Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

APSAUGINIAI AKINIAI WILEYX NERVE - R-8051

Parašyti atsiliepimą
034462
124.00
Sandėlyje
+
Produkto aprašymas

 


NERVE - Kompaktiški apsauginiai akiniai, suteikiantys aukščiausio lygio akių apsaugą, pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Naujos Top DownTM ventiliacijos sistemos ir FoilTM rasojimą stabdančio padengimo dėka šie akiniai yra itin atsparūs rasojimui. Žemo profilio dėka NERVE patogu naudoti su naktinio matymo prietaisu. Tai pirmieji akiniai su naujo tipo SphericTM lęšiais, užtikrinančiais skaidrų ir neiškraipytą vaizdą. NERVE lęšiai ir rėmelis viršija ANSI Z87.1-2003 High Velocity standarto reikalavimus, keliamus akių apsaugos priemonėms.* Komplekte pateikiami skaidrūs ir tamsinti lęšiai. Kartu su akiniais pateikiamas minkštas dėklas, elastinis dirželis, valymo servetėlė.

 

* ANSI Z87.1-2003 High Velocity Impact testas – lęšiai ir rėmelis turi atlaikyti 6,35 mm skersmens plieninio rutuliuko, skriejančio 45 m/s greičiu, smūgį.

ANSI Z87.1-2003 High Mass Impact testas – lęšiai ir rėmelis turi atlaikyti smailaus objekto, kurio svoris 0,5 kg, krentančio iš 127 cm aukščio smūgį. Lęšis negali skilti arba atsiskirti nuo rėmelio.

Nėra atsiliepimų