Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Alkoholio detektoriaus AlcoBlow nuoma

Parašyti atsiliepimą
AlcoBlow
20.00
Sandėlyje
+
Lietuvos policijos naudojamas profesionalus alkoholio detektorius su elektrocheminiu jutikliu. AlcoBlow yra greitas, paprastai naudojamas profesionalus instrumentas skirtas alkoholio iškvėptame ore aptikimui. Jis tiesiog parodo ar tiriamas asmuo yra vartojęs alkoholį, ar ne: Alcoblow nepateikia skaitmeninio rezultato promilėmis.

AlcoBlow yra skirtas naudoti labai intensyviai, šis prietaisas ypatingai tinkamas situacijose, kur labai greitai reikia patikrinti, ar didelis kiekis žmonių yra vartoję alkoholį, pvz: Policijos postuose, arba atsitiktinių reidų metu. Gamyklose, tikrinant ar darbuotojai ir lankytojai nėra vartoję alkoholio. Įeinant į strateginius objektus, tokius kaip karinės bazės ar oro uostai. Ypatingai pavojinguose objektuose, kaip šachtos, naftos platformos, atominės elektrinės. Vietose, kur alkoholio vartojimas yra uždraustas (pvz. kalėjimuose). Kontroliuojant, ar nepilnamečiai nėra vartoję alkoholio. AlcoBlow taip pat gali būti naudojamas nustatant, ar induose (buteliuose, skardinėse, stiklinėse) esantis skystis turi alkoholio.   

Tiriamam asmeniui papūtus į prietaisą, jeigu nerasta alkoholio - užsidega žalia lemputė. Jeigu surasta alkoholio nuo 0,1 iki 0,2 promilės - oranžinė lemputė, o virš 0,2 promilės - raudona lemputė. Aptikus nors mažiausią kiekį alkoholio, rekomenduojama atlikti papildomą tyrimą su profesionaliu alkotesteriu, ir gavus rezultatą promilėmis imtis reikiamų priemonių.

Pagrindiniai Alcoblow privalumai yra veikimo greitis, ekonomiškumas (nenaudojami vienkartiniai antgaliai) ir rezultato patikimumas dėl naudojamo elektrocheminio jutiklio. Naudodami Alcoblow, ženkliai sutaupysite laiko ir pinigų. 

Skirtingai nuo kinietiškų kopijų, dešimtys tūkstančių Alcoblow prietaisų jau ilgiau nei dešimtmetį naudojami įvairių šalių policijos pajėgų, įskaitant Lietuvos policiją. Pasitikėdami Alcoblow, Jūs renkatės patikimą prietaisą, kuris rinkoje pasirodė pirmasis ir nustatė šios rinkos kokybės standartą.

Dėmesio: AlcoBlow yra ne alkotesteris, o alkoholio detektorius. Šis prietaisas nerodo rezultato promilėmis, todėl dėl šios specifinės savybės metrologinė patikra jam neatliekama.
 
Techniniai duomenys

Kategorija: pusiau profesionalus alkotesteris
Jutiklis: elektrocheminis
Rezultatas rodomas: spalvomis
Žingsnis: trys galimi rezultatai
Pūtimo srauto kontrolė: kontroliuojamas pūtimo stiprumas ir laikas
Pasyvaus matavimo galimybė: tik pasyvus matavimas
Kalibravimo dažnumas: kartą į metus
Ekranas: 3 spalvų diodų ekranas
Darbinė temperatūra: -5°C …+40°C
Atsinaujinimo laikas: 2 sekundes jeigu rezultatas 0
Maitinimas: 2 AA baterijos
Ekonomiškumas: ne mažiau 5000 bandymų su vienu baterijų komplektu
Atmintis: nėra
Šalis gamintoja: Jungtinė Karalystė
Dydis: 26,5 cm ilgio; 4,8 cm skersmens plačiausioje vietoje
Svoris: apie 300 g. su baterijomis
 
 

Alkoholio detektoriaus AlcoBlow® užstatas 200 €
            AlcoBlow® nuoma parai - 20€
            AlcoBlow® nuoma dviem parom - 25 €
            AlcoBlow® nuoma keturiom parom - 40 €
            AlcoBlow® nuoma savaitei - 65 €
            AlcoBlow® nuoma dviem savaitėm - 100 €

           Kainos nurodytos su PVM! 

 

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios