Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Lustų trūkumas paliečia kiekvieną

2021-09-20
nuo lizard.lt Administratorius

Jau daugiau nei metus besitęsiantis lustų, naudojamų daugelyje elektronikos prietaisų, trūkumas palies kiekvieną. Iš pradžių skaudžiausiai smogusi automobilių gamintojams, lustų krizė jau veikia ir kasdien naudojamų buities prietaisų pasiūlą. Tai reiškia, kad greitu metu galime pritrūkti net ir tokių kasdienio vartojimo prekių, kaip skalbimo mašinos, plaukų džiovintuvai ar mikrobangų krosnelės.

Nors šiandien sunku prognozuoti, kiek užtruks subalansuoti lustų pasiūlą ir paklausą, tikėtina, kad krizė gali užsitęsti iki 2022 m. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kiek ir kokių prekių pirks žmonės. Taip pat, ar bus imtasi statyti naujų lustų gamyklų, į kurias visas pasaulis pasiruošęs investuoti milijardus eurų. Vienas tokių pavyzdžių – JAV technologijų milžinė „Intel“ ketinanti išleisti daugiau nei 17 mlrd. eurų dviejų naujų gamyklų statyboms. Lustų gamybos pajėgumus siekia padidinti ir Europos Sąjunga, šiandien pagaminanti mažiau nei 10 proc. visų lustų. Investavus 20–30 mlrd. eurų, iki 2030 m. šį skaičių ketinama išauginti du kartus – iki 20 proc.


Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/perspeja-kad-lustu-krize-atsilieps-kiekvienam-netrukus-gali-pritrukti-net-skalbimo-masinu.d?id=87986119

Garmin Alpha 10 pristatymas

2021-09-17
nuo lizard.lt Administratorius

Garmin Alpha 10 - naujausias, itin kompaktiškas, šunų sekimo prietaisas. 

JUNKITĖS PRIE MEDŽIOKLĖS

Kad medžioklėje turėtumėte daugiau lankstumo, kompaktišką delninį „Alpha® 10“ galite naudoti atskirai, sujungti su savo suderinamu išmaniuoju telefonu arba kitais „Garmin“ šunų stebėjimo įrenginiais.

Šis kompaktiškas GPS įrenginys jūsų neapsunkins. Žinokite savo šunų buvimo vietą, kad ir kur jie nuklystų medžioklės metu. Nuolat esate kelyje? Įtaisykite „Alpha® 10“ automobilyje ar bet kur kitur, kad šis įrenginys visada būtų šalia. Rinkitės, kas patogiau jums. Naudokite „Alpha® 10“ atskirai arba su kitais šunų stebėjimo įrenginiais. Stebėkite savo šuns buvimo vietą iš automobilio ar net įrenginiu ant riešo. Medžiokite ilgiau, nes baterija dabar veikia iki 1 savaitės (40 valandų naudojimo).

Čia yra oficialus, išsamus pilnas video pristatymas tiesiai iš Garmin (anglų kalba).

 

Garmin BirdsEye satelitiniai vaizdai

2021-09-13
nuo lizard.lt Administratorius

Garmin dar labiau palengvino didelės skiriamosios gebos palydovinių vaizdų perkėlimą į rankinius GPS įrenginius, kad gautumėte tikrą jūsų aplinkos vaizdą, užsisakę 1 metų „BirdsEye“ palydovinių vaizdų prenumeratą.
Naudodami „BirdsEye“ palydovinių vaizdų prenumeratą su „BaseCamp ™“ arba tiesiogiai Per Garmin Alpha 200 ar Alpha 200i galite greitai perkelti neribotą kiekį palydovinių vaizdų į savo įrenginį, bet kada juos atnaujinti, ir sklandžiai integruoti tuos vaizdus į savo rankinį GPS, kai tik jų prireiks.
• Vaizdai dažnai atnaujinami siekiant didesnio tikslumo. Be to, atsisiuntimo procesas yra optimizuotas sklandesniems ir greitesniems atnaujinimams.
• Aiškiai ir detaliai tyrinėkite pasaulį naudodami didelės skiriamosios gebos submetrinius spalvotus palydovinius vaizdus.
• Leidžia sluoksniuoti vektorinius žemėlapius (pvz., „TOPO 100K“, „TOPO 24K“ ar „City Navigator®“) su „BirdsEye“ palydoviniais vaizdais, kad būtų galima pamatyti realų kelių, pastatų ir reljefo vaizdą.
• Medžiotojams bus lengviau atlikti priešsezoninį žvalgymą, nustatyti stovų vietą ir rasti žvėrių susibūrimo taškus.
• Padeda žygeiviams ir stovyklautojams rasti takelius žygiams ir takus iki stovyklaviečių.
• Leidžia "lobių medžiotojams" (geocachers) nustatyti vietovės tipą aplink "lobio vietą" ir nustatyti geriausius kelius iki jo.
• Leidžia keliautojams peržiūrėti turistų lankomas vietas ir orientyrus iš oro, kad ekskursijos būtų nepamirštamos nepasiklystant.

Vaizdai kaip įsikelti. 
 
;

Naujausi HUMMINBIRD ICE HELIX serija

2021-09-13
nuo lizard.lt Administratorius
HUMMINBIRD ICE HELIX serija

Naujausi HUMMINBIRD ICE HELIX serija

Naujieji ICE HELIX® komplektai: Humminbird MEGA Live Imaging™ ir Humminbird MEGA 360 Imaging®, ICE HELIX 7 G4, ICE HELIX 5 G3, sudėti į naujus Premium Ice Shuttle dėklus, kurie eina su ličio jonų baterijomis, visais reikalingais adapteriais, kurie skirti prijungti pačius įvairiausius elektros prietaisus, kurie pravers žvejojant ant ledo. 

Naujieji MEGA LIVE IMAGING ant ledo

Humminbird Naujieji MEGA LIVE IMAGING ant ledo

Matykite aiškų vaizdą po valtimi su MEGA LIVE, stebėkite kaip žuvis reaguoja į Jūsų jauką realiu laiku ryškiame, 9 colių aukštos kokybės HD ekrane. Šis komplektas yra pilnai sukomplektuotas, žvejoti be rūpesčių visuose vandenyse.

MEGA 360 IMAGING

Humminbird MEGA 360 IMAGING

Mega 360 imaging suteikia Jums galimybę stebėti vaizdą kas vyksta vandenyje 360 laipsnių kampu. Viską matote ryškiame, 9 colių aukštos kokybės HD ekrane. Galite išžvalgyti didelį plotą pragręžus vos kelias skyles lede.

ICE HELIX 7 G4

Humminbird ICE HELIX 7 G4

Su ICE HELIX 7 G4 ant ledo jauskitės laisvai, su CHIRP sonaru, GPS imtuvu ir dugno braižymo funkcija, įdėtas į nauja Premium ICE Shuttle, su 15Ah ličio baterijomis, aukštos raiškos HD ekranu. Galima žvejoti tiek žiemą, tiek vasarą.

ICE HELIX 5 G3

Humminbird ICE HELIX 5 G3

Naujieji ICE HELIX 5 G3 modeliai suteikia viską, ko ledo žvejai tikisi iš sonaro įrenginio, taip pat papildomą našumą ir funkcijas, rastas tik LCD žuvų ieškiklyje. Galima rasti ICE ir all Season modeliuose.

ICE HELIX konvertavimo ir adapterių rinkiniai

Humminbird ICE HELIX konvertavimo ir adapterių rinkiniai

Jau turite suderinamą Humminbird žuvų ieškiklį ar keitiklį? Peržiūrėkite įvairius naujus konversijų rinkinius ir adapterių rinkinius, kurie padės patenkinti jūsų elektroninius poreikius.

ICE HELIX SHUTTLE

Humminbird ICE HELIX SHUTTLE

Naujasis ICE HELIX SHUTTLE komplektas sukurtas taip, kad galėtumėte savo Humminbird prisitaikyti pagal savo poreikius, su greito prijungimo SAE maitinimo kabeliais, kelis 1/4 "-20 laikikliais, dvigubo strypo laikiklius, didelę rankeną, sonaro laikiklį, kabelio valdymą ir pagrindinį maitinimo jungiklį. Ir jis eina kaip standartas su naujais ICE HELIX 9 komplektais  ir ICE HELIX 7 G4 modeliais.

Lowrance® App

2021-09-10
nuo lizard.lt Administratorius

 Lowrance®, pasaulio lyderė žvejybos elektronikos srityje nuo 1957 m., oficialiai pristatė savo Lowrance® App, su pažangiomis funkcijomis ir sklandžiu sinchronizavimu su Lowrance echolotais.  Lowrance App galima nemokamai atsisiųsti ir nemokamai naudoti dauguma funkcijų, kurios apima nemokamas naujausias ir išsamias jūrines diagramas iš C-MAP®, asmeninių kelio taškų, maršrutų ir takelių kūrimą ir valdymą, taip pat naujausius jūrų orus, svarbias lankytinas vietas ir daug daugiau.

 

Programa leidžia užregistruoti Lowrance įrenginį (-us),padės užtikrinti, kad turite naujausią programinę įrangą, vadovus, informaciją ir patarimus, susijusius su jūsų įrenginiais, taip pat galimybę sinchronizuoti duomenis ir valdyti įrenginį tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio. Jis pasiekiamas tiek "Apple Store", skirtoje "iOS", tiek "Google Play", skirtoje "Android". 

"Galimybė lengvai valdyti, kurti ir planuoti savo kelio taškus, maršrutus ir takelius savo programoje ir tada sklandžiai sinchronizuoti su savo Lowrance iš bet kurios valties vietos tiesiai iš delno leis žvejams praleisti daugiau laiko darant tai, kas patinka: žvejyba", - sakė Lucas Steward, "Lowrance" EVP. " Nesvarbu, ar naudojate nemokamą, ar premium versiją, esame įsitikinę, kad visi žvejai bus patenkinti didelės raiškos detaliomis C-MAP diagramomis."

Premium Lowrance programos versijoje yra pasirinktinis gylio spalvinimas - pagrindinė funkcija žvejams - taip pat didelės raiškos batimetrinės schemos, autonominiai žemėlapiai ir pasaulinės batimetrinės schemos, automatinė identifikavimo sistema (AIS), "Lowrance" sąsaja su nuolatiniu duomenų srautu, 5 dienų oras maršrute ir 5 dienų orų perdanga, GPS navigacijos duomenys ir linijos bei rezultatai.

"Nors premium versijoje yra daugiau pasiūlymų, supaprastintas "freemium" variantas turi labai naudingų ir vertingų technologijų ir funkcijų sąrašą žvejams, tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį nemokamai", - pridūrė "Steward".

Išsamios C-MAP diagramos programoje yra kruopščiai sukurtos, kad išryškintų tai, kas svarbiausia bet kuriuo metu jūsų žvejybos patirties metu, išlaikant tikslumą ir aiškų vaizdą pagrindinėse žvejybos vietose, kad būtų galima užtikrinti geriausią žvejybos patirtį.

 

 

Nemokama

PREMIUM

Viskas kas nemokamoje plius:

Naujausi jūriniai žemėlapiai

 Offline žemėlapiai (Global)

Asmeniniai kelio taškai ir maršrutai 

 AIS 

Rankinis ir auto navigavimas

 5 dienų orai išilgai maršruto

Atstumo matavimo įrankis

 Navigavimas: GPS duomenys, navigacinės linijos, įrašai

Tūkstančiai lankytinų objetų

 Eismas aplink Jus 

Jūrinio oro prognozės

 Nauja: 5 dienų orų prognozė 

Orai išilgai maršruto

 Nauja: Aukštos kokybės batimetrija

24 val. orai

 Nauja: Gylio spalvinimas ženklinimas 

GPX failų importas/eksportas

 

Suasmeninimas: valties ilgis, temos,

 

Įrenginio registracija 

 

Pagalba: video, įrenginio instrukcija 

 

Valties valdymas 

 

Offline sinchronizavimas 

 

Garmin Alpha 100 serija

2021-09-08
nuo lizard.lt Administratorius
Alpha 100
Garmin Alpha 100 su TT15 antkakliu - šunų sekimo GPS ir nuotolinio dresavimo įrenginys
  • Gali sekti iki 20 šunų arba partnerių, esančių iki 14 km („TT 15“) arba 6,5 km („TT 15 mini“) atstumu
  • 18 dresavimo lygių, galimas nuolatinis ir momentinis stimuliavimas
  • Garsiniai ir vibraciniai įspėjimai
  • Iš anksto įkelti Europos topografiniai žemėlapiai
  • Matuoja šunų greitį ir įveiktą atstumą
Garmin Alpha serija
„Alpha 100“ – tai nepaprastai vertingas įrankis, padėsiantis atskleisti visą jūsų medžioklinių šunų potencialą. Pripažinimo sulaukusi „Garmin“ GPS technologija čia puikiai dera su „Tri-Tronics®“ elektroninės šunų dresūros priemonėmis. Ši paprasta naudoti rankinė sistema suteikia galimybę stebėti ir dresuoti šunis lauke, iki 14 km („TT 15“) arba 6,5 km („TT 15 mini“) atstumu. Tikslią šunų buvimo vietą ji praneša kas 2,5 sekundės.
Turėdami kelis „Alpha 100“ rankinius įrenginius bei „TT™ 15“ arba „TT 15 mini“ šunų antkaklius, dideliame ekrane, kuriuo galima naudotis ir mūvint pirštines, tiksliai matysite iki 20 šunų arba medžiotojų padėtis: net tada, kai jų neįmanoma įžiūrėti plika akimi. Kadangi į „Alpha 100“ jau įdiegti Europos topografiniai žemėlapiai, aplinką puikiai išmanysite visada.
 
 
Daugiau apie šiuos įrenginius: Garmin ALPHA 100 serija

Naujausi Garmin Alpha 10

2021-09-07
nuo lizard.lt Administratorius
 
 
video

JUNKITĖS PRIE MEDŽIOKLĖS

Kad medžioklėje turėtumėte daugiau lankstumo, kompaktišką delninį „Alpha® 10“ galite naudoti atskirai, sujungti su savo suderinamu išmaniuoju telefonu arba kitais „Garmin“ šunų stebėjimo įrenginiais.

Šis kompaktiškas GPS įrenginys jūsų neapsunkins. Žinokite savo šunų buvimo vietą, kad ir kur jie nuklystų medžioklės metu. Nuolat esate kelyje? Įtaisykite „Alpha® 10“ automobilyje ar bet kur kitur, kad šis įrenginys visada būtų šalia. Rinkitės, kas patogiau jums. Naudokite „Alpha® 10“ atskirai arba su kitais šunų stebėjimo įrenginiais. Stebėkite savo šuns buvimo vietą iš automobilio ar net įrenginiu ant riešo. Medžiokite ilgiau, nes baterija dabar veikia iki 1 savaitės (40 valandų naudojimo).

Plačiau galite rasti čia: Garmin Alpha 10 serija

Garmin TOPO Antarctica Light

2021-08-20
nuo lizard.lt Administratorius

Pasiruoškite atvėsti ir patirti nuotykius Antarktidoje naudodami šį unikalų žemėlapių gaminį, sudarytą naudojant bendruomenės sukurtą „OpenStreetMap“ (OSM) duomenų bazę.

  • Apima topografines ir hidrografines savybes, įskaitant vietovardžius, žmogaus sukurtas teritorijas, gamtos ypatybes, žemės naudojimo zonas ir pastatus.
  • Rodo svarbias vietas, tokias kaip mokslinės bazės ir kitos gyvenvietės, įskaitant žinomus takus ir takus su kartografiniu vaizdu, skirtu pramoginei veiklai.
  • Rodo aukščio kontūrus, skirtus bendrai orientacijai ir maršruto profilio peržiūrai, naudojant mūsų nemokamą „BaseCamp ™“ programinę įrangą galėsite susikurti maršrutus.

Suderinami įrenginiai:

Visiškas „Montana®“, „Monterra ™“, „Edge® 810/820/830/1000/1030/„ Explore 820/1000 “,„ fenix 5x/5 PLUS “,„ fenix 6“, „Marq“ serijos, GPSMAP® 64/65/66, „Oregon® 6xx/x50/7xx“, „etrex Touch“ serijos įrenginiai ir kt.

 

TOPO Antarctica Light 5

TOPO Antarctica Light 3

Cardo Scala pilna įrenginių linija 2021 metams

2021-08-17
nuo lizard.lt Administratorius

Važiuodami motociklu nebūtinai turite prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Cardo kompanija motociklininkams siūlų plačią gamą komunikacijos įrangos, padėsiančios akimirksniu susisiekti su kitu motociklininku. Cardo gaminiai Bluetooth ryšiu taip pat susiejami su mobiliaisiais telefonais, navigacinėmis sistemomis ar muzikos grotuvais. Cardo – tai geriausias motociklininkų draugas kelyje.

Kaip ir visa kita, Cardo sistemos nuolatos atsinaujina, šiame vaizdo įraše kalbama apie visus Cardo 2021 metų modelius. Apie jų stiprybes, skirtumus ir galimybes galite sužinoti plačiau:    

 

Šioje apžvalgoje pagrinde kalbama apie šiuo modelius:

PACKTALK Black

PACKTALK Bold

PACKTALK Slim

FREECOM 4+

FREECOM 2+

FREECOM 1+ 

 

Visus modelius galite rasti ir mūsų parduotuvėje:

„Fusion® Apollo™“ laivų stiprintuvai

2021-08-03
nuo lizard.lt Administratorius
 

SKIRTUMAS TARP MUZIKOS KLAUSYMOSI IR JOS PAJAUTIMO

Šie efektyvūs, lengvai sumontuojami stiprintuvai veikia su jūsų suderinama „Fusion“ garso sistema1. Galite rinktis iš kelių variantų – vieno bloko, kelių kanalų ir zoninių stiprintuvų.


Klausykitės muzikos ilgiau, išeikvodami mažiau akumuliatoriaus.


Nebereikia reguliuoti garso nuostatų rankiniu būdu. Tai už jus atlieka funkcija „Easy Tune“2.


Žvilgtelėję į LED indikatorius galite atpažinti stiprintuvų trumpąjį jungimą ar perkaitimą.


Šie stiprintuvai mažiau iškraipo garsą ir skleidžia mažiau triukšmo, tad galite mėgautis kokybišku garsu.

 

Paprasta sumontuoti naudojant kartu pateikiamus montavimo laikiklius.


Nesukite galvos dėl galimos žalos stiprintuvams perkaitus – jie apsaugoti nuo užsidegimo.

Paprasta mėgautis kokybišku garsu.
GALIA IR EFEKTYVUMAS

„Apollo“ stiprintuvai pasižymi įspūdingu galingumu ir mažiau eikvoja laivo akumuliatorių. Vieno bloko stiprintuvai išvysto 650 vatų RMS galią, o 4 / 6 / 8 kanalų stiprintuvai kiekvienam kanalui turi po 150 vatų RMS.

FUNKCIJA „EASY TUNE“

Stiprintuvuose įrengta funkcija „Easy Tune“2 automatiškai reguliuojami garso nustatymai. Tad galite mėgautis kokybiškiausiu garsu nereguliuodami nuostatų po vieną.

MAŽESNIS GARSO IŠKRAIPYMAS

Kai kurie stiprintuvai padidina galingumą, tačiau iškraipo garsą. Mūsų stiprintuvai sukurti taip, kad garso iškraipymas ir triukšmas būtų minimalūs, o mėgautis kokybišku skambesiu galėtumėte net ir kai garsumas didesnis.

Išskirtinis dizainas.
LED INDIKATORIAI

Nustatykite problemas su elektra vienu žvilgtelėjimu. Šios indikatoriaus lemputės nurodys, kad yra problemų su elektros srovėmis, trumpuoju jungimu ar temperatūra.

MONTAVIMO LAIKIKLIAI

Lengvai sumontuokite stiprintuvus laive naudodami kartu pateiktus montavimo laikiklius.

APSAUGA NUO UŽSIDEGIMO

Apsauga nuo užsidegimo padeda išvengti galimos žalos stiprintuvams perkaitus.

KONFORMINE DANGA DENGTOS SPAUSDINTINĖS PLOKŠTĖS

Stiprintuvų plokštės yra specialiai dengtos konformine danga, kuri užtikrina papildomą apsaugą ant vandens.

2 OMŲ STABILUMAS

Prie kiekvieno kanalo galite prijungti po du garsiakalbius, tad yra daugiau galimybių rinktis jums tinkamą konfigūraciją.

„FUSION TRUE-MARINE™“ DIZAINAS

Stiprintuvų patvarumas, trunkantis daugelį sezonų. Atlikti stiprintuvų bandymai patvirtino puikią apsaugą nuo druskingo rūko, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

Tobulai tinka jūsų garso įrangai.

2000 VATŲ VIENO BLOKO STIPRINTUVAS

Padidinkite sistemos galią naudodami šį 2000 vatų (650 vatų RMS) vieno bloko stiprintuvą, specialiai pritaikytą žemadažniam garsiakalbiui.

1200 VATŲ 4 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 4 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki keturių porų garsiakalbių arba dvi poras garsiakalbių ir vieną žemadažnį garsiakalbį. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

1800 VATŲ 6 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 6 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki šešių porų garsiakalbių arba keturias poras garsiakalbių ir vieną žemadažnį garsiakalbį. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

2400 VATŲ 8 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 8 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki aštuonių porų garsiakalbių arba keturias poras garsiakalbių ir du žemadažnius garsiakalbius. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

140 VATŲ ZONINIS STIPRINTUVAS

Kompaktišku zoniniu stiprintuvu garso zona kokybiškai išplečiama į daugiau jūsų laivo vietų. Jis dera su 12 ir 24 voltų elektros sistemomis.

 

 

Komentarai

Įrašų nėra

Nauja žinutė