Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Akiniai nuo saulės Wiley X SAINT CHSAI04

Parašyti atsiliepimą
CHSAI04
159.00
Sandėlyje
+

Akiniai nuo saulės Wiley X SAINT CHSAI04

Susipažinkite su lengvais ir kietais akiniais Wiley X SAINT. Šis modelis turi atviro rėmelio dizainą,  todėl esant poreikiui labai lengva pakeisti lęšius bet kurioje aplinkoje. Kaip ir visi mūsų rėmeliai, šie taip pat užtikrina saugumą visada. Su šiuo modeliu gausite tvarkingus ir subalansuotus akinius. Wiley X išlenktų kojelių sistema suteikia saugų patogumo jausmą, leidžiantį greitai judėti nepakenkiant akių saugumui.

Poliarizuotas lęšis suteikia vartotojui geresnį regėjimą ir leidžia akims jaustis patogiau ir nepavargti. Daugumai vartotojų poliarizuoti lęšiai bus be galo naudingi, norint pagerinti jų dienos matymo aiškumą ir kokybę. Poliarizuoti Wiley X lęšiai sumažina akinimo spindulius, o dėl specialių medžiagų ir filtrų lengviau matosi pro vandenį, todėl jie idealiai tinka vandens sportui ir žvejybai.

Wiley X Filter 8 ™ Smoke Green žali lęšiai užtikrina maksimalų atspindžių sumažinimą, Neiškraipant spalvų. Puikiai tinka naudojimui dienos metu. Wiley X poliarizuoti lęšiai užtikrina 100% apsaugą nuo UV spindulių ir yra padengti hidrofobine ir antirefleksine danga, apsaugoti „T-Shell ™“ įbrėžimams atspariais sluoksniais.

Skilimams atsparūs „Selenite ™“ polikarbonato lęšiai, kurie atitinka MIL-PRF-32432 (GL) balistinius standartus.

Kodas CHSAI04
Lęšių spalva Poliarizuotas Smoke Green lęšis
Rėmelių spalva Blizgus Juodas
Galvos dydis Maža / Vidutinė
Rėmelių dydis 68/16/114
Šviesos pralaidumas 15%

Nėra atsiliepimų