Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

AKINIAI WILEYX VALOR - CHVAL1

Parašyti atsiliepimą
034446
115.00
užsakoma
+
Produkto aprašymas

 


Wiley X Black Ops akinių serija sukurta kariams, teisėsaugos pareigūnams ir šaudymo entuziastams. Šios serijos akiniuose sujungtas sportiškas, dėmesio neatkreipiantis dizainas ir aukščiausio lygio balistinė apsauga.

VALOR  – patogūs ir funkcionalūs akiniai užtikrinantys visapusišką akių apsaugą ne tik nuo žalingo saulės poveikio, bet ir nuo skeveldrų ar kitų smulkių dalelių. Preciziškai pagaminti keičiami polikarbonato lęšiai neiškraipo vaizdo, užtikrina platų matymo lauką ir apsaugą nuo UV spindulių. VALOR  lęšiai ir rėmelis viršija ANSI Z87.1-2003 High Velocity standarto reikalavimus, keliamus akių apsaugos priemonėms.*

Kartu su akiniais pateikiamas pakietintas dėklas, elastinis dirželis, valymo servetėlė.

 

* ANSI Z87.1-2003 High Velocity Impact testas – lęšiai ir rėmelis turi atlaikyti 6,35 mm skersmens plieninio rutuliuko, skriejančio 45 m/s greičiu, smūgį.

ANSI Z87.1-2003 High Mass Impact testas – lęšiai ir rėmelis turi atlaikyti smailaus objekto, kurio svoris 0,5 kg, krentančio iš 127 cm aukščio smūgį. Lęšis negali skilti arba atsiskirti nuo rėmelio.

 

 
ATSILIEPIMAI IR ĮVERTINIMAI

Nėra atsiliepimų