Dėmesio Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Sutinku

Naujoji VIRB 360 veiksmo kamera

2017-06-10
nuo

Garmin Pristato naująją VIRB 360 veiksmo kamerą, turinčią kompaktišką dizainą ir sferinį 360 laipsnių filmavimo kampą. Lengvai valdoma ir atspari vandeniui, VIRB 360 filmuoja ypač aukštos kokybės 5.7K/30fps vaizdo įrašus, o keturi integruoti mikrofonai užtikrins, kad viską girdėsite taip pat puikiai kaip ir matysite. Taigi nesvarbu ar plauksite baidarėmis srauniomis upėmis ar važiuosite kalnų dviračiais per bekėles miškuose, nes VIRB 360 veiksmo kamera su 4K sferiniu vaizdo stabilizavimu užtikrins, kad akimirkos būtų įamžintos aukščiausiame detalume, o vaizdas būtų stabilus.

Įamžinkite puikias akimirkas su VIRB 360 veiksmo kameros automatiniu įrašų sujungimu į vieną sferinį 4K/30 fps kokybės vaizdo klipą. O įrašytą medžiagą galėsite lengvai redaguoti ir pasidalinti socialiniuose tinkluose. Dėka integruoto GPS imtuvo bei kitų jutiklių, VIRB 360 suteiks virtualias G-Metrix™ duomenų uždangas su kuriomis galėsite matyti kokiu greičiu judėjote, kaip aukštai pakilote ir dar daugiau - 360 laipsnių vaizde.

“Su VIRB 360 galėsite iš naujo patirti asmeninius nuotykius bei pasidalinti potyriais su draugais - ir kiekvieną kartą iš skirtingo matymo kampo,” teigė Garmin viceprezidentas Dan Bartel. “Naudojant VIRB 360, nebereikės nerimauti ar pavyks reikiamą akimirką užfiksuoti tobulu kampu bei įamžinti tą puikų kadrą. Šią kamerą bus taip paprasta valdyti, kad net mažiausiai patyrę vartotojai atrodys kaip ekspertai, kuriant kvapą gniaužiančius klipus.”

Atsisiuntus nemokamą Garmin VIRB programėlę į išmanųjį telefoną arba kompiuterį, galėsite lengvai ir greitai atlikti vaizdo įrašų stabilizavimą, pasidalinti klipais socialiniuose tinkluose ir pridėti virtualias duomenų uždangas ant bet kurio VIRB 360 įrašo. Ir būtent dėl šių savybių, dalintis ir filmuoti 360 laipsnių kampu nuo šiol bus daug lengviau ir paprasčiau - naudojantis naująja VIRB 360 veiksmo kamera. Pradėkite filmuoti naudodami lengvai suprantamus mygtukus arba tiesiog balsu, su balso komandomis galėsite lengvai ir greitai pradėti ir sustabdyti filmavimą, padaryti nuotraukas ir ne tik. O jeigu norėsite vaizdo medžiaga pasidalinti būtent čia ir dabar, su VIRB 360 galėsite atlikti tiesioginį vaizdo transliavimą į YouTube™ arba Facebook Live tinklus, naudojant palaikomą išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

VIRB 360 turi įkraunamą, 1 val. tarnaujančią bateriją, filmavimo režime. O dar svarbiau - nesvarbu ar būsite šeimos vakarėlyje ar nuotykių kupinoje kelionėje, VIRB 360 yra sukurtas taip, kad atlaikytų kaitrias ir šlapias oro sąlygas. Be vaizdo klipų, VIRB 360 taip pat gali automatiškai sukurti 360 laipsnių, 15 MP sferinę nuotrauką. VIRB 360 turi režimus vienai nuotraukai atlikti, ypač greitam fotografavimui ir “time-lapse” funkcijai. O be visa to, ši kamera turi integruotą, lengvai įskaitomą ekraną kuriame galėsite matyti baterijos likutį, atmintį ir vaizdo klipų režimus. VIRB 360 taip pat turi Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+®, ir NFC (susiekite vienu prisilietimu, naudojantis Android™ įrenginiais) belaidžio ryšio sąsajas.

VIRB 360 yra suderinamas su rinkoje lyderiaujančiais virtualios realybės akiniais, o įrašytus klipus galėsite pamatyti su nemokama VIRB Mobile programėle. Be visa to, ši kamera gali būti susiejama su Apple® ir Android įrenginiais bei komplektacijoje turi unikalų trikojį stovą ir rankeną, viename. VIRB 360 naudoja keičiamas microSD atminties korteles, iki 128 GB dydžio (įsigyjamos atskirai).

Vandens atsparumo informacija

2 Vaizdo stabilizavimas yra atliekamas naudojant VIRB Mobile programėlę arba VIRB Edit programą ir yra galimas tik tais automatiškai sujungtiems klipams

3 Virtualioms duomenų uždangoms pritaikyti, reikia naudoti VIRB programėlę arba programą.

4 Valdymas balsu yra galimas Anglų kalba (US, UK), Prancūzų, Italų, Vokiečių, Ispanų, Švedų, Japonų ir Mandarinų kalbomis.

5 Tiesioginis vaizdo transliavimas yra galimas tik su Apple įrenginiais

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/naujoji-virb-360-veiksmo-kamera/

Garmin Approach S60 - modernaus stiliaus laikrodis golfui

2017-06-10
nuo

Garmin pristato Approach S60 - tai naujausias GPS laikrodis golfui su lietimui jautriu ekranu, puikiai įskaitomu net ir saulės šviesoje bei nauju moderniu dizainu, tinkančiu kiekvienam ir kiekvienai progai. Jis turi daugiau nei 40,000 iš anksto įkeltų golfo laukų žemėlapių iš viso pasaulio, kartu su jų atnaujinimais visam gyvenimui, tad S60 laikrodyje galėsite matyti spalvotus laukų žemėlapius tiesiog nuo savo riešo. Laikrodyje galėsite greitai ir lengvai pamatyti svarbiausią žaidimo informaciją: tikslų atstumą iki žalumos, galimus pavojus ar staigius posūkius (“Doglegs”), o visa tai padės dar geriau sužaisti žaidimą. Dėl laikrodžio modernios išvaizdos, jį galėsite naudoti ne tik golfo laukuose tačiau ir bet kur kitur, naudojant greito keitimo QuickFit™ dirželius, be jokių papildomų įrankių. Dirželiai galimi įvairių stilių ir spalvų - silikoniniai, odiniai, nerūdijančio plieno, o visi jie gali būti taip pat naudojami ir su kitais Garmin multisport laikrodžiais, įskaitant ir populiariają fēnix 5 laikrodžių seriją.

Kad Jums suteiktumėme dar daugiau pramogų ir varžybų pojūčio, Approach S60 yra vienas iš daugelio Garmin golfo laikrodžių, suderinamas su naująja Garmin Golf programėle, su kuria galėsite varžytis savaitinėje varžybų lentelėje, žaidžiant bet kuriame golfo lauke. Su šia nemokama programėle galėsite varžytis su kitais vartotojais, ar tai bus Jūsų draugai ar žaidimo kolegos bei matyti kitų žaidėjų vietą turnyrinėje lentelėje, žaidimo įvertinimą, handikapą ir daugiau. Galėsite netgi sukurti savo asmeninį turnyrą bei pakviesti prie žaidimo prisijungti savo draugus, be to, tarpusavyje galėsite bendrauti žinutėmis ar pasidalinti rezultatais. Su Approach S60 taip pat galėsite matyti tiesioginį taškų įvertinimą žaidimo metu, o įvesti rezultatai bus automatiškai sinchronizuojami su programėle, tad viską galėsite matyti žaidimo metu. 

“Approach S60 yra tiek pat stilingas kūrinys, kiek ir funkcionalus golfo laikrodis”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Jis turi visą rinkinį pažangių, rinkoje pirmaujančių savybių, kurias golfo žaidėjai jau įvertinto ir pasikliauna jomis, kaip pažangiomis “AutoShot”, “SwingTempo” ar taško nustatymo funkcijomis, o be visa to, tai mūsų stilingiausias laikrodis golfui, tad jį galėsite dėvėti nuolatos.

Dėka pažangios Garmin AutoShot™ žaidimo fiksavimo technologijos, galėsite lengvai ir paprastai peržvelgti ir išanalizuoti kiekvieno smūgio informaciją, tiesiog Approach S60 laikrodžio ekrane. Jis automatiškai įrašys kiekvieno smūgio vietą ir atstumą, ir įkels šią informaciją į Jūsų Garmin Connect™ paskyrą, smūgių analizei. Be to, kad galėsite matyti kaip toli nuskrido kamuoliukas, su AutoShot galėsite palyginti savo informaciją su praėjusiais smūgiais, peržvelgti atstumą kiekvienam golfo klubui bei stebėti tendencijas, kai tobulinsite savo žaidimą. O naudojant Garmin Connect mobile programėlę, taip pat automatiškai gausite golfo laukų atnaujinimus, kuriuose dažniausiai žaidžiate.

Approach S60 taip pat turi SwingTempo funkciją, kuri apskaičiuos santykį tarp smūgio link viršaus ir link žemės, funkcija TempoTraining suteiks vibracinius įspėjmus, naudojant 3:1 santykį, taip sinchronizuojant smūgių judesių mechaniką ir tobulinant smūgių greitį. O jei susiesite su papildomu Garmin TruSwing™ jutikliu, galėsite matyti net smūgių greitį ir klubo judėjimo kampą, taip tobulinant smūgių techniką bei pastovumą.

Be visa to, Approach S60 apskaičiuoja tikslų atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurinės dalies, bei atstumą iki lauko tikslų: smėlio laukų, vandens tvenkinių, staigių posūkių ar kitų objektų. Su Green View funkcija taip pat galėsite matyti pievutės zoną šalia kiekvienos skylutės bei rankiniu būdu nustatyti skirtingos skylutės vietą, taip gaunant tiksliausią atstumo informaciją. O su naująja PlaysLike funkcija, Approach S60 apskaičiuos aukščio pokyčių informaciją tarp Jūsų (žaidėjo) ir tikslo, taip pateikiant realų atstumą iki skylutės. Pavyzdžiui, jeigu skylutė yra nuokalnėje, PlaysLike parodys, kad bus reikalingas trumpesnis smūgis.

Veikiantis kaip ir aktyvumo sekimo įrenginys, su Approach S60 galėsite stebėti nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, miegą bei gauti judėjimo priminimus, kurie skatins išlikti aktyviems visą dieną. O susiejus su nemokama Garmin Connect Mobile programėle, viską matysite dar detaliau. Taip pat galėsite matyti išmaniuosius pranešimus iš savo palaikomo išmaniojo telefono, įspės apie įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, el. laiškus ir daugiau, tiesiog ant Jūsų riešo. Susiejus su programėle galėsite matyti orų prognozių informaciją, tad žinosite ar nesušlapsite žaidimo laukuose.

Approach S60 gali veikti iki 10 val. Golfo režime, bei iki 10 dienų laikrodžio režime su aktvumo sekimo funkcija. Jis turi 5 ATM (50 m) vandens atsparumo įvertinimą, tad jis tikrai atlaikys visas gamtos sąlygas, ar tai būtų netikėta audra ar prakaitas karštą vasaros dieną.

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/pristatome-approach-s60-modernaus-stiliaus-laikrod/

Naujasis Dash Cam 65W vaizdo registratorius

2017-05-22
nuo

Pristatome Dash Cam 65W - naujausias vaizdo registratorius, galintis įrašyti aukštos kokybės vaizdo įrašus, nuo šiol net ir 180 laipsnių matymo lauke. Su platesniu matymo kampu galėsite užfiksuoti dar daugiau informacijos - eismo spūstis, kelių statybos darbus, įvykius sankryžose ir ne tik. O su visa tai Dash Cam 65W vaizdo registratorius užfiksuos daug naudingesnę ir patikimesnę vaizdinę eismo informaciją, kurią bus galima lengvai ir greitai peržiūrėti bei pasidalinti su kitais. Elegantiškas ir kompaktiškas, Dash Cam 65W turi visą spektrą pažangių funkcijų kaip, valdymą balso komandomis, pažangius įspėjimus vairuotojams (su kuriais matysite įspėjimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus) ir įspėjimus apie susidūrimo iš priekio pavojų ir apie nukrypimą nuo eismo juostos, visa tai yra sukurta saugesnio vairavimo skatinimui. O Dash Cam 65W vaizdo registratoriuje integruota “Go” funkcija, įspės vairuotojus kai eismas priešais Jų automobilį pradės judėti.

“Su nauju 180 laipsnių matymo kampu, Dash Cam 65W vaizdo registratorius galės užfiksuoti svarbias akimirkas, kaip sankryžose esančius automobilius - kurios su įprastais vaizdo registratoriais gali būti neužfiksuotos”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Su aukštos kokybės vaizdo įrašymo kokybe ir papildomomis funkcijomis, kurios skatins saugesnį vairavimą bei aplinkos stebėjimą, Dash Cam 65W taps puikiu pagalbininku kiekvienam vairuotojui, kiekvienoje kelionėje.”

Vos tik prijungus prie maitinimo šaltinio, Dash Cam 65W pradės automatiškai fiksuoti aukštos kokybės 1080p ar 720p vaizdo įrašus kartu su 2.1 MP vaizdo jutikliu ir 2” dydžio LCD ekranu. Automatinė eismo įvykių aptikimo funkcija (G-jutiklis) automatiškai išsaugos vaizdo įrašus, atsitikus eismo įvykiui, o integruotas GPS jutiklis išsaugos detalią laiko ir vietos informaciją. O su naujają parkavimo režimo funkcija, Dash Cam 65W pradės automatiškai filmuoti kai bus aptiktas judėjimas aplink užgesintą automobilį (reikalingas laidas įsigyjamas atskirai).

Su nauja balso komandų valdymo funkcija galėsite tiesiog balsu pradėti ir sustabdyti garso įrašymą, padaryti nuotrauką ir išsaugoti vaizdo įrašą. O ištarus “OK Garmin, start Travelapse”, įrenginys sukurs trumpą, kelionę atspindintį vaizdo klipą, naudojant įdomiausias akimirkas iš Jūsų kelionių. Į išmanujį telefoną atsisiuntus nemokamą VIRB mobile programėlę, galėsite belaidžiu Wi-Fi ryšiu sinchronizuoti ir dalintis įrašytais vaizdo įrašais su savo artimaisiais ar netgi draudimo agentūromis. Vaizdo įrašų saugojimui, Dash Cam 65W komplektacijoje turi 8GB microSD™ atminties kortelę bei gali priimti kitas korteles iki 64 GB atminties (reikalinga 10 klasės).

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/naujasis-dash-cam-65w-vaizdo-registratorius/

Garmin eismo informacija jau Lietuvoje!

2017-05-15
nuo Administratorius Administratorius

Nuo šiol su visais 2017 metų Garmin Drive serijos įrenginiais (ir su kai kuriais senesniais, Bluetooth sąsaja turinčiais modeliais) galėsite matyti eismo informacijos duomenis ir Lietuvoje!  Su eismo informacija galėsite matyti priekyje esančias spūstis arba pasirinkti alternatyvius, laiką taupančius maršrutus.

Kad matytumėte eismo informacijos duomenis Lietuvoje, Jums reikės į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę - ją galite atsisiųsti Android ir iOS įrenginiams. Atsisiuntus programėlę, ją reikės susieti su savo 2017 metų Garmin navigaciniu įrenginiu arba kitu Garmin navigaciniu įrenginiu1, turinčiu Bluetooth sąsaja. Viską atlikus, galėsite matyti nemokamą2 eismo spūsčių informaciją Lietuvoje. Linkime saugių ir ramių kelionių!

Plačiau apie eismo informaciją su Smartphone Link programėle (LMT-S) ir kitus eismo informacijos sprendimus - Čia.

    

 

 

 

 

 

 

 

1 Suderinamų įrenginių sąrašas su Smartphone Link programėle

2 Eismo informacijai matyti, naudojami mobilieji interneto duomenys. Keliaujant užsienyje, rekomenduojama naudoti alternatyvius eismo informacijos sprendimus

Garmin pristato ypač kompaktiškus Dash Cam vaizdo registratorius su naudingomis savybėmis

2017-04-19
nuo

Garmin pristato naujuosius Garmin Dash Cam 45 ir Dash Cam 55 vaizdo registratorius su ypač kompaktišku dizainu, kurie Jums neužstos kelio vaizdo, bei su įrenginiuose integruotais pažangiais vairavimo įspėjimais vairuotojams. Garmin Dash Cam 45 ir 55 vaizdo registratoriai pasižymi aukštos kokybės vaizdo įrašymo kokybe su automatine eismo įvykių aptikimo funkcija (G-jutiklis), kuri išsaugo vaizdo įrašus įvykus eismo įvykiui, o integruoti GPS imtuvai leis matyti tikslų įvykio laiką ir vietos informaciją. Abiejuose Dash Cam modeliuose yra integruoti pažangūs vairavimo įspėjimai vairuotojams, kaip susidūrimo iš priekio pavojaus įspėjimas ar įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, visa tai padės išvengti nemalonių akimirkų ar netgi eismo įvykių. O su nauja, balso komandų valdymo funkcija, vairuotojai galės pradėti bei sustabdyti registratorių garso įrašymą ar išsaugoti vaizdo įrašus net nepatraukiant rankų nuo vairo, tad vairuotojai galės visą dėmesį skirti vairavimui.

“Didėjantis vaizdo registratorių populiarumas mums leido sukurti naujuosius vaizdo registratorius pagal mūsų klientų poreikius”, teigė Dan Bartel, Garmin viceprezidentas. “Su naujausiais Dash Cam 45 ir 55 vaizdo registratoriais, klientai galės padaryti daugiau nei tik įrašyti vaizdo įrašus. Jie nuo šiol galės pasinaudoti pažangiais vairavimo įspėjimais kartu su ypač kompaktišku įrenginių dizainu, kurie tiesiog susilies su transporto priemone, taip neuždengiant vairuotojų matymo vaizdo.”

Dash Cam 55 vaizdo registratorius fiksuos aukštos kokybės 1440p, 1080p arba 720p raiškos vaizdo įrašus su 3.7 MP vaizdo jutikliu, o Dash Cam 45 fiksuos 1080p arba 720p raiškos vaizdo įrašus su 2.1 MP vaizdo jutikliu. Šie vaizdo registratoriai filmuoja plačiais matymo kampais, bei abu modeliai turi 2 colių spalvotą LCD ekraną. TrulyHandsfree™ technologija leidžia įrenginius valdyti balsu, tiesiog prie vaizdo registratoriaus tarkite “OK Garmin, save video” ir jis automatiškai išsaugos vaizdo įrašą arba “OK Garmin, take a picture,” ir jis padarys nuotrauką, arba netgi “OK Garmin, start Travelapse™,” kuri aktyvuos vaizdo įrašymo funkciją, kuri su įrašyta vaizdo medžiaga sukurs trumpą, kelionę atspindintį kelių minučių klipą.

Padėti vairuotojams išlaikyti dėmesį kelyje yra vienas iš pagrindinių tikslų naujajai Garmin Dash Cam™ įrenginių serijai. Be pažangių vairavimo įspėjimų funkcijų kaip susidūrimo iš priekio pavojaus įspėjimas ar įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, kurios gali padėti išvengti eismo įvykių, naujoji Dash Cam serija taip pat turi įspėjimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus. Be visa to, šie modeliai yra integruoti su naudingu “Go” įspėjimu, kuris įspės išsiblaškusius vairuotojus, kai eismas priešais Jų automobilį pradės judėti. O aplinkos stebėjimo tikslais, naujoji parkavimo režimo funkcija automatiškai įjungs Dash Cam 45 ar 55 vaizdo registratorius ir pradės filmuoti, kai bus aptiktas judėjimas aplink užgesintą automobilį (laidas įsigyjamas atskirai).

 

Naudojimo paprastumas yra viena iš svarbiausių savybių, kurią turi turėti vaizdo registratoriai, nes vairuotojai patiria vis daugiau informacijos kiekio kelyje ir automobiliuose, kas gali juos išblaškyti. Prie maitinimo prijungus Dash Cam 45 ar 55 vaizdo registratorius, jie automatiškai pradės filmuoti vaizdo įrašus, tad nebereikės leisti laiko norint pradėti ar sustabdyti filmavimą. O su integruotu Wi-Fi ryšiu, vairuotojai galės belaidžiu būdu sinchronizuoti savo vaizdo įrašus su nemokama VIRB programėle jų išmaniajame įrenginyje, su kuria galės pasidalinti savo vaizdo įrašais su savo draugais ar netgi draudimo agentūromis. O jeigu prireiks padaryti nuotraukų, su fotografavimo režimu vairuotojai galės lengvai nuimti įrenginį nuo laikiklio ir nufotografuoti transporto priemones ar patirtą žalą.

Vaizdo įrašų atminčiai, Garmin Dash Cam įrenginiai komplektacijoje turi išimamą microSD kortelę arba suderinami su kitomis 10 Klasės microSD korteles iki 64GB atminties.


Post link: https://garmin.lt/lt/blog/post/pristatome-ypac-kompaktiskus-dash-cam-vaizdo-regis/

Kamščiai keliuose arba Garmin LMT / LMT-D / LMT-S reikšmės

2017-03-29
nuo Administratorius Administratorius

  Informacija apie kamščius yra svarbus veiksnys planuojant keliones ir keliaujant. Vakarų Europoje, JAV kamščiai gali tęstis dešimtis kilometrų ir gali tekti sugaišti ne vieną valandą stovint. Išeitis yra navigatoriai su galimybe priimti informaciją apie kamščius ir perskaičiuoti maršrutą taip, kad būtų įmanoma išvengti ilgų valandų spūstyse.

  Konkrečiai Garmin modeliai, žymimi taip – LM, LMT, LMT-D ir LMT-S. Raidės LM rodo, kad navigacija turi nemokamą žemėlapių atnaujinimą visam gyvenimui, raidė „T“ nurodo, gauna informaciją apie kamščius, apie „T-D“ ir „T-S“ reikšmes pakalbėsi plačiau.

Duomenys apie kamščius priimami iš kelių šaltinių:

Istoriniai eismo spūščių informacijos duomenys iš viso pasaulio;

Esamo laiko eismo informacija iš žmonių kurie naudojasi Garmin išmaniųjų telefonų programėles;

Informacija iš eismą prižiūrinčių įstaigų, šalių vyriausybių bei Garmin partnerių;

Informacija iš policijos ir kelininkų ir jų spaudos pranešimų;

Visa informacija yra apdorojama mūsų duomenų centruose ir atnaujinama jums kas 60 sekundžių.

Garmin Traffic FM signalu T

Garmin eismo spūsčių išvengimo informacijos sistema duomenis perduoda RDS-TMC signalu, FM radijo bangomis. Plačiausiai naudojama sistema norint pateikti informaciją apie eismo spūstis. Įrenginiai su šiuo eismo informacijos sprendimu žymimi "LMT" bei kartais aprašymuose galima atskirti "TMC" trumpiniu.

Garmin Digital Traffic DAB skaitmeniniu signalu „T-D

Eismo intensyvumo informacija yra atnaujinama kelis kartus per minute su skaitmeniniu radijo signalu, taip informacija apie kamščius yra pateikiama nuolat ir nevėluoja. Praneša apie spūstis keliuose, lėtai judančias transporto priemones ar kelio darbus, taip suteikiant jums informaciją apie kelio spūstis ir apie alternatyvius maršrutus. Garmin navigaciniai įrenginiai su šiuo eismo informacijos sprendimu žymimi "LMT-D".

Garmin Live Traffic su Smartphone Link „T-S“

Eismo informacija naudojant Smartphone Link programėlę išmaniajame Android arba iOS įrenginyje. Tiesiog susiekite savo išmanųjį telefoną su savo Garmin navigacijos prietaisu belaidžiu Bluetooth ryšiu ir savo Garmin įrenginyje matysite spūsčių informaciją. Garmin navigaciniai įrenginiai su šiuo eismo informacijos sprendimu žymimi "LMT-S".

Garmin Lifetime Maps sąlygos

Jeigu įsigysite nüMaps Lifetime prenumeratą (įsigyjama atskirai arba įgyjama kartu su tam tikrais GPS įrenginiais), jūs galėsite atnaujinti įrenginio žemėlapius, kai atnaujinimai bus prieinami Garmin puslapyje ar Garmin programose iki tol kol naudingai tarnaus 1 palaikomas Garmin įrenginys ar iki tol kol Garmin gaus žemėlapių informaciją iš trečiosios šalies tiekėjo, iki tol kas įvyks greičiau. Įrenginio apibūdinimas “Kol naudingai tarnaus” reiškia trukmę, kurioje produktas (a) turi pakankamai atminties ir kitas reikalingas technines galimybes norint išnaudoti esamų žemėlapių informaciją ir (b) yra veikiantis pagal jo paskirtį, kaip buvo sukurtas ir neturėjo jokių kapitalinių remontų. Produktas bus laikomas neveikiantis ir jo naudingo tarnavimo trukmė bus pasibaigusi, jeigu per paskutinius 24 mėnesius ar daugiau, įrenginiui nebuvo atsiųsti atnaujinimai. Nebent nurodyta kitaip, su įrenginio prenumerata gaunami atnaujinimai bus skirti tam pačiam geografiniui regionui, kuriame Garmin produktas buvo įsigytas. Trečiųjų šalių turinio tiekėjai gali pasikeisti. Tam tikrais atvejais, jūsų Garmin produktas gali turėti nepakankamai likusios atminties, kad į jį būtų įrašyti atnaujinimai, tuo atveju jūs turėsite (a) pasirinkti mažesnio regiono atnaujimą arba (b) papildomai įsigyti microSD™/SD™ atminties kortelę (jeigu jūsų Garmin įrenginys turi tam galimybę), įdėti microSD/SD kortelę į Garmin produkto kortelės lizdą ir įkelti dalį arba visą žemėlapio dalį į atminties kortelę atliekant įrenginio atnaujinimą. Jeigu nei vienos priemonės iš (a) arba (b) gali būti panaudotos norint išspręsti produkto trūkstamą atminties kiekį, tuomet Garmin gali nuspręsti, kad jūsų produkto naudingo tarnavimo laikas yra pasibaigęs. Garmin gali nutraukti ,bet kuriuo metu jūsų nüMaps Lifetime prenumeratą, jeigu jūs pažeisite kurią nors susitarimo sąlygų dalį ar jūsų prenumeratos. Jūsų nüMaps Lifetime prenumerata negali būti perkelta į kitą Garmin produktą.

Victorinox Swiss Army

2017-03-28
nuo

Victorinox AG” įsteigė Karl Elsener 1884 m. Šiuo metu įmonės veiklai vadovauja jau penktoji Elsener šeimos karta. 1891 m. „Victorinox” patiekė pirmuosius peilius Šveicarijos kariuomenei, o 1897 m. patentavo „Karininko peilį”. Nuo 1909 m. peilių rankena dabinama šveicariškuoju „Victorinox” kryžiumi, tad „Victorinox” šveicarų kariuomenės peilius tapo dar lengviau atskirti nuo imitacijų. Taip šveicariškasis „Victorinox” kryžius tapo firmos ženklu ir šiandien yra atpažįstamas visame pasaulyje.

Victorinox” šveicarų armijos peilių sėkmės pagrindas – tai daugiau kaip šimtmetį trunkanti tradicija ir sukaupta patirtis. Vykstant daugiametei raidai, kiekviena sudedamoji dalis tobulėjo, kol pasiekė savo aukščiausią funkcinį efektyvumą. Aukštos kategorijos specialus nerūdijančiojo plieno lydinys ir gamybos profesionalumas užtikrina nepriekaištingą kokybę. Visiems „Victorinox” peiliams suteikiama garantija nuo gamybos ydų iki gaminio tvermės galo.

Šveicarų kariuomenės peilių asortimento gaminiai išsiskiria tik jiems būdinga raudona rankena ir šveicariškuoju „Victorinox” kryžiumi. Gaminama daugiau kaip 100 skirtingų modelių. Didžiausiasis „Victorinox” gaminamas modelis – tai „SwissChamp”, turintis 33 funkcijas. Jį sudaro 64 atskiros dalys, jis sveria tik 185 gramus ir telpa delne. „SwissChamp” gamybos procesą sudaro daugiau kaip 450 pakopų.

Victorinox” praktiški ir funkcionalūs kišeniniai universalūs įnagiai tampa nepamainomais įvairiose gyvenimo situacijose. Nors didelė dalis pagaminamų peilių parduodama visiems, „Victorinox” peiliai taip pat yra ir daugelio kariuomenių ginkluotėje. Kiekvienam Šveicarijos karinių pajėgų šauktiniui pradedant tarnybą įteikiamas kareivio peilis. „Victorinox” taip pat yra standartinėje NATO ekipiruotėje – beje, ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos armijos.

Victorinox” peiliai sėkmingai įrodė savo vertę daugelyje ekspedicijų: Šiaurės ašigalio arkties ledynuose, aukščiausioje žemės viršukalnėje Evereste, tropiniuose Amazonės miškuose ir netgi kosmose, būdami standartinėje JAV erdvėlaivių ekipiruotėje. „Victorinox” peiliai demonstruojami Niujorko Šiuolaikinio meno muziejaus ir Miuncheno valstybinio taikomojo meno muziejaus ekspozicijose kaip nepriekaištingo dizaino pavyzdžiai.

Ant „Victorinox” Šveicarijos kariuomenės peilio gali būti atspaustas jūsų įmonės pavadinimas ar ženklas. Universalumo ir patvarumo dėka „Victorinox” peiliai yra iš tiesų funkcionali dovana. Jeigu įteikėte paženklintą „Victorinox” Šveicarijos kariuomenės peilį, jus tikrai prisimins.

R.M. Fischer Estonia Ltd.” yra oficialus „Victorinox” platintojas Baltijos šalyse: Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Bendrovės būstinė ir prekybos atstovybė įsikūrusi Taline, iš čia aptarnaujami klientai visame regione.

Garmin pristato Dash Cam 45 ir Dash Cam 55

2017-03-17
nuo Administratorius Administratorius

   Garmin neseniai pristatė savo atnaujintą video registratorių liniją, dabar galima rinktis iš Garmin DashCam 45 ir DashCam 55. Tai labai kompaktiški, puikiai susiderina su automobiliu ir netrukdo vairuotojui matyti kelio.

   Abu modeliai turi tradicines vaizdo fiksavimo funkcijas – G-sensorius, ciklinis rašymas, galimybė peržiūrėti vaizdo įrašus, judesio detekcija. Bet šiomis funkcijomis DashCam 45/55 neapsiriboja – abu modeliai turės integruotą GPS, tiksliam laikui ir vietai nustatyti. Kolizijos ir juostos nuokrypio funkcija taip pat bus integruota į abu modelius – registratorius automatiškai įspės vairuotoją garsiniu įspėjimu jeigu per greitai bus artėja prie kliūties priekyje arba registratorius pastebės, kad mašina krypsta nuo kelio ir kerta linijas ( vairuotojas praranda mašinos kontrolę, užmiega). Visas naujienas užbaigia galimybė dalintis, peržiūrėti, redaguoti failus WIFI siųstuvo dėka, tiesiog mobiliojo telefono, planšetės ekrane per specialias programėles, abu galės kurti Travelapse filmukus – trumpus ilgos kelionės filmukus skirtus dalintis su draugais ir artimaisiais.

    DashCam 45 ir DashCam 55 yra beveik identiški savo funkcijomis, kurias išvardinome anksčiau. 45 nuo 55 skiriasi vaizdo raiška, 55 modelis gali rašyti 1440p, 1080p ir 720p, 45 – 1080p, 720p raiška, 55 turi 3.7 megapixelių, o 45 2.1 3.7 megapixelių kamerą. DasCam 55 galima bus valdyti balsus, t.y. pasakyti “OK Garmin, save video,” ir “OK Garmin, take a picture”, arba “OK Garmin, start Travelapse”, bet kaip ir kituose balsus valdomuose modeliuose, tarimas turi būti labai geras.

   Abiejų video registratorių valdymas bus pakankamai lengvas, nedaug pakitęs nuo senesnių versijų. Tvirtinimas taip pat kompaktiškas, tvirtinamas ant stiklo, nuimti ir uždėti bus lengva, jeigu prireiktų fotografuoti ar filmuoti lauke. Atmintis palaikoma iki 64 GB Class 10 microSD kortelės.

   Planuojama pasirodymo data Europoje – 2017 Q3. Kainos JAV - Garmin Dash Cam 45 $149.99 , Garmin Dash Cam 55 - $199.99, kaina Lietuvoje – bus patikslinta.

https://www.youtube.com/watch?v=468kPCFm09M

Pagal: https://goo.gl/Sz6Ryo

Echolotas Garmin Striker 4

2017-02-17
nuo Administratorius Administratorius

Garmin puikiai moka gamintis lengvai suprantamus, nesudėtingus, bet kokybiškus ir ilgaamžius navigacinius prietaisus. Ne išimtis yra ir echolotai, kurie nuo pat pirmų versijų buvo pamėgti žvejių mėgėju ir profesionalų. 2016 m. pabaigoje Garmin pristatė STRIKER seriją, echolotai su ryškiais spalvotais ekranais, atnaujinta programine įranga įr GPS.

Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker 4 echolotu dar paprasčiau. STRIKER echolotai turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į šią vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkarvietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane (Žemėlapių įsidiegti į STRIKER seriją yra neįmanoma).

STRIKER 4 echolotas turi Garmin CHIRP (77/200 kHz) spinduolį, kuris pateikia didesnį dugno ar žuvų detalumo lygį lyginant su kitais tradiciniais 77/200 kHz spinduoliais. Vietoje to, kad siųsti signalą tik vienu dažniu, CHIRP siunčia nepertraukiamai signalą, kuriame yra visas dažnių diapazonas - nuo žemo iki aukšto. Po to echolotas analizuoja atskirai kiekvieną grįžusio signalo atsispindį. Kadangi toks sudėtinis signalas savyje turi daugiau informacijos, CHIRP sonaro technologija geriau atkuria detalesnį dugno reljefo ir žuvų vaizdą.

STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris gali parodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo. Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, papildomai įsigykite patogų, kompaktišką dėklą ( Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo. Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku ir plūdei.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sbs0zQ08IKE

TomTom MyDrive Connect naudojimosi instrukcija

2017-02-17
nuo Admin Admin


Prieš pradėdami

 • Įsitikinkite, kad jūs naudojate naujausią "MyDrive Connect" versiją.

 • Patikrinkite, ar yra pakankamai laisvos vietos jūsų kompiuteryje. Jums reikia 8GB mažiausiai.

 • Pastaba: Apsaugos parametrai jūsų kompiuteryje arba interneto maršrutizatorius gali neleisti įdiegti "MyDrive Connect" failų.

 • Patarimas: Jei norite sutaupyti laiko, galite nustatyti, kad "MyDrive Connect" atsisiųstu naujinimus automatiškai, net jei jūsų prietaisas nėra prijungtas, tada galėsite įdiegti atnaujinimus prijunge savo prietaisą kitą kartą. Norėdami naudotis šią funkciją, eikite į nustatymus, atidarykite atsisiuntimų skirtuką ir pasirinkite atnaujinti žemėlapius kompiuteryje.

Atsisiųsti ir įdiegti žemėlapį

 1. Prijunkite savo navigacijos įrenginį prie kompiuterio. Įjungiate savo prietaisą.

 2. Jei "MyDrive Connect" nepasileidžia automatiškai, spustelėkite "MyDrive Connect" piktogramą Windows pranešimų srityje ar "Apple" meniu juostoje ir tada spustelėkite "MyDrive Connect".

 3. Jei dar nesate prisijungę, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite Prisijungti. Jūs galite pasirinkti "Prisiminti mano elektroninio pašto adresą", todėl kitą kartą jums nereikės jo įvesti.

 4. Prisijunge jūs matote naujausias žinias apie galimus atnaujinimus paruoštus jūsų prietaisui ir prenumeratas kurios baigėsi arba netrukus nustos galioti. 

 1. Spauskite Mano turinys puslapio kairėje viršutinėje dalyje.

 2. Mano žemėlapiai langelyje, spustelėkite Naujinti žemėlapį kurį norite atnaujinti.

          MyDrive Connect" atsiūs ir įdiegs žemėlapį jūsų įrenginį

 • Pastaba: Mygtukas Naujinti yra vadinamas įdiegti, jei žemėlapis yra ne įdiegtas jūsų prietaise.

 • Pastaba: Tol, kol yra pakankamai vietos vidinėje atmintyje, "MyDrive Connect" įdiegia žemėlapį į vidinę atmintį. Jei nėra pakankamai vietos vidinėje atmintyje, "MyDrive Connect" atlaisvina vietą vidinėje atmintyje.

 • Svarbu: Negalima atjungti navigacijos įrenginio kol vyksta naujinimas. Jūsų navigacijos įrenginys informuos žinute navigacijos įrenginio ekrane, kada jį galima saugiai atjungti.

 • Kai diegimas bus baigtas, jūs pamatysite pranešimą "esate pasiruošęs vykti!"

 • Pastaba: Jei jūs įdiegėte naują regiono žemėlapį, turite perjungti žemėlapius savo navigacijos įrenginyje į naujai įdiegtą žemėlapį.     Išversta iš anglų k.: http://uk.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/13838/~/downloading-and-installing-your-map-(mydrive-connect)

Komentarai

Įrašų nėra

Nauja žinutė