiškia TomTom GPS'ų savininikams:

 • nebegalėsite įsigyti oficialių žemėlapių seniems navigatoriams;
 • galiojančios žemėlapių atnaujinimo prenumeratos galios iki prenumeratos pabaigos;
 • nebegausite naujausių programinės įrangos atnaujinimų;

Sąrašas modelių, kuriems nustos galioti naujai įsigytų žemėlapių palaikymas (ar jūsų modelis patenka tarp šių, galite pažiūrėję savo serijinio numerio pirmas dvi raides):

GO 750 (W7) XL 2nd Edition (RC/RI/RN/RV) XXL 530(RY)/535(RW)/540(RX)/550(GL) SERIES
ONE 4th Edition (PC/PF/PI/PL/PO/PQ) START (XB/XD/XF/XH) EASE (XI/XJ/XK/XL)
PLUS (XN/XM) XL 4th Edition (GJ/GI/GK/GP) GO 1000 (TD/TB)
GO 1005 (SF/SB) VIA 110(AG)/130(AV)/220(AQ) VIA 120 (AN/AU/FM)
XXL CLASSIC SERIES (GQ) GO 700 (M5) GO 630 (JB)  
GO 720 (M6) GO 730 (J4) GO 740 (WR/WL)  
GO 750 (W4) GO I90 (DC) ONE IQ ROUTES (P1/PS/P2/PU)  
ONE 140 (RED) (PM) XL 3rd Edition (R1/RS/R2/R4/RU) GO 820 (FT)  
GO 825 (FY) START 20(AO)/25(BK) START 45(GT)/55(GU)/60(WM)

Garmin City Navigator® Europe v.2018.30

2018-01-15
by Administratorius Administratorius

Garmin LM modelių naudotojai, jei dar neatnaujinote savo modelių, nepamirškite to padaryti, nes buvo išleista naujausia Garmin City Navigator® Europe versija, numeriu 2018.30. Kaip atsinaujinti, jei dar nesate bandę, galite paspaudę ant šios nuorodos: Garmin LM modelių atnaujinimas per Garmin EXPRESS/

Garmin STRIKER Plus serija - viskas viename

2017-11-05
by Administratorius Administratorius

Ko gero niekas geriau nepažįsta vandens telkinių negu patys žvejai, kuriuose jie leidžia laisvalaikį. Tačiau su naujausiais STRIKER Plus echelotais, galėsite patys susikurti detalius žemėlapius ir jais pasidalinti su kitais žūklės mėgėjais. Dėka integruotus “QuickdrawContours” žemėlapių kūrimo programos, kuri atkeliaja iš EchoMAP echolotų serijos, galėsite paprastai ir greitai susikurti individualius, aukštos raiškos žvejybos žemėlapius su 30 cm kontūrais. Vos tik įjungsite “QuickdrawContours” skanavimo režimą, įrenginys pradės automatiškai kurti žemėlapių kontūrus ir visa tai nenaudojant jokių atskirų programų ar failų apdorojimų. Visa informacija yra apdorojama greitai ir tiksliai, o apdorotą informaciją galima matyti realiu laiku arba įrašyti vėlesnei peržiūrai. O, kad pateikta informacija būtų dar tikslesnė, naudodami “Quickdraw Contours” funkciją galėsite aiškiai matyti kuriose vietose nepavyko surinkti gylių informacijos, todėl žinosite kur dar reikia praplaukti, kad surinktumėte visą reikalingą informaciją.

Kaip ir praėjusi STRIKER įrenginių serija, STRIKER Plus echolotai teikia pažangiausias tradicinio CHIRP ir CHIRP ClearVü bei SideVü skanavimo galimybes. Dėka Garmin CHIRP skanavimo galimybių, vaizdą po vandeniu matysite ypač tiksliai. Su Garmin ClearVü skanavimu vaizdą po vandeniu matysite kone fotografine kokybe, o su SideVü skanavimo funkcija matysite tikslų ir detalų vaizdą į abu laivo šonus, su kuriuo galėsite įvertinti dugno struktūrą, panirusius objektus ir žuvis.

STRIKER Plus echelotai yra galimi su 5” arba 7” dydžio ekranais arba su naujais 4.3” ir 9” dydžio ekranais. Visi modeliai turi spalvotą, saulėje įskaitomą ekraną, tvirtą ir atsparų drėgmei, mygtukais valdomą korpusą, kuris yra sukurtas atlaikyti atšiaurias oro sąlygas vandenyse. Visi STRIKER Plus įrenginiai standartiškai turi viską ko Jums gali prireikti - tvirtinimą ant transo, tvirtinimą ant motoro ir visas reikalingas tvirtinimų dalis - todėl mažiau laiko išleisite tvirtinimo darbams ir daugiau laiko žvejybai. Visi modeliai turi patogius ir ergonomiškus tvirtinimus, su kuriais įrenginius galėsite pakreipti į optimalią poziciją. Taip pat galima papildomai įsigyti prigludusio dizaino laikiklį ir skirtingus Garmin sonarus.

7'' ir 9'' colių STRIKER Plus turės integruotą WI-FI siųstuvą, kurio dėka galėsite susiporuoti jį su savo išmaniuoju telefonu per ActiveCaptain programėlę ir naudotis papildomis išmaniosiomis funkcijomis.

STRIKER Plus echelotų kainos prasidės nuo 189 Eur ir kainuos iki 899 Eur.

 

GPS palydovai - kosminiai laikrodininkai

2017-10-27
by Administratorius Administratorius

Ar žinoje, kad GPS sistema padeda mums ne tik kelionėse?

JAV kariuomenės praėjusio amžiaus gale sukurta ir į dangų iškelta sistema pilnu pajėgumu pradėjo veikti 1993 metais. Šiandien ją sudaro 31 palydovas. Kiekviename palydove yra po atominį laikrodį, o tie laikrodžiai tarpusavyje sinchronizuojami remiantis JAV Karinio jūrų laivyno observatorijos didelio tikslumo laikrodžių duomenimis. Telefonai, bankomatai ir kiti įrenginiai laiko signalus gali gauti iš trijų ar keturių palydovu ir pagal šiuos duomenis nustatyti kada tiksliai kiekvienas iš šių signalų buvo išsiųstas bei pagal laiko skirtumų duomenis trianguliacijos būdu nustatyti tikslią įrenginio vietą ant Žemės paviršiaus. Amerikietiškų palydovų sistema yra pagrindinis duomenų apie tikslų laiką ir poziciją šaltinis, tačiau panašias sistemas vysto ir kitos valstybės – Europos Sąjunga turi „Galileo“, Rusija – GLONASS, Kinija – „BeiDou“, o taip pat teikiamos mažesnės apimties regioninės palydovinės navigacijos paslaugos, kurios visos kartu vadinamos GNSS – Globalinės navigacijos palydovinėmis sistemomis.
 

Paremta: https://goo.gl/MKRWJJ

Comments

No posts found

New post