Becker navigatorių gamintoja nustoja veikusi

2018-02-28
nuo Administratorius Administratorius

Kaip žinia, United Navigation GmbH, Becker ir Falk navigatorių gamintoja nustojo veikti ir pradėjo banktoro procedūrą. Tai reiškia, kad artimiausiu metu negalėsite įsigyti naujų Becker ir Falk modelių ir neaišku ar išvis bus atgavinti šie vardai. Tuo pačiu nustos galioti ir Jūsų jau turimos Becker Lifetime Map ir Traffic paslaugos, per Content Manager, programą, skirtą atnaujinti Becker ir Falk įrenginius, galėsite gauti būtiniausius atnaujinimus nemokamai. Norėdami atnaujinti žemėlapius turėsite mokėti nustatytas kainas. 

Jeigu neseniai įsigijote Becker ar Falk ir aktyvavote žemėlapių atnaujinimo funkciją, arba jau naudojate Becker ar Falk su žemėlapių atnaujinimo funkcija, iki 2018 m. kovo mėn. 29 d. dar galėsite atnaujinit žemėlapius nemokamai, po tos dienos, atnaujinimas bus tik mokamas.

Nepražiopsokite paskutinės progos ir atsinaujinkite savo modelius!

TomTom nutraukia senų modelių žemėlapių palaikymą

2018-01-30
nuo Administratorius Administratorius

TomTom - viena populiariausių navigacinių sistemų kūrėja pranešė, kad nutraukia žemėlapių atnaujinimus seniems modeliams. Trumpam atsiprašyme jie akcentuoja, kad seni modeliai tiesiog nebeturi galimybės palaikyti naujausius žemėlapius, dėl techninių galimybių, dėl vietos stokos. Kaip pavyzdį mini tai, kad 2010 m. Europos žemėlapiai užimdavo 1,6 GB, o dabar - 6,5 GB. 

Ką tai reiškia TomTom GPS'ų savininikams:

  • nebegalėsite įsigyti oficialių žemėlapių seniems navigatoriams;
  • galiojančios žemėlapių atnaujinimo prenumeratos galios iki prenumeratos pabaigos;
  • nebegausite naujausių programinės įrangos atnaujinimų;

Sąrašas modelių, kuriems nustos galioti naujai įsigytų žemėlapių palaikymas (ar jūsų modelis patenka tarp šių, galite pažiūrėję savo serijinio numerio pirmas dvi raides):

GO 750 (W7) XL 2nd Edition (RC/RI/RN/RV) XXL 530(RY)/535(RW)/540(RX)/550(GL) SERIES
ONE 4th Edition (PC/PF/PI/PL/PO/PQ) START (XB/XD/XF/XH) EASE (XI/XJ/XK/XL)
PLUS (XN/XM) XL 4th Edition (GJ/GI/GK/GP) GO 1000 (TD/TB)
GO 1005 (SF/SB) VIA 110(AG)/130(AV)/220(AQ) VIA 120 (AN/AU/FM)
XXL CLASSIC SERIES (GQ) GO 700 (M5) GO 630 (JB)  
GO 720 (M6) GO 730 (J4) GO 740 (WR/WL)  
GO 750 (W4) GO I90 (DC) ONE IQ ROUTES (P1/PS/P2/PU)  
ONE 140 (RED) (PM) XL 3rd Edition (R1/RS/R2/R4/RU) GO 820 (FT)  
GO 825 (FY) START 20(AO)/25(BK) START 45(GT)/55(GU)/60(WM)

Garmin City Navigator® Europe v.2018.30

2018-01-15
nuo Administratorius Administratorius

Garmin LM modelių naudotojai, jei dar neatnaujinote savo modelių, nepamirškite to padaryti, nes buvo išleista naujausia Garmin City Navigator® Europe versija, numeriu 2018.30. Kaip atsinaujinti, jei dar nesate bandę, galite paspaudę ant šios nuorodos: Garmin LM modelių atnaujinimas per Garmin EXPRESS/

Garmin STRIKER Plus serija - viskas viename

2017-11-05
nuo Administratorius Administratorius

Ko gero niekas geriau nepažįsta vandens telkinių negu patys žvejai, kuriuose jie leidžia laisvalaikį. Tačiau su naujausiais STRIKER Plus echelotais, galėsite patys susikurti detalius žemėlapius ir jais pasidalinti su kitais žūklės mėgėjais. Dėka integruotus “QuickdrawContours” žemėlapių kūrimo programos, kuri atkeliaja iš EchoMAP echolotų serijos, galėsite paprastai ir greitai susikurti individualius, aukštos raiškos žvejybos žemėlapius su 30 cm kontūrais. Vos tik įjungsite “QuickdrawContours” skanavimo režimą, įrenginys pradės automatiškai kurti žemėlapių kontūrus ir visa tai nenaudojant jokių atskirų programų ar failų apdorojimų. Visa informacija yra apdorojama greitai ir tiksliai, o apdorotą informaciją galima matyti realiu laiku arba įrašyti vėlesnei peržiūrai. O, kad pateikta informacija būtų dar tikslesnė, naudodami “Quickdraw Contours” funkciją galėsite aiškiai matyti kuriose vietose nepavyko surinkti gylių informacijos, todėl žinosite kur dar reikia praplaukti, kad surinktumėte visą reikalingą informaciją.

Kaip ir praėjusi STRIKER įrenginių serija, STRIKER Plus echolotai teikia pažangiausias tradicinio CHIRP ir CHIRP ClearVü bei SideVü skanavimo galimybes. Dėka Garmin CHIRP skanavimo galimybių, vaizdą po vandeniu matysite ypač tiksliai. Su Garmin ClearVü skanavimu vaizdą po vandeniu matysite kone fotografine kokybe, o su SideVü skanavimo funkcija matysite tikslų ir detalų vaizdą į abu laivo šonus, su kuriuo galėsite įvertinti dugno struktūrą, panirusius objektus ir žuvis.

STRIKER Plus echelotai yra galimi su 5” arba 7” dydžio ekranais arba su naujais 4.3” ir 9” dydžio ekranais. Visi modeliai turi spalvotą, saulėje įskaitomą ekraną, tvirtą ir atsparų drėgmei, mygtukais valdomą korpusą, kuris yra sukurtas atlaikyti atšiaurias oro sąlygas vandenyse. Visi STRIKER Plus įrenginiai standartiškai turi viską ko Jums gali prireikti - tvirtinimą ant transo, tvirtinimą ant motoro ir visas reikalingas tvirtinimų dalis - todėl mažiau laiko išleisite tvirtinimo darbams ir daugiau laiko žvejybai. Visi modeliai turi patogius ir ergonomiškus tvirtinimus, su kuriais įrenginius galėsite pakreipti į optimalią poziciją. Taip pat galima papildomai įsigyti prigludusio dizaino laikiklį ir skirtingus Garmin sonarus.

7'' ir 9'' colių STRIKER Plus turės integruotą WI-FI siųstuvą, kurio dėka galėsite susiporuoti jį su savo išmaniuoju telefonu per ActiveCaptain programėlę ir naudotis papildomis išmaniosiomis funkcijomis.

STRIKER Plus echelotų kainos prasidės nuo 189 Eur ir kainuos iki 899 Eur.

 

GPS palydovai - kosminiai laikrodininkai

2017-10-27
nuo Administratorius Administratorius

Ar žinoje, kad GPS sistema padeda mums ne tik kelionėse?

JAV kariuomenės praėjusio amžiaus gale sukurta ir į dangų iškelta sistema pilnu pajėgumu pradėjo veikti 1993 metais. Šiandien ją sudaro 31 palydovas. Kiekviename palydove yra po atominį laikrodį, o tie laikrodžiai tarpusavyje sinchronizuojami remiantis JAV Karinio jūrų laivyno observatorijos didelio tikslumo laikrodžių duomenimis. Telefonai, bankomatai ir kiti įrenginiai laiko signalus gali gauti iš trijų ar keturių palydovu ir pagal šiuos duomenis nustatyti kada tiksliai kiekvienas iš šių signalų buvo išsiųstas bei pagal laiko skirtumų duomenis trianguliacijos būdu nustatyti tikslią įrenginio vietą ant Žemės paviršiaus. Amerikietiškų palydovų sistema yra pagrindinis duomenų apie tikslų laiką ir poziciją šaltinis, tačiau panašias sistemas vysto ir kitos valstybės – Europos Sąjunga turi „Galileo“, Rusija – GLONASS, Kinija – „BeiDou“, o taip pat teikiamos mažesnės apimties regioninės palydovinės navigacijos paslaugos, kurios visos kartu vadinamos GNSS – Globalinės navigacijos palydovinėmis sistemomis.
 

Paremta: https://goo.gl/MKRWJJ

Garmin pristato naujausios kartos dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį sunkvežimių vairuotojams

2017-09-20
nuo

Pristatome naująjį dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį skirtą sunkvežimių vairuotojams su kuriuo bus galima lengvai ir paprastai planuoti kelionės pertraukėles, integruotas Wi-Fi ryšys leis atnaujinti programinę įrangą ir atsisiųsti naujausius žemėlapius dar paprasčiau, galėsite išnaudoti naująją tiesioginių paslaugų informaciją ir visą rinkinį kitų išmaniųjų funkcijų. dēzl 580 LMT-D turi 5” dydžio, lengvai įskaitomą lietimui jautrų ekraną ir specialias navigacines funkcijas sunkvežimiams, kurios sukurs Jūsų kelionės maršrutą pagal Jūsų transporto priemonei būdingas savybes - svorį, matmenis, ratų skaičių ar galbūt vežamą pavojingą krovinį. Taip pat galėsite matyti įspėjimus apie artėjančius tiltų aukščius ar stačias įkalnes ir nuokalnes. O kai bus metas poilsiui, įrenginys pateiks pasiūlymus su galimomis sunkvežimių sustojimo vietomis, svėrimo taškais ar poilsio zonomis.

“dēzl 580 LMT-D navigacinis įrenginys Jums suteiks ne tik tikslius, būtent Jūsų sunkvežimiui pritaikytus maršrutus, tačiau ir automatiškai pateiks galimas poilsio zonas, kai bus metas pailsėti,” teigė Garmin parduotuvės vedėjas, Gediminas Chramkovas. “Tačiau mes labiausiai džiaugiamės dėl vienos naujos savybės - integruoto Wi-Fi belaidžio ryšio sąsajos, kurios dėka vairuotojai galės ypač paprastai atnaujinti naujausius žemėlapius ar programinę įrangą, nenaudojant jokio kompiuterio.”

Naudodami dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį būsite pasiruošę, bet kokiam įvykiui. Su “Truck & Trailer” duomenimis galėsite matyti poilsio aikšteles sunkvežimiams ir jas filtruoti pagal skirtingus paslaugų tiekėjus arba papildomas paslaugas. O navigacinį įrenginį susiejus su nemokama Smartphone Link išmaniojo telefono programėle, galėsite matyti tiesioginę eismo spūsčių informaciją ar orų prognozės informaciją. Jeigu gausite trumpąją žinutę arba kalendoriaus priminimą - visa tai galėsite matyti navigacijos ekrane, taip išlaikant visą dėmesį vairavimui. Su naująją “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į vairuotojo navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje. O jeigu kelionės metu Jums kas nors paskambins, galėsite bendrauti naudodami Bluetooth laisvų rankų įrangą, pačiame navigacijos įrenginyje.

Su dēzl 580 LMT-D navigaciniu įrenginiu galėsite keliauti saugiai ir patogiai. Galėsite matyti didelių gabaritų sunkvežimių parkavimo ir poilsio vietas. Su “Easy Route Shaping” funkcija galėsite redaguoti sukurtus maršrutus, tiesiog žemėlapyje pasirinkdami norimą kelią arba miestą, o jeigu gabensite skirtingų matmenų priekabą - su transporto priemonių profilio funkcija galėsite lengvai ir greitai pakeisti priekabos matmenis ir gryžti į buvusius nustatymus. TripAdvisor duomenų informacija suteiks populiariausių viešbučių, kavinių arba kitų lankytinų objektų įvertinimus. Dėka balso valdymo komandų, galėsite valdyti navigacinį įrenginį balsu, tuo pačiu metu skiriant visą dėmesį vairavimui. O Garmin Real Directions funkcija suteiks naudingus navigacinius nurodymus, naudojant lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus - dėl to kelionė taps dar paprastesnė ir trumpesnė.

Visi dēzl 580 LMT-D navigaciniai įrenginiai turi iš anksto įkeltus visos Europos žemėlapius su nemokamais atnaujinimais visam gyvenimui. O jį susiejus su papildoma Garmin BC 30 belaide atbulinės eigos vaizdo kamera, galėsite matyti kas vyksta už Jūsų sunkvežimio įjungus atbulinės eigos pavarą.

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/pristatome-naujausios-kartos-dezl-580-lmt-d-naviga/

Garmin City Navigator® Europe NT v.2018,.20

2017-08-30
nuo Administratorius Administratorius

Išleista naujausia Garmin City Navigator® Europe versija 2018.20. LM modelių savininkai skubėkite atsinaujinti. O kaip tai padaryti, jeigu dar nebandėte, galite sužinoti čia: http://www.lizard.lt/blogas/garmin-lm-modeli-atnaujinimas-per-garmin-express/

 

Coverage Image

Garmin Forerunner 935

2017-08-28
nuo Administratorius Administratorius

Vis populiarėjant bėgimui, kaip vienai populiariausių sporto rūšių mieste, pristatome Garmin Forerunner 935. Su Forerunner 935 galėsite užsiiminėti praktiškai bet kokia veikla ar tai būtų bėgimas (viduje arba lauke), važiavimas dviračiu (viduje arba lauke), plaukimas (baseine arba vandens telkiniuose), lygumų slidinėjimas, irklenčių sportas, bėgimas gamtoje, žygiai pėsčiomis ar jėgos treniruotės ir dar daugiau. Nesvarbu ar treniruojatės ar varžotės triatlono varžybose, Auto Multisport savybė leis jums lengvai pakeisti savo atliekamą veiklą, tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Su 935 galėsite lengvai susikurti pažangias treniruočių programas bėgimui, važiavimui dviračiu ar net plaukimui prisijungus prie nemokamos Garmin Connect™ sistemos, kur vėliau galėsite peržiūrėti savo praėjusias treniruotes kompiuterio ekrane arba savo išmaniojo telefono programėlėje.

Forerunner 935 GPS bėgimo/traitlono lakrodžio pagrindinės savybės yra lengvas, patogus dizainas ir kurį Jums patiks nešioti kasdien. 935 yra suderinamas su lengvai keičiamomis QuickFit™ apyrankėmis. Jūs galėsite lengvai pasikeisti sportinę silikono apyrankę į klasikinę odinę arba aukštos klasės metalinę apyrankę. Ar efektyvus Jūsų treniruočių planas? Forerunner 935 padės Jums sekti Jūsų treniruotę ir poilsį, todėl Jūs galėsite geriau pasiruošti treniruotėms ar varžyboms. Treniruotės būsena tai naujas treniruotės vertinimo įrankis kuris automatiškai seka treniruočių istoriją ir apkrovas, tokiu būdu Jūs visada žinosite ar treniruotės apkrova treniruotės metu nėra per didelė ar per maža. Naujas aerobikos metrikos langas parodys Jūsų galimybes praplėsti treniruočių ribas. Jūs taip pat matysite Jūsų treniruočių apkrovos vidurkį už paskutines 7 dienas ir galėsite palyginti tai su optimaliais duomenimis bei Jūsų treniruočių istorija.

Gaukite išmanius pranešimus tiesiai ant Jūsų riešo. Kai suporuosite laikrodį su Jūsų suderinamu išmaniu telefonu3, Forerunner 935 taip pat leis automatiškai nukrauti duomenis į Garmin Connect, audio pranešimus, kontroliuoti muzikos atkūrimą ir daugiau. Leiskite savo draugams sekti Jūsų aktyvumą realiu laiku su LiveTrack — arba naudokitės GroupTrack, kuris leis kontaktuoti su bendraminčiais važiuojant dviračiu realiu laiku.  Nukraunant duomenis galite pasinaudoti greitu prisijungimu prie Wi-Fi®, 935 gali ir tai. Širdies ritmo daviklis riešo pagrindu yra lengvas pasirinkimas judėti laisviau varžybų dieną, bet Forerunner 935 gali duoti jums daugiau informacijos jei naudosite jį su papildomais širdies darbo davikliais. Segami ant krūtinės širdies ritmo davikliai (tokie kaip HRM-Run™ ar HRM-Tri™) atrakina papildomas galimybes tokias kaip laktato slenksčio nustatymas ar HRV (heart rate variability) streso testą. Forerunner 935 GPS bėgimo/triatlono laikrodis automatiškai sinchronizuoja duomenis kartu su Garmin Connect, mūsų nemokamu tinklapiu kur galėsite matyti savo rezultatus bei dalintis jais socialiniuose tinkluose. Prisijunkite prie Garmin Connect su savo kompiuteriu arba atsisiųskite nemokamą  Garmin Connect™ Mobile programėlę į savo suderinamą išmanų telefoną. Jūs taip pat galėsite prisitaikyti laikrodį savo reikmėms papildomai atsisiųsdami duomenų laukus, laikrodžio ciferblatus bei įvairias papildomas programėles tokias kaip Uber ir Accuweather, viską rasite šiame tinklapyje - Connect IQ™.

 

Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile

 

Naujieji Foretrex 601 ir Foretrex 701 Ballistic Edition GPS navigaciniai įrenginiai

2017-08-06
nuo

        Foretrex 601 ir Foretrex 701 Ballistic Edition tai naujausi, ant riešo dėvimi GPS navigaciniai įrenginiai, sukurti žygiams gamtoje ir taktiniam naudojimui. Su šiais įrenginiais galėsite nustatyti ir palaikyti reikiamą keliavimo kryptį bet kurioje pasaulio dalyje, dėka integruotų GPS, GLONASS ir Galileo palydovinių sistemų.

        Foretrex 701 Ballistic Edition navigacinis įrenginys turi ne tik didelio jautrumo GPS imtuvą, tačiau ir integruotą Ballistics Elite® programinę įrangą, su kuria tolimų nuotolių šauliai galės patogiau ir lengviau apskaičiuoti reikiamus šuvių sprendimus. Po ypač sėkmingo dalyvavimo 2017 metų “King of 2 Mile” šaudymo varžybose, Foretrex 701 Ballistic Edition GPS navigacinis įrenginys su AB Elite programine įranga aiškiai parodė visus savo teikiamus privalumus. “Siekiant aptikti ir nusitaikyti į reikiamą taikinį naudojant taiklųjį ginklą gali būti ypač sudėtinga užduotis, ypač tuomet kai reikia naudoti daugiau nei vieną pagalbinį prietaisą. Tad turint AB firepagalbinę įrangą tiesiog ant Jūsų riešo, galėsite atlikti kitas užduotis su atlaisvintomis rankomis, kas leis atlikti dar tikslesnius ir efektyvesnius šūvius,” teigė šaulys-čempionas ir Applied Ballistics organizacijos vadovas Bryan Litz.

       Integruota Applied Ballistics Elite® programinė įranga turi visą Applied Ballistics kulkų žurnalą bei leidžia naudotojams įvesti įvairius aplinkos parametrus kaip vėją, temperatūrą, oro drėgmę, atstumą ir šūvio kryptį. Galima netgi įvesti papildomą informaciją ypač tolimiems šūviams (Extreme Long Range - ELR) kaip aukščio išlaikymą, vėjo greitį, skrydžio greitį ir skrydžio trukmę. Applied Ballistics® progaminė įranga apskaičiuos tokius kintamuosius duomenis kaip horizontalųjį koriolio efektą, vertikalųjį koriolio efektą, kulkos sukimosi dreifą, aerodinaminį šuolį ir dar daugiau. Šis įrenginys netgi turės pačią pažangiausią duomenų bazės informaciją, su kiekvienai kulkai būdingomis oro pasipriešinimo savybėmis, kas yra ištiriama ir išmėginama Applied Ballistics®labaratorijoje. O šį įrenginį pritvirtinus ant riešo, šauliams niekados nebereikės patraukti akių nuo taikinio norint pamatyti DOPE informacines diagramas, o su dynamic Range Card funkcija, šauliai galės atlikti greitus pakoregavimus pagal aplinkos sąlygas - dar tikslesniems šūviams.

      “Naujuosiuose Foretrex 601 ir Foretrex 701 įrenginiuose sugebėjome pritaikyti dar daugiau naudingų savybių, papildoma GLONASS ir Galileo palydovinių sistemų integracija - tvirtame, tačiau kompaktiškame įrenginyje”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Su šiais Foretrex įrenginiais galėsite išlaikyti savo rankas laivas, kol Jūs lengvai seksite kelio nurodymus link sekančio kelionės tikslo.”

        Su Foretrex 601 ir 701 navigaciniais įrenginiais galėsite keliauti ilgiau, dėka ypač ilgo baterijos tarnavimo laiko - net virš 48 valandų navigaciniame režime, iki vienos savaitės UltraTrac™ bateriją taupančiame režime ir iki vieno mėnesio laikrodžio režime (įrenginiui reikalingos 2 AAA tipo baterijos, įsigyjamos atskirai). Šie įrenginiai yra sukonstruoti pagal kariuomenės standartus, tam kad atlaikytų visas gamtos sąlygas, ar tai būtų karštis ir šaltis, sukrėtimai ir smūgiai ar atsparumas vandeniui (sukonstruoti pagal MIL-STD-810G standartą).

        Šie tvirti bei kompaktiški, ant riešo tvirtinami GPS navigaciniai įrenginiai turi aukštos raiškos 2 colių ekraną ir visą rinkinį naudingų savybių, kaip dviejų pozicijų formatų sistemą, kuri leis matyti dvi skirtingas koordinačių sistemas tuo pačiu metu. Taktiniams naudojimo tikslams, ekranas suteiks papildomą naktinio matymo režimą, sukurtą naudojimui su naktinio matymo akiniais, bei papildomą Jumpaster funkciją, kuri padės tiksliau pasiekti reikiamą nusileidimo zoną, šokant su parašiutu.

        Šie įrenginiai turi Bluetooth ir ANT+ bevielę sąsają, tad įrenginius galėsite susieti su papildomais ANT+davikliais, kaip tempe™ temperatūros jutikliu, širdies ritmo matavimo diržais ar greičio/kadenso jutikliais. Galėsite netgi belaidžiu būdu aktyvuoti ir valdyti Garmin VIRB veiksmo kameras. Foretrex 601 ir Foretrex 701taip pat gali priimti išmaniuosius pranešimusiš Jūsų telefono, ar tai būtų el. laiškų pranešimai, trumposios žinutės ar kiti įspėjimai. O be to, įrenginys išsaugotas veiklas automatiškai sinchronizuos į nemokamą Garmin Connect™ sistemą bei yra suderinamas su LiveTrack funkcija. Abu įrenginiai yra suderinami su unikaliais Garmin QuickFit™ 26mm greito nuėmimo dirželiais bei nailoniniais NATO stiliaus dirželiais, tad Foretrexįrenginius galėsite lengvai ir greitai pritaikyti prie savo kelionių poreikių ir savo stiliaus.

Source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/naujieji-foretrex-601-ir-foretrex-701-ballistic-ed/

Garmin eismo radarų informacija jau Lietuvoje!

2017-07-22
nuo

Nuo šiol Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos šalyse galėsite matyti nemokamą1 eismo radarų informaciją, naudojant Smartphone Link programėlę Jūsų išmaniajame telefone. Nemokamus eismo radarus taip pat galėsite matyti ir šiose valstybėse: Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Turkijoje.

Kad matytumėte eismo radarų informaciją, Jums į savo išmanųjį telefoną reikės atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę, kurią galite atsisiųsti Android ir iOS įrenginiams. Programėlę atsisiuntus, ją reikės susieti su savo 2017 metų Garmin navigaciniu įrenginiu arba kitu Garmin navigaciniu įrenginiu2, turinčiu Bluetooth sąsaja. Viską atlikus, nuo šiol savo kelionėse galėsite matyti ne tik artėjančių eismo radarų įspėjimus tačiau ir nemokamą eismo spūsčių informaciją Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos šalyse! Skaityti daugiau apie eismo informaciją Lietuvoje.

1 Eismo informacijai matyti, naudojami mobilieji interneto duomenys. Keliaujant užsienyje, rekomenduojama naudoti papildomai įsigyjamą Cyclops eismo radarų informaciją.

2 Suderinamų įrenginių sąrašas su Smartphone Link programėle

source: https://garmin.lt/lt/blog/post/garmin-eismo-radaru-informacija-jau-lietuvoje/

Komentarai

Įrašų nėra

Nauja žinutė