AKUMULIATORIAUS IŠMANUSIS PAKROVĖJAS ACCU SMART 12V/4A

59.00
Sandėlyje
+

Akumuliatoriaus išmanusis įkroviklis Accu Smart 12V/4A

Galingas mikroprocesorinis 8 pakopų pilnai automatinis pakrovėjas, skirtas visų tipų švino akumuliatoriams – rūgštiniams, geliniams, AGM (uždaro tipo).
8 krovimo pakopos užtikrina didesnį krovimo tikslumą, saugumą ir akumuliatoriaus ilgaamžiškumą.
Patentuotos aušinimo technologijos “Thermal Runaway” dėka pakrovėjas nekaista ir optimizuoja įkrovos laiką be rizikos perkaisti ir perkrauti akumuliatorių. Akumuliatorius gali būti prijungtas ilgą laiką, taip pakrovėjas jį visada laikys pilnai įkrautą, bet jo neperkraus.
Pakrovėjas automatiškai parenka krovimo srovę ir įtampą, atsižvelgdamas į akumuliatoriaus tipą ir būklę, tuo pačiu neperkraudamas vartotojo nereikalinga informacija – yra tik vienas valdymo mygtukas (Start) ir keturi svarbiausi indikatoriai – krovimo eigos, krovimo pabaigos, neteisingo pajungimo ir akumuliatoriaus problemos.

funkcijos:

įtampa - 12V ;
krovimo srovė 4A;
akumuliatorių pilnam pakrovimui diapazonas 7AH-100AH.
7Ah-160Ah palaikymui
LED indikatoriusrodantis pakrovimo statusą
Skirtas - rūgštiniams, geliniams, AGM (uždaro tipo). litium, Start-Stop
Dviejų tipo jungtysakumuliatoriams ( gnybtai, žiedai)
dydžiai : 22cmx20cmx7cm
Gamintojas: Schumacher Europe, Belgija
Garantija : 24 mėn.

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

VER-32L
Galingumas: 32lbs Maitinimas: 12V Kojos ilgis: 72cm Teleskopinė greičio reguliavimo rankena (maks.ilgis 152cm) Visi Runos elektriniai varikliai turi: teleskopines valdymo rankeną (maks. ilgis 152 cm) akumuliatoriaus išsikrovimo indikatorių reguliuojamą variklio nuleidimo gylį 5 pavaras...
159.00
Sandėlyje
+